Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

ViljandiCraft Server

Soovitatud postitused

VIP

ViljandiCraft Server

Serveri info

 

Serveri nimi: ViljandiCraft

Serveri IP: 188.138.100.21:25574

Serveri omanik: iNDENTON

Serveri koduleht: http://www.viljandicraft.ftcs.eu

Serveri Host: MintHost

Slotte: 10, kui hakkab rahvast käima lisame juurde.

Banner: 1-835420-350x20-51883C-31531E-372619-FFFFFF.png

Muudetud liikme pcky'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ühesõnaga serveri maine 0 , kuna server pole suutnud ise ranke välja mõelda ja hoopis teinud serveri rankid gladiaatori serveri järgi ja + pannakse serveris lihtsalt niisama kicke ja free banne , tahtsin lihtsalt vaatama minna ja banned , ei soovitaks minna

 

Ja seda ka , et serveri spawn on põhimõtteliselt gladiaatori serveri järgi tehtud nii hästi kui mina mäletan , kui ma gladiaatori serveris käisin


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei soovita samuti seda, kuna nägin siit, et uus server mõtlesin, et läheks ja vaataks üle, et võib päris hea olla. Kui sisse sain sain pettumuse, kui nägin, et kõik rankid täpselt minu serveri järgi isegi spawn oli minu arust peaaegu sama, tundsin siis huvi, et miks meie järgi. Küsisin viisakalt, et miks tehtud gladiaatorite serveri järgi rankid ja kohe visati ban peale ning kahele minu sõbrale samuti, kes peale mind sinna seda küsima läksid. Mitte keegi pole niimoodi ülbavalt küsinud ja mõlisema hakanud, vaid küsisid rahulikult, kuid ikkagi said nad ban. Sain vist ca 15-30 sek pelada ja banned :/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

normaalne server ikka (N)

 

2 lauset ytlesin ja hakati sõimama.

samuti jooksin ringi ja kui admini nina alla satusid siis hakkas peksma sind ja ytles sorry

 

ei soovita


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mai saa aru miks ültsegi inimesi praegu seal serveris mingi 8 - 10 , kuigi server on mingi copy/paste + täiesti mõtetud omanikud ja adminid kes kõik mõlisevad

 

bff'id koos :)


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

jah seda küll, et igalühel võimalus proovida, aga miks mitte enda stiiliga seda teha ?

Just kellegi teise mõeldud asju peab copyma?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Virisemine virisemiste otsa, saage üle juba. Igal inimesel võimalus proovida midagi teha, seda ei saa ära lihtsalt keelata. Muud tagasisidet pole, siis võiks vähem spammi olla. Edu serveriga!

 

me lihtsalt kirjutame kriitikad serveri kohta :)


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Üks sõber tahtis näha korra samuti mis server on läks sisse ja kohe banned :/ kahtlane värktoimub siin

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.