Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Eesti League of Legends foorum.

Soovitatud postitused

signup_logo.png?exported-201210091326

 

Uus Eesti League of Legends foorum.

 

Foorum on neile, kes mängivad või soovivad mängida League of Legends'i.

Siit leiad õpetusi, kuidas olla parim mängija, arutleda üldiselt LoL'ist ning palju muud.

Foorumis omale sobiva avatari leiad galerii alt, kus on olemas kõikide championide avatarid.

Liitu juba täna ning saa osa sellest uuest foorumist.

 

NB! Foorum on alles tegemisel, off topic postitused lasen warnida!

Muudetud liikme Kent'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kahjuks ei leia põhjust, miks kasutada just seda foorumit. Ise olen pikaajaline league.planet.ee kasutaja ning seal toimib kõik väga normaalselt (1k Registreetud kasutajat nüüdseks juba). Nagu ka eelnevalt mainitud siis on täpselt samasugune see ka veel pealekauba nagu vahvli LoLi alafoorum. Tore küll, et viitsid seda asja ajada, kuid jah suure tõenäosusega ei tule sellest midagi eriti välja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mida te vaidlete siin nagu 10 aastased lapsed? Las inimene teeb mis tahab, varsti võib juba vaielda, et miks hoida vahvel.net'i elus kui on ka teisi selliseid foorumeid?

Järgnevad postitused saavad warni minu poolt, kui postitus ise on spam.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Naljakas vaadata vahvli haterid möllavad, ise ei saa ise millegagi hakkama ning kui keegi võtab mingi projekti käsile ning tahab teiste heaks midagi teha siis tehakse ta nii maatasa oma mõttetute kommentaaridega. Kasvage väheke ja mõelge mis Te ise olete saavutanud ja kas on ikka mõtet tühist teksti ajada kui peale vahvli avamise ja lollide postituste tegemiste pole te midagi teinud.

 

Aikule edu, vaata, et projekt siis pooleli ei jää, kuigi ma ise LoL-i ei mängi siis ei kipu ka sinna foorumisse. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Naljakas vaadata vahvli haterid möllavad, ise ei saa ise millegagi hakkama ning kui keegi võtab mingi projekti käsile ning tahab teiste heaks midagi teha siis tehakse ta nii maatasa oma mõttetute kommentaaridega. Kasvage väheke ja mõelge mis Te ise olete saavutanud ja kas on ikka mõtet tühist teksti ajada kui peale vahvli avamise ja lollide postituste tegemiste pole te midagi teinud.

 

Aikule edu, vaata, et projekt siis pooleli ei jää, kuigi ma ise LoL-i ei mängi siis ei kipu ka sinna foorumisse. :D

 

Tõesti see vaidlemine on loll siin, aga siiski ma Aiku enda pärast pean kirjutama talle selle pikalt välja, ning loodan, et ka tema suudab kunagi mõelda targalt ja mõtekamalt... Kas tõesti on vaja võtta käsile projekte mis on Copy-pasted ja olemas juba? Oleks siis asjas mingi uus idee või mõte. Ürituse korraldamiseks on Aiku olemas ka kergem viis, kui terve foorum püsti panna, ning siis oodata kuni sa saad seal kokku 10 Pidevat kasjutajat, ning teha oma "Tõestamiseks" mini turniiri. Kergem oleks teha teema oma võistlusest/üritusest teises juba olemas olevas ja külastatavas foorumis, kus ka sind tähele pannakse, ning aktiivsus võistluses oleks suurem. Kuna ma ei usu, et sa suudad välja mõelda mingi uut laadi asja LoL-is, turniiri vms. mida Eesti ei tehta, oleks hoopis kergem ühineda juba regulaareste turniiridega nagu "Friday Fun Night Cup", kus on olemas nüüdseks juba alati osalejad ja ka AUHINNAD. Miks teha mitu väikest, kui saab kaasa aidata ühele, suurele ja effektiivsele?


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Soovitan, aitasin teda natukene foorumiga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Meeletult palju bote foorumil, lisa plugin http://mods.mybb.com/view/registration-security-question,

vaata juhiseid ning kuidas see toimib.

Olen 99.9 %, et see kaitseb nende eest.


www.gameritele.eu - midagi cs:go ning minecrafti mängijatele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma arvan, et ta on selle foorumi juba isegi ära unustanud...


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Botid sees jap.

Pane mingi random küsimus peale


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.