Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

SurfnKreedz.eu | Minecraft Tekkit server

Soovitatud postitused

Tegelen tekkit serveri meisterdamisega mis tuleb whitelisted ja et whitelisti saada peab surfelite.eu/forum või siis surfnkreedz.eu foorumis olema tehtud teil vähemalt 50 postitust. Selline limiit kuna nii on mul lihtsam vältida igasugu pahatahtlike mängijaid.

 

Serveri avan kui peamised suuremad lagitekitajad ja overpowered itemid maha krutitud saan.

 

Whitelisti saamiseks postita enda ingame nick ( Mängu saab kui serveri avan. ).

 

b_560_95_2.png

 

E. Server avatud. Whitelisti saamiseks postitage surfelite.eu/forum või siis surfnkreedz.eu ette nähtud kohta oma ingame name. Pidage meeles kui pole kummaski foorumis 50 posti koos siis whitelisti ei saa.

Reeglitega saate tutvuda http://surfnkreedz.eu/foorum/viewtopic.php?f=25&t=177


76561198009968218.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

50 posti? umad?

 

ennem valin teise serveri.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

On liiga palju kogemusi igasugu debiilidega seega jh.. Keegi ei käsegi sul vägisi tulla sinna. Seni kuni muu lahenduse peale ei tule millega dibiile välja sõeluda siis jääb asi nii..

Vaevalt, et playerid kes whitelistis on tahavad et mingi lambi jorss neid griifima tuleb.


76561198009968218.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pane griefi vastane plugin ja nocheatplus peale ja debiile ei tule, v6id ka antispambot-i peale panna

 

Muidu viskaks pilgu peale, aga 50 posti foorumisse...


Vahendan PayPal/Krediitkaardi jms oste, vahelt võtan ainult 5%-i, kui soovi PM

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

kuna mul pole ressurssiga laiata siis bukkiti pluginatega ma selllele veel lisa koormust peale ei pane.. Vaatan kuidas asi areneb selle nõudega, parem hoian selle natukese ressursi mis mul on veel +5-10 sloti jaoks.. kui see asi pikema ajaliselt siiski ära ei tasu siis plaan nende bukkiti pluginitega jaurata aga hetkel mitte.

Mainin veel et serveril mingit donate jama peal pole ja kõik on võrdsed.


76561198009968218.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.