Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Super Roleplay ::

Soovitatud postitused

asd.jpg

Valmimas on uus rollimängulik server nimega Super Roleplay, server alles alustas nokitsemist ja on natukene ka edasi jõudnud, üldiselt midagi veel ei lisa, kindlasti tule, ja hüppa läbi foorumist!

Serveri administratiivtiim peaks olema paljudele tuttav Attractive Roleplay'st, kes veel pole, siis saame tuttavaks, lisainfo kõik lisame foorumi, ning üritame alati endast anda parima mingi abi jaoks, või midagi säärast, teema hakkab täienema, kui on uut informatsiooni, hetkel on nii nagu on.

Serveri tegevuskohta me ei tea, samuti ei tea ka mängumoodi, kas tuleb vana tuttav, või tuleb uus, seda ka ei tea, kõik on veel lahtine, aga kindlasti ei keela teil keegi läbi hüppata meie foorumist, mis on ka veel arendamisel ja sinna liituda, ning edasine informatsioon on juba sealt kättesaadav.

 

Informatsioon:

Foorum: http://swcrp.mxhoste.com/index.php

Serveri IP: xx, tulekul

Teamspeak IP: xx, tulekul

logo.jpg

asd123.jpg

Muudetud liikme ApaceR'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

järjest Samp servereid juurde tuleb , inimesi polegi nii palju et oleks mõtekas teha neid.


98766-bigthumbnail.jpg

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Läheb jälle vana GM arendamisele? Ega see sul kaua ei kesta, nagu Attractive, aga muidu jahm omanik norm vend, aga keldriserveritega kord nii juba läheb :) Edu muidu.

 

Kuule, lõpeta ära juba teiste serverite mõttetu kritiseerimine. "Ega see sul kaua ei kesta, nagu Attractive, aga muidu jahm omanik norm vend, aga keldriserveritega kord nii juba läheb :)" Sul endal ka siis keldriserver ju, IG on max 5-10 inimest.

 

ONTOPIC: Edu Serveriga..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Perscheria, seda gmi asja ma ka ei tea veel öelda, kas läheb vana gm arendamisele, vähe usutav, arvan ikka et mingine uus tõlgitud, või midagi säärast, vb vana, kuid siis peaks tolle edit olema ka hea.

 

Ei vahet pole, ma arvan,et pole ainuke siis oma keldriserveriga, ja ma ei soovigi mingit suurt serverit nagu Nebulos või säärast, olen rahul 10-25 mängijaga, mille ma saavutasin ka ära selle serveriga, kui sa seda tahad,et näitaksin, siis palun väga, võin mujal näidata neid pilte.

 

Nii kui mina ATTist lahkusin, oli server ka automaatselt 0, kuna uued omanikud ei mõista mitte midagi, isegi FTPsse gmi üles laadida, ning deleteda.Kuid okei, ei ütle midagi halvasti, arvamus on tõesti arvamus, ning äitäh The Truth, samas on õigus ka,et ei peaks kohe hakkama sõimama või midagi säärast mingi keldriserveriga, kui server pole veel valmiski, isegi gmi pole veel, sa ei tea mis gamemode võib tullagi, juba sõimatakse seda keldriserveriks? Ei no normaalne, ma ei kommenteeri rohkem, jätka samas vaimus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.