Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Otsin infot isiku kohta Gert Kaasik (k2ska)

Soovitatud postitused

VIP

Tere,

 

kuna isik nimega Gert Kaasik (siit foorumist k2ska) tegi midagi mitte lubatud tegevust (seaduse kohaselt) korduvalt, pean midagi ette võtma sellega.

 

Kuriteo kohta ütlen hetkel ainult ära selle, et tegu on internetikelmusega.

 

Oodatud on igasugune informatsioon, k.a vanemate nimed, numbrid, isiku aadress jne. Abistavaid informatsioone võib saata mulle privaatsõnumiga (NB. Teie jääte anonüümseks)

 

Tegin selle teema sellepärast, kuna peale seda, kui saime tõestusi tema kohta, hakkas ta mind paluma, et ma politseisse ei läheks (võtsin juba ühendust politseiga) ning hiljem blokeeris mind msnist. Vahvlis olen samuti saatnud 2-3 sõnumit, et ehk saaks rääkida msnis - ei midagi ei vastata. Niiviisi ei saa see jätkuda.

 

Teemasse võivad postitada ainult reeglite kohaselt juhtkond ja kuidagiviisi seotud inimesed, vastasel korral warn ?


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

K2ska, mida sul enda kaitseks öelda on?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

et block on ammu maas.

ja jään ootama . yolo

 

Ning kui oled kõvamees siis annan enda addressi sulle ja tule uksetaha kui tahad. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
et block on ammu maas.

ja jään ootama . yolo

 

Ning kui oled kõvamees siis annan enda addressi sulle ja tule uksetaha kui tahad. :)

 

Mis see ukse taha tulemine aitab? Raiskan ainult enda aega sellega.

 

Ja teiste peale süü ajamine on karistatav muide.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Teema võib lukku panna kuid mitte kustutada. Süüdlaseks jäi ikkagi tema.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.