Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Probleem käimisega

Soovitatud postitused

VIP

Suretad välja esimesega? [ ei tea kui rumal oled ]

Kui käik sees siis vajuta sidur alla kui käima paned -.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuna praegu on niisked ilmad, julgen oletada, et äkki probleem on jagajas/jagajakaanes. Sõbra Audil peitus probleem jagajakaanes. Kuivadel ilmadel töötas, kui sai niiskust, hakkas kohe jukerdama. Võib ka küünlates probleem olla. Kõrgetel pööretel jääb tööle?(Gaas pooleldi peal hoides). Pööra tähelepanu kõrgpinge osadele(Küünlad, jagajakaas jms). Võibolla ei saa kütet kätte. Võibolla saab liigset lisaõhku kuskilt. Võimalusi on palju. Mis seis bensufiltriga on? Kontrolli vaakumvoolikud üle..

Alusta karburaatorialuse kummipadja kontrollist. Võib ka aidata monopritse puhastus.

 

Suretad välja esimesega? [ ei tea kui rumal oled ]

Kui käik sees siis vajuta sidur alla kui käima paned -.-

 

Aitäh nõuande eest, targemad võtavad teema nüüd üle ja palun ära postita selliseid lolluseid siia enam.

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Bensu on? Immo peal?

Bena on ja immot peal ei ole. Ja esiteks ma ei proovigi kohalt minna nagu üks siis ütles, et äkki suretad välja lihtsalt keeran võtit, läheb korraks käima ja sureb välja, mainin selle ka ära, et autol mootor ise 1.8, aga 1.6 karbuss peal. Ennem proovin sain käima sõitis veits ja suri välja proovisin uuesti käima panna, läks käima korraks ja kohe suri välja ja kui gaasi vähe peal hoiad ja siis käima paned, siis ei taha üldse eriti käima minna.

Muudetud liikme keviin'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Bena on ja immot peal ei ole. Ja esiteks ma ei proovigi kohalt minna nagu üks siis ütles, et äkki suretad välja lihtsalt keeran võtit, läheb korraks käima ja sureb välja, mainin selle ka ära, et autol mootor ise 1.8, aga 1.6 karbuss peal. Ennem proovin sain käima sõitis veits ja suri välja proovisin uuesti käima panna, läks käima korraks ja kohe suri välja ja kui gaasi vähe peal hoiad ja siis käima paned, siis ei taha üldse eriti käima minna.

 

Siis ta saab liiga rammust kütet äkki. Kontrolli jah karburaatori alune padi üle algatuseks.

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sellega kõik korras.

Ja ta ei tõmba täis ma aravan, sest ma olen proovinud ka ilma gaasita käivitada aga ikka sama jama.

 

Ma kardan, et probleem siiski jagajas. Kui ta välja sureb paugust ja käima enam ei lähe, kontrolli kas säde on olemas. Kui säde on olemas, siis probleem küttesüsteemis. Sädet pole, siis kontrolli üle halli andur, süütepool, jagaja, juhtmed jne.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ma kardan, et probleem siiski jagajas. Kui ta välja sureb paugust ja käima enam ei lähe, kontrolli kas säde on olemas. Kui säde on olemas, siis probleem küttesüsteemis. Sädet pole, siis kontrolli üle halli andur, süütepool, jagaja, juhtmed jne.

Eks ma vaatan siis :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuna praegu on niisked ilmad, julgen oletada, et äkki probleem on jagajas/jagajakaanes. Sõbra Audil peitus probleem jagajakaanes. Kuivadel ilmadel töötas, kui sai niiskust, hakkas kohe jukerdama. Võib ka küünlates probleem olla. Kõrgetel pööretel jääb tööle?(Gaas pooleldi peal hoides). Pööra tähelepanu kõrgpinge osadele(Küünlad, jagajakaas jms). Võibolla ei saa kütet kätte. Võibolla saab liigset lisaõhku kuskilt. Võimalusi on palju. Mis seis bensufiltriga on? Kontrolli vaakumvoolikud üle..

Alusta karburaatorialuse kummipadja kontrollist. Võib ka aidata monopritse puhastus.

 

 

 

Aitäh nõuande eest, targemad võtavad teema nüüd üle ja palun ära postita selliseid lolluseid siia enam.

 

Targemad? Omad Bmw-d ja oled kohe autoinsener?

Kuna ta andis vähe infot esimese postitusega ja pole siin alafoorumis ennem postitanud, siis oletasin, et ta ei ole autoinsener.

Tõmba ego tagasi veits.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Targemad? Omad Bmw-d ja oled kohe autoinsener?

Kuna ta andis vähe infot esimese postitusega ja pole siin alafoorumis ennem postitanud, siis oletasin, et ta ei ole autoinsener.

Tõmba ego tagasi veits.

 

Ei pidanud end konkreetselt silmas. Selliseid idiootsusi võid liivakastis pajatada oma sõpradele. Mis BMW siia puutub üldse?

 

Kevin kui uuritud, anna tulemustest teada.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Panin hommikul masina käima, töötas ilusti paarutasin just ringi põllupeeal, nüüd käis ilusti, eitea jah mis tal häda oli :D

Siis ma süüdistan siiski jagajat. Sai niiskuse sisse kuskilt ja ei läinud käima.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul sõbral samamoodi B3 aga 89a. Tõsine reliikvia, isegi toores on olemas. Aga tal on üllatavalt hästi säilinud, värv korralik, roostet pm pole. Ainult eest kapott natuke roostetab kuna on esiotsa laksu saanud. Viimane aasta ainult kalla ja talla olnud.

 

Ainuke välimine osa, mille olen suutnud jäädvustada. :D Audifännile mõnus DP. Võid kasutada kui soovid. :D

WP_000166.jpg

 

 

Selline huumoripilt sai ka eelmine suvi tehtud. :D

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/247674_159951934070695_8157148_n.jpg

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.