Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Tomorrowland - Yesterday is History, Tomorrow a Mystery, Today is a Gift

Soovitatud postitused

logo-tomorrowland.png

Tomorrowland 2010 aftermovie

 

Tomorrowland 2011 aftermovie

 

Tomorrowland 2012 aftermovie

[video=youtube;UWb5Qc-fBvk]

 

Üks suurimaid üritusi maailmas kohe kindlasti. On keegi siit vahvelastest käinud sellel üritusel? Palju umbes läks reis maksma? Mis te üldse arvate sellest üritusest ja mis on selle head ja vead. Kõik info ja arutelu siia. ;) Ise tahaks väga ära käia, kui rahalised seisud ja vanus juba lubab sellist asja.

 

Lingid:

facebook_favicon.pnghttps://www.facebook.com/tomorrowland

twitter_favicon.pnghttp://twitter.com/tomorrowland

youtubeIcon.gifhttp://www.youtube.com/user/TomorrowlandChannel

sayuri.co.jp_favicon.jpghttp://www.tomorrowland.be/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise tahaks ka paari lähima aasta jooksul ja ära käia ning paar "hablast kiisut" kojugi tuua. Nagu on räägitud ning videotelt näha on seal ilusaid piffe paljuuuuuu. Üks ilusam kui teine, ning kindlasti lastakse ka seal head tänapäeva muusikat millest ei saa kohe mitte ära öelda.

Eks lähi tulevik näitab millal ja kellega minek, kindlasti tahaks enne juhiload ära teha, sest auto tripp on üle kõige!! :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hmm üritus kutsub: Samas kui ma läheksin sinna, siis oleks see pmst raha raiskamine kui ma päev läbi Q-Dance alal istuks. Muud muusikat mis seal lastakse ma ei kuula. :D

 

Selle aasta piletite hinnad olid sellised.

3 päeva Comfort (VIP vist) oli 245€

Ja eraldi päevade comfort oli 110€ päev.

Kogu 3 päeva pilet oli 172€

Iga kolme päeva pealt eraldi pilet oli 75€

 

Seega, mind kutsub DefQon 1 rohkem :D

Muudetud liikme MrStriky'i poolt

demon_phunk.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hmm üritus kutsub: Samas kui ma läheksin sinna, siis oleks see pmst raha raiskamine kui ma päev läbi Q-Dance alal istuks. Muud muusikat mis seal lastakse ma ei kuula. :D

 

Selle aasta piletite hinnad olid sellised.

3 päeva Comfort (VIP vist) oli 245€

Ja eraldi päevade comfort oli 110€ päev.

Kogu 3 päeva pilet oli 172€

Iga kolme päeva pealt eraldi pilet oli 75€

 

Seega, mind kutsub DefQon 1 rohkem :D

 

 

Fuck this. Ülekeritud pileti hinnad.

 

Endal see aasta novembris nüüd Qlimaxile minek ja kogu üritus läheb maksimaalselt 500€ maksma ja 7 päeva hollandis + lennukiga minek. Qlimaxi pilet on mingi 50€ kanti, VIP on kallim. (Ei me ei lähe selle hardesti kaudu sinna eramajja vaid viibime hotellis ööd). Rääkimatta Qlimaxi lineupist ning massiivsest lasershowst. Tomorrowland jääb korralikult alla ikka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Fuck this. Ülekeritud pileti hinnