Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tegu on siis juba üle kolme aasta tegutsenud eestlaste Minecraft serveriga.

Serveris on PVP areen, kus saab oma viha välja elada ja kui kellegi tappa suudad, saad ka tema asjad endale.

Tavaliselt on meil ka SkyBlock ja Survival Games, kui neid hetkel pole, siis on need tulekul.

Serveris ei lääga ja sisse saab ka kräkitud Minecraftiga, kuigi me pooldame ikkagi preemium kasutaja ostmist.

Keskmiselt on päeval sees 25-35 mängijat. Admineid ja Modes nende hulgas 4-5 ringis.

Kokku mängib serveris üle 400 aktiivse mängija!

 

IP: klotscraft.ee

Koduleht: klotscraft.ee

Foorum: klotscraft.ee/foorum

Max kohti: 420

Omanik: Lahemees47

 

Kohtume serveris!

Muudetud liikme Lahemees47'i poolt
Uuendasin igivana teemat

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Norm servu jah :)

Pelama !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Käisin sees ka korra. Spawn oli suht segane :D Tükk aega mõtlesin, kuidas alla saada.

Aga edu :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tere ostsin omale klotsis küla mille omanik oli mu sõber ja lasin panna oma protti sinna.Aga nattukese aja pärast tuli üks küla endistest liikmetest sisse ja ütles oma sõbrale adminile et see oli tema küla ja see admin mitte mingit tõestust vajavana võttis küla ära.Ja siis tegin teema milles süüdistasin seda liiget ja adminit küla varguses aga need väitsid et ma ise varastasin küla kuigi mul mode ja 2 inimest tunnistajaks et ma maksin aga ikkagi asi lõppes minu ja 2 tunnistaja banniga.

EHK SELLISE ASJA ALUSAL MINA VÄHEMALT SOOVITAN MITTE KLOTSI MINNA.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tere ostsin omale klotsis küla mille omanik oli mu sõber ja lasin panna oma protti sinna.Aga nattukese aja pärast tuli üks küla endistest liikmetest sisse ja ütles oma sõbrale adminile et see oli tema küla ja see admin mitte mingit tõestust vajavana võttis küla ära.Ja siis tegin teema milles süüdistasin seda liiget ja adminit küla varguses aga need väitsid et ma ise varastasin küla kuigi mul mode ja 2 inimest tunnistajaks et ma maksin aga ikkagi asi lõppes minu ja 2 tunnistaja banniga.

EHK SELLISE ASJA ALUSAL MINA VÄHEMALT SOOVITAN MITTE KLOTSI MINNA.

 

Kirjuta oma probleemist klotsi foorumisse klotscraft.ee/foorum. Suurem tõenäosus, et saad oma probleemile vastuse.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.