Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Otsin infot kasutaja kohta mrkevn. Arvatavasti petis !

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Hei

 

Ostsin siis tollelt isukult kupatuse kõlareid, subwoofer Legacy ja helikõlari ning võimu. Leppisime siis kokku, et isik paneb paki järgmine päev posti (täna). 30€ maksin alguses ära, et siis 50/50, pärast 30. No ja kui makstud. Siis ütleb, et homme paneb posti. Täna siis saadab sõnumi, et postis, neljaks on nad sul käes. Kell on juba pool kuus ja pole ühtegi märku nendest. Telefon on väljas ja muu. Msni panin küll kinni, aga copyisin teksti notepadi.

Ülekande tegin inimesele: Liisa Jurtom

Untitled.jpg

 

Isiku väidetavad andmed, kes mulle müüs, vähemalt nii tema ütles:

Isikukood: 39305122755

Nimi: Remi Vau

Elukoht: Põlvamaa, Prangi Küla

Muu: -

 

Isik kellele raha kandsin:

Isikukood: -

Nimi: Liisa Jurtom

Muu: -

 

Alguses googeldasin, ei olnud midagi halba näha, ainult facebooki lehed. Otsides siis lähemalt facebooki sõprade alt, ei ole Remi Vau ja LIisa Jurtom isegi sõbrad. Kuigi Remi (mrkevn) ütleb, et see on tema naine

 

Sander: Võin sulle saata msni chatlogid msni.

 

mrkevn, kui sa ei taha jamasi või, et ma lähen politseisse ja teen avalduse, siis saada kaup ära või maksa lihtsalt raha tagasi !

 

Aitäh

 

Inimeste kohta informatsioon saata mulle PM-i !

 

Keven või kes iganes sa ka ei ole - Palun maksa raha tagasi või saada kaup teele, tõsiselt, ma ei taha tulla sulle uksetaha või teha politseisse avaldus, kuna 30€ ei ole minujaoks väike raha, vaid suur !

Muudetud liikme Aly'i poolt

5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis seal ikka, mrkevn annan sulle 24h aega raha tagastada või kaup saata, vastasel juhul saad banni ning lähed avalikku scammerite listi!

Kannatanul soovitan politseisse avaldus teha kuna tegemist on suhteliselt suure summaga ning ehk on tal varasemaid karistusi siis teeb see asja vähe keerulisemaks!

 

Kellel iganes on infot kummagi isiku kohta võib mulle või teema algatajale pm saata!

Muudetud liikme Sander'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Leidsin vist midagi: Kasutaja oletav rate konto: http://www.rate.ee/users/andureidilaks


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Näed isegi Audio teemas, et ta on tühikargaja ja põhimõtteliselt ei taju mitte midagi audiost ning sa käid ikka talle ette.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

24h on mööda, võib ära bannida.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Eks jah, kui nüüd midagi ei toimu, siis lähen politseisse või siis tüübile uksetaha.

 

Lisage ta scammerite listi: msn: gan_ster_@hotmail.com ja Andres Malikov on nimi !!

Muudetud liikme Aly'i poolt

5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.