Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

TEADUS, VÕIM, AUSTUS, ARUSAAM -- HIP HOP 101

 

:: facebook ::

https://www.facebook.com/pages/Eetsee/195247513905827

 

 

 

Muudetud liikme E.C'i poolt

Kõik teavad' date=' et nebulos on NR1 roleplay server eestis ja ka jääb selleks :)[/quote']

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Flow pole sul just kõige parem, muidu lüüriliselt nii ja naa. Ütleme nii, et paljudest parem keda ma kuulnud olen kes midagi teha üritavad. Eks sa arened edasi ning võib miskit head tulla küll, flow kallal pead töötama minuarust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Eks tegelikult see suitsetaja kops annab tunda ning samuti ka mul oli närv sees, siiski esimene "live"

Kriitika on alati oodatud (:


Kõik teavad' date=' et nebulos on NR1 roleplay server eestis ja ka jääb selleks :)[/quote']

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Eks tegelikult see suitsetaja kops annab tunda ning samuti ka mul oli närv sees, siiski esimene "live"

Kriitika on alati oodatud (:

Ega esimese live kohta polnudki midagi hullu :) Ma ei tea kas sulle peab seda rääkima aga kuna sulle meeldib muusika ja seda teha siis ära lase ennast häirida kui keegi tuleb sõimama mis paska sa teed. Sa kindlasti oled EHHiga kursis, vaata, et sinust uut Lammut ei saaks, kes vingub 24/7 . Ma hoian sul silma peal siis, ise tegelen ka nipet näpet :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Võiksid parem miskit linti saada, siis saaksin hinnata ka seda mida kuulen. Live järgi seda väga teha ei saa kahjuks :/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Päris vinge, link on natukene valesti pandud, paranda ära :)


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Selle kuu sees tuleb uus esinemine, Paldiski Gümnaasiumis, kool korraldab disko ning võeti ka minuga ühendust, et ma seal esineksin. Et asjal järge pidada, kindlasti külastage mu Facebook lehte (https://www.facebook.com/pages/Eetsee/195247513905827) ning saate lähemalt teada, millal toimub ja mis toimuma hakkab.


Kõik teavad' date=' et nebulos on NR1 roleplay server eestis ja ka jääb selleks :)[/quote']

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.