Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Kahtlustatava isiku info: Boitsenkoilja

 

Tehing: Alguses oli värk et donaten ta serveri . siis pakkusin välja sellise asja et annaksin talle mc kasutaja donori vastu , niimodi , andsin talle enda mc acci . siis ta jamas seal mingi emaili ja küsimustega nii kaua kuni acc sai migrated ja sisse enam ei saa . siis mõtlesin et annan ikka teise premium kasutaja , andsin selle ka ja siis võttis mõlemad endale , mitmendat päeva ütleb juba ma annan sulle ohe varsti selle euroblue tagasi . siis ükspäev hakkas ta mulle euroblued tagasi andma ja enam kasutaja lihtsalt ei töödanud siis ta pakkus mulle välja idee et annab mulle selle eest et mõlemad kasutajad ära rikutud PERFECT RINGI , ta ütles et peale eco reseti jäävad perfect ringi statsid ikka kõik 9999999 , siis sain p ringi , enne eco resa oli k6ik ok tapsin nexe jne , peale eco resa tapsin ka nexi kuid siis logisin välja ja nüüd tulin sisse vaatasin boonused kõik 0 . Ja boits , ma tahan enda mc kasutajad tagasi niimodi et peab nimega sisse logima ja paroolid ka paluks , kui nii ei saa siis ostate mulle uued kasutajad . Siis hakkasin boitsiga ingames rääkima ja siis kirjutasin skypesse ka paar korda ja oppa ban kukkus . suhteliselt hale kutt oled boits . siis võeti ka veel mu asjad ära mida ma täna mingi 4h+ tegin... Ja lõpuks asi mida ma tahan sulle õelda , see et sa scammimise eest mingi privas asju annad see ei lahenda seda veel ära . moded ja adminid lahendage see palun öra

 

Tõestus:

MSN vestlus, PM või mõni muu pilt: NEID PILTE ON VEEL VÄGA PALJU . MA EI SUUDAKS NEID KÕIKE ISEGI SIIA POSTITADA . KUI MINGI MODE V ADMIN TAHAB MA VÕIN SKYPE LOGI NÄIDATA.

 

 

2m4ye84.jpg

zojbew.jpg

1o24vs.jpg

jhd75g.jpg

2a3slg.jpg

adkwtk.jpg

tzc78.jpg

dxzktf.jpg

j5doxi.jpg

 

ja siin on see pilt kus on tõestus et p ringi bonused on 0

2v808sz.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Reason of banning him:

http://gyazo.com/007ff1037330f1d069d112212062f5cb.png?1351005688

He had 1 warn ,but now he

http://gyazo.com/870437185e242c92bd7fc4e998b085c9.png?1351004215

Befor giving him item I told that if he give it or do anything else will get ban.

 

Dont see point to ban me or do something else , because here is server and donation rules:

http://vahvelscape.eu/index.php?topic=56.0

http://vahvelscape.eu/index.php?topic=4.0

If you want waste your time you can read only #2 & #7

 

Also he posted chatlog that was 3 or 4 days ago.

I can call people who can confirm that he abused server rules.

- BoitsenkoIlja


Skype: BoitsenkoIlja

 

Ma alles õpin eesti keelt rääkima!

:)

haters-gonna-hate_1384.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

yeah and u made those rules AFTER U GAVE ME THOSE ITEMS , AND U TOLD ME U WILL KEEP THOSE STATS AFTER ECO RESET TOO . and boits i took all those pics when we made the deal . so gtfo

ja kui ma õieti aru sain siis boits ei ole skz-ga ka veel ära lahendanud ning et teda ta ka veel scammis ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

gtfo im not talking to u im waiting for mods / admins

 

ja ma võin ka sulle tuua inimesi kes nõustuvad minuga et kui sa lased kedagi üle ja maksad selle eest mingi tühise priva asja siis see jääb ikka scammimiseks ning et pls osta mulle nüüd uued mc accid

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
yeah and u made those rules AFTER U GAVE ME THOSE ITEMS , AND U TOLD ME U WILL KEEP THOSE STATS AFTER ECO RESET TOO . and boits i took all those pics when we made the deal . so gtfo

ja kui ma õieti aru sain siis boits ei ole skz-ga ka veel ära lahendanud ning et teda ta ka veel scammis ;)

 

I told that all donated items you will get back.


