Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Out of boredom mõtlesin, küsida kas keegi on siit näinud ka seda sarja?

Plot:

Proovin enda sõnadega seletada.

20 aastane tüüp kes käis Stanfordis ei leia elus mõtet ja töötab tavalises elektroonikapoes mitte midagi oma elus nägemas, ja siis saadab ta ülikooli kaaslane talle kirja mis sisaldab ridu pilte mis on "krüpteeritud" vms, mille sees on ohtlikud valitsuse saladused, talle pannakse hooldajateks/kaitsjateks vms üCIA agent Sarah ja NSA Agent Casey.

Pmst tundub nagu täiesti mõttetu sari tavalise plotiga, aga imo tegi sarja eriliseks see Chucki/Sarah suhe, kus nad armuvad üksteisesse, samalajal sisaldades sittakanti huumorit ja äktsionit.

Sari on täielik emotsionaalne reis, ise ei pidand alguses sarjast mingit lugu kuni nägin telekast ühte osa, mis noh.. näitas saate tõelist palet.

Nii et, ärge kohe lõpetage vaatamist kui esimesed osad ei tundu huvitavad, 4-5 osaga olete täiesti hooked ja jäätegi vaatama.

Mõtlesin lihtsalt jagada eluhead sarja kõigiga, ise olen tohhujaa sarju vaadanud, aga see on kindlalt ja jääb mu lemmikuks sarjaks.

Peace out.

ps: ärge spoilige siin teistele midagi, endale spoliti.. ja noh.. i was a bit mad :D

Muudetud liikme Megaman'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vana teema küll, aga võtan uuesti ülesse :)

 

Olen vaatama hakanud ja olen season 2 poole peal. Siiamaani on sari olnud suhteliselt hea ( 8/10, või rohkemgi ) . Võin õelda, et armastan seda sarja, aga üks asi mis mind häirib on see, et igasugused tulevahetused on nii võimatult mõõda, helikopter lendab, laseb ja keegi pihta ei saa jms. See rikub asja veidi ära minu jaoks ,muidu üks mu lemmik sarjadest !


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.