Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Pettur " Telekas " Martin Green.

Soovitatud postitused

Kahtlustatava isiku info:

Kasutajanimi: Martin Green

Kasutaja profiili link: http://vahvel.net/member.php?32042-telekas

Kasutaja email või msn: Max94_26@hotmail.com

 

Tehing: Runescape Kasutaja ost/müük.

Teema link: http://vahvel.net/showthread.php?t=143960

Kirjeldus kuidas tehing toimus: Saatsime mõningad Pm'id kuna oli soov osta tema pure. Kõik käis hästi. Kasutaja kontrolliti ära ning sain oma kauba kätte. Kasutajaga sain ~3 kuud mängida ning siis oli kasutaja parool ära vahetatud. Eile 29.September 2012 Logis kasutaja aga Runescape sisse. Rääkisin isikuga ning isik väitis, et ta olevat mingi aja eest alles kasutaja ostnud.

Kasutaja nimi : Plz l1ck me

Rsn Ingame : Dont Sell

Tõestus:

MSN vestlus, PM või mõni muu pilt:

scam_1.png

120930180534.png

 

Kahjuks msn logidest Pilte pole, kuna olen selle ajajooksul teinud 2 formatti. ( win vista to win7 )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kuna olemas Maxed out main. Ei näinud mõtet,kuna keegi kasutajasse ka ei loginud.

Igatahes Saatsin sulle pm. Asja korda ajad ja selle oma nn " E-maili " kasutajalt minema saad oleks tore. Ennem ei ole ma nõus kasutajat vastu võtma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui ma selle kasutaja sulle müüsin , andsin kaasa ma kõik andmed ja oli isegi " Kontrollitud Kasutajate " teemas müügil . Kuna sa said selle acc'iga teha ükskõik mida , siis äkki sa müüsid seda edasi kellegile/kusagile ja nüüd tahaksid uuesti mängida/müüa seda ?

Miks olen mina süüdi , sa tead , et ma ei mängi enam ja lõpetasin siis kui ST suri .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ei nüüd on asjasse suhtumine sul küll vale. Kõike andmeid sa ei aindnud. E-mail jäi kasutajale ikka sinu. Ja täna kontrollisin mis e-mail kasutajal on. Kasutajal on e-mailiks Telekas1@hotmail.com . Kuidassaab see olla, et nn " uus omanik " pole seda ära vahetanud etc ? Mina ei pannud oma e-maili peale kuna usaldasin sind Strike Team'i ajast. Kuna Strike Team Clanis olid päris asjalik etc siis asi tundus legith. Dno. Otsi oma Telekas1@hotmail.com parool ülesse. Recoveri see msn aadres vms. Saad pw kätte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuna müügi teemas kirjas, et "Olen kasutaja esimene ja ainus omanik , kasutaja pole kordagi müüdud või vahetatud mõne muu kasutaja vastu . " vastutad sina hetkel kasutaja eest. Seljuhul pole sul raske emaili maha võtta ning parool tagastada kannatanule. Sina oled süüdi, kuna hetkel on sinu email peal ning sul oli/on alati ligipääs olnud sellele kasutajale. Kuna hetkel on Jagex teinud recomise lihtsaks nimelt email peal siis = kasutaja omanik.

 

 

Aega selleks 24h asi lahendada, vastasel juhul oled banned.

 

// Kasutaja tagastatud, kuid jäi asju arusaamatuks, enne kui kasutaja tagasi andsid, miks sa sinna sisse logisid?

 

240SX käest sain pildi ip-st millega logiti viimati sisse. Vajadusel võin siia ka uploadida. Kuid see selleks.

 

Isik on bannitud kasutaja jagamise eest!

Muudetud liikme Sander'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.