Skype: BoitsenkoIlja

 

Ma alles õpin eesti keelt rääkima!

:)

haters-gonna-hate_1384.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
yeah i got it back , at first day it had p ring bonuses , now it doesnt have bonuses .

Will wait admin/mod .

Also you abused this ring when kill you s uck with it.

So if possible I can call 3 guys who can confirm that he abusing his donator power .(You s uck ; Igor (Canadian) ; the one)


Skype: BoitsenkoIlja

 

Ma alles õpin eesti keelt rääkima!

:)

haters-gonna-hate_1384.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Boitsenkoilja, do you have any proof about in zine pwn agreeing the rules?

This looks like 1:1 - Tundub, et olete mõlemad süüdi.

I dont have I think...

But I can try to find chatlog where hI said all


Skype: BoitsenkoIlja

 

Ma alles õpin eesti keelt rääkima!

:)

haters-gonna-hate_1384.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Boitsenkoilja, do you have any proof about in zine pwn agreeing the rules?

This looks like 1:1 - Tundub, et olete mõlemad süüdi.

Meh. Skypes ütles Boits, et kui pringi tradeb, saab banni. See "Free pring" ütleb juba kõik.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Meh. Skypes ütles Boits' date=' et kui pringi tradeb, saab banni. See "Free pring" ütleb juba kõik.[/quote']

Vajaks vähemalt tõestust, et Boits ütles in zine pwn'ile, et pringi trademine võrdub bänniga. in zine pwn räägib midagi, et Boits pole midagi talle öelnud selle kohta. Kontrollisin esimeses postituses 3x korda pildid üle, sellest pole juttugi.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Ma pile kordagi ringi tradenud ja ta pole seda mulle oelnud . Ma naljaga yellisin homes ykskord et kes tahab ja siis panin :D . Kuid boits osta need 2 mc acci mulle nyyd . Sina lasid mind yle . v siis maksad 2x19.99 euri kuna accid maksavad niipalu

 

.

Muudetud liikme in zine pwn'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Because of all the mess you have made with your private server, I think its reasonable to pay/give in zine pwn hes donation back. A lot of people donated for you server and you're just backstabbing them for it.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
There is server rules , he donated 1 mc account , he tell that he fucked or smth just to ban me.

 

What? "Ta räägi, et tema keppis või midagi sellist lihtsalt, et bannida mind". Makes no sense at all.

 

/E: Mainin ära, et pole mõnitusena mõeldud.

Muudetud liikme Netsky'i poolt

sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Rules you made: Don't trade it, don't tell anyone about it. In zine pwn didn't trade it. So he didn't brake any of the rules. And keep in mind that you banned him AFTER the p ring became useless.

 

http://www.upload.ee/image/2770335/boitswanarsk1.png

http://www.upload.ee/image/2770349/boitswanarsk2.png

 

You have 24hours for:

1. Give him hes items for one of the minecraft account donation.

2. Pay back for the second minecraft account(10€).

 

 

Also banned in zine pwn for security reason. Some one hacked hes Vahvel.net account.

Muudetud liikme Netsky'i poolt

sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Rules you made: Don't trade it, don't tell anyone about it. In zine pwn didn't trade it. So he didn't brake any of the rules. And keep in mind that you banned him AFTER the p ring became useless.

 

http://www.upload.ee/image/2770335/boitswanarsk1.png

http://www.upload.ee/image/2770349/boitswanarsk2.png

 

You have 24hours for:

1. Give him hes items for one of the minecraft account donation.

2. Pay back for the second minecraft account(10€).

 

 

Also banned in zine pwn for security reason. Some one hacked hes Vahvel.net account.

 

Hea, et sa panid need 2x vestlustest pildid siia. Seal on kirjas, et pringi ei tohi kasutada mängijate peal, kuigi in zine pwn kasutas ikka seda asja mängijate peal wildernessis. (See ka ilmselt põhjus, et miks in zine pwn'il pring boonused nullitati & bänniti) - Antud hetkel mõistan Boitsenkoilja't ja in zine pwn on ise süüdi.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei Prosenic, selle eest ta sai kõigest hoiatuse. Banni sai ta selle eest, et ütles free p ring kuna see oli kasutu. Aga selle ütlemisega ei rikkunud ta Boitse poolseid reegleid.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.