Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Scammer kotkas29@hotmail.com, Kaljo Kõvask, -Yep

Soovitatud postitused

Tere

 

Pikka juttu siin ei olegi.. Ostsin isikult p2p pini. Pani peale kõik oli sujuv ja super. Maksin ära ka 20mil. Pw ma ära ei jõudnud vahetada kuna pidin jooksma bussi peale. Tulen trennist (1h hiljem) ja bank oli cleaned. 24mil läks minema nagu nalja. Sulle teadmiseks Kaljo, ma saan väga vabalt sellise neti-vargusega minna politseisse. Ma palun sind, anna palun mu asjad tagasi ja ma unustan selle.


Vajuta siia et tünga saada!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul ei ole enam sõnu. Tehke jah üleneti tuntud petturitega tehinguid. Saage üle ning meid jätab see külmaks kuni te ükskord hakkate otsingut kasutama ja taustauuringut tegema.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ma olen temalt oma mitu aastat aega ostnud mille, p2p pinne sõpradele ostnud jms. Sõber ostis hiljuti läbi minu oma 50 euri eest mille, mingit scammi polnud. Olen harjunud talle ette käima, kunagi pole mingit jama olnud. Nüüd lampi bank cleaned ml oli nagu wtf. Eitea mida teha, selle eest saab kopsaka trahvi kui aus olla.


Vajuta siia et tünga saada!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aga järelikult tead, et tal on halb maine küljes ja pidevalt scammib. Järelikult olid sa ohust teadlik. Ta oskab ka kõige magusamal ajal noa selga lüüa.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lisa proof ka 24h aega või kustutan teema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.