Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Shotexx / kmetsalu@hotmail.com / WERNER ALLIK

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Oli soov osta 150M, temal oli rohkem tehinguid, seega käisin ette. Kõik PMid said saadetud, seega üsna kindel et tegu on WERNER ALLIK-uga

 

p1.PNG

p2.PNG

p3.PNG

p4.PNG

p5.PNG

 

Teab keegi, millise summa juurest politsei hakkaks asja käsile võtma ? Kuna on plaan saata juhtum ka politseisse, 42€ on suur raha.

 

Niisiis Werner, kannad raha tagasi või lükkan juhtumile ametliku pöörde

Muudetud liikme Karl Erik'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Shotexx, mis sul enda kaitseks öelda on?

 

24h asja lahendamiseks või oled foorumist bannitud. Kannatanul soovitan kindlasti avaldus politseisse anda.

 

//

Rinx says:

Kirjuta sellele Karl Erikule, et politsei võtab käsile iga summa aga lihtsalt summa suurus mõjutab kas on tegu krim teoga või väärteoga.

 

Ja kui see on näiteks kolmas kord tal sellist asja korraldada siis 3 väärtegu = süstemaatiline ja tehakse krim.-iks ära.

Muudetud liikme Sander'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tahaks teada mis msn logi ta copib siia, ta ei räägi ju üldse minuga, vaid oma sõbraga.

 

Pilt siis enda poolsest MSNist:

 

http://www.upload.ee/image/2700121/hi.png

 

EDIT! Mu msn on üldse ju otsakaskott@hotmail.com, mitte kmetsalu@hotmail.com.. Vestlus toimus otsakaskott@hotmail.com (mina) ja kmetsalu@hotmail.com (ostis mult mille) vahel. MINA EI OLE kmetsalu@hotmail.com!

Muudetud liikme Shotexx'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Märkisin ju enda msni selgitusse ära, miks kmetsalule siis rsgp andsid ? Saatsid ju isegi PMi minu msniga

 

Kandis raha tagasi, teema lukku

Muudetud liikme Karl Erik'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.