Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Tavaline Rollimäng

Soovitatud postitused

Tegemist on ikka selle sama Globaling serveriga. Hetkel toimuvad küll serveris uuendused ja üritame saada oma enda domeeni toimima, siis avame ka serveri uuesti.

 

Aga nüüd oleme oma serveriga täiesti omapäi.

 

Foorum : tavalinek.eu/foorum

 

IP: 46.22.208.176:7878

 

Ootame serverisse tagasi uusi ja vanu, soovitage palju uusi asju ja need võivad saada lähiajal teoks.

 

Varsti kui mul endal kodus korras, tuleb see server uuesti üles nagu tõusev täht.

 

Rekord on siiani 41 inimest paari päevaga peale avamist.

Muudetud liikme Perscheria'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kaua aega läheb, et saaks serverisse ja foorumisse tulla?


b_560_95_1.png

 

 

https://discord.gg/wDWyGzy Kõik sisse!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Miks te neid domeene ja nimesid koguaeg vahetate?


Master

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei meeldi see server.

*Adminid passivad AODis ja kihutavad niisama ringi ja kui küsid abi panevad /es kanali lukku või mis iganes kanalis abi küsid*

*Politseid jubedad nRPjad*

*Poole päevaga leida üle 10bugi suht jube*

Neid põhjuseid veel, aga ei hakka siin neid ülesse loetlema.

Edu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

No eks igal ühel on enda arvamus, selleks oligi meil foorum et mängijad teavitavad bugidest.

 

Aga ega see ei tähenda et kui sina ei oska RP-da on kohe terve server, mina olen näinud küll väga palju korralikult RP-d.

 

Muidu see et inimesi väheks jäi oli foorumi pärast kuna ei ole olemas korraliku veebimajutust ja nende kodulehtedega jama, globaling omanik oli jahm väga tujukas ja võimatu teha koostööd.

Mode viska need eelmised teemad lukku ja minema siit kategooria alt :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Perscheria-

Aga ega see ei tähenda et kui sina ei oska RP-da on kohe terve server, mina olen näinud küll väga palju korralikult RP-d.

Huvitav ad arvamused inimesest keda sa ei tunnegi :) Kui sina nimetad seda RPks kui politsei paned ilma commandideta käed raudu ja hakkab lampi tirima ja tazerit kasutama kui vastu ei hakka .. Siis edu sellega. Igastahes 7 mängijast jääb server ilma:) (enamasti adminite päras kes midagi ei tee)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nii, teed juttu LSPD'st? Kui juba seletamiseks läks - äkki räägid siis millal/kus/kes/mis jne-jne.

Pole ju vaja sellist poolt umbkaudset 'vabandust väljendi pärast' sitta valama ju. Kui rääkima hakkaksid, siis äkki seletaksid korrektsemalt?

Saada mulle PM, kui siin ei soovi asja ajada.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nagu näha siis on server jälle avatud. Edu,


b_560_95_1.png

 

 

https://discord.gg/wDWyGzy Kõik sisse!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ma olen serveri alla piisavalt raha pannud, enam ei hakka pulli korraldama, domeen rikuti ära mul nõudsin raha tagasi, parem alamdomeen jahm.

 

Aga muidu foorum kogub tuntust jälle ja server samuti, uuendustega läheb server eriti mõnusaks :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.