Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kui tähtsaks sa pead enda hammaste hooldamist?

Soovitatud postitused

Mitu korda päevas sa enda hammaste eest hoolt kannad? Kui ei kannagi, siis miks?

 

Ise harjan oma hambaid 2 korda päevas, ehk siis 14 korda nädalas. Ning pean tähtsaks nende hooldamist, kuna inimese hambad on üks tähtsamatest asjadest meie elu. Kellegile ei meeldi ju kollased ning sihkva koori täis hambad. Varem kui ma noorem olin ei pidanud hammaste harjamist üldsegi tähtsaks. Nädalas 4-5 korda pesin neid ainult.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mitu korda päevas sa enda hammaste eest hoolt kannad? Kui ei kannagi, siis miks?

 

Ise harjan oma hambaid 2 korda päevas, ehk siis 14 korda nädalas. Ning pean tähtsaks nende hooldamist, kuna inimese hambad on üks tähtsamatest asjadest meie elu. Kellegile ei meeldi ju kollased ning sihkva koori täis hambad. Varem kui ma noorem olin ei pidanud hammaste harjamist üldsegi tähtsaks. Nädalas 4-5 korda pesin neid ainult.

Päevas ikka 2 korda saab tehtud.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

tavaliselt ka hommikuti, vahel kui viitsimist on siis ka õhtul. pean tähtsaks küll, on piisavalt hambaarsti külastatud. praegu veel ei ole hullu, kuid täiskasvanuna tuleb päris jõhkralt maksta hammaste parandamise eest, parem vältida võimalikult palju seda.


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
tavaliselt ka hommikuti, vahel kui viitsimist on siis ka õhtul. pean tähtsaks küll, on piisavalt hambaarsti külastatud. praegu veel ei ole hullu, kuid täiskasvanuna tuleb päris jõhkralt maksta hammaste parandamise eest, parem vältida võimalikult palju seda.

 

Parem on jah, kui teed hambad korda ENNE 19 saamist. Päris head hinda pidid maksma hammaste korda tegemine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Minu hooldusjärjestus:

 

1.Kossid - Peavad olema alati valged ja puhtad

2.hambad - Sama nagu mu saapad

3.Juuksed - Peavad olema alati korras ja soengus

 

Edasi läheb juba riietus.

Kui nr 1,2 ja 3 on korras, siis ei peaks probleeme tekkima, kuid kui su irvitus on kollane, juustest voolab kõõma ning saapad on pasased, võin ma karanteerida, et sa jääd oma süütust ainult radikavahelisele karvamütsile kaotama

 

Hambaid pesen korra kuni 2 päevas. Vahel loputan ka 40% piirituseveega.

Siiamaani pole vajadust olnud hambaarsti külastada, ja loodan et ei teki ka põhjust


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Minu hooldusjärjestus:

 

1.Kossid - Peavad olema alati valged ja puhtad

2.hambad - Sama nagu mu saapad

3.Juuksed - Peavad olema alati korras ja soengus

 

Edasi läheb juba riietus.

Kui nr 1,2 ja 3 on korras, siis ei peaks probleeme tekkima, kuid kui su irvitus on kollane, juustest voolab kõõma ning saapad on pasased, võin ma karanteerida, et sa jääd oma süütust ainult radikavahelisele karvamütsile kaotama

 

Hambaid pesen korra kuni 2 päevas. Vahel loputan ka 40% piirituseveega.

Siiamaani pole vajadust olnud hambaarsti külastada, ja loodan et ei teki ka põhjust

 

 

Need sinu 3 punkti on tõesti vägagi olulised. Keegi meist ma usun ei lähe kooli juuksed sassis ja suu haiseb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minu hooldusjärjestus:

 

1.Kossid - Peavad olema alati valged ja puhtad

2.hambad - Sama nagu mu saapad

3.Juuksed - Peavad olema alati korras ja soengus

 

Edasi läheb juba riietus.

Kui nr 1,2 ja 3 on korras, siis ei peaks probleeme tekkima, kuid kui su irvitus on kollane, juustest voolab kõõma ning saapad on pasased, võin ma karanteerida, et sa jääd oma süütust ainult radikavahelisele karvamütsile kaotama

 

Hambaid pesen korra kuni 2 päevas. Vahel loputan ka 40% piirituseveega.

Siiamaani pole vajadust olnud hambaarsti külastada, ja loodan et ei teki ka põhjust

 

Täitsa sama, ainult et ma pesen hambaid enamasti ainult hommikuti, vahest õhtuti samuti, ~10 korda pesen nädalas ehk.

 

Kuid kui teemasse, siis mind häirib alati enda riietel mingi mustus või midagi, tossud peavad olema korralikud puhtad, pea korralikult sile jne..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vägagi tähtsaks, 3x päevas (hommikul, peale kooli, õhtul), pole kordagi ühtegi hambaauku ka olnud. Success


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vägagi tähtsaks, 2 korda päevas ja närin nätsu ka peale sööki

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Minu arust on see üks tähtsamaid tegevusi. Ma ei kujuta neid hambaid ettegi, kui neid ei pesta. Hea, kui päevas korragi saab pestud neid. Ise olen ka enamasti õhtu pesija. Vahest hommikuti aega on üle jäänud, siis ikka hommikul ka pestud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

2 korda päevas pesen hommikul ja õhtul.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

2x päevas. vahest kolm ka, oleneb kui midagi sööd mille maitse jääb kripeldama suhu, siis saab rohkem pesta.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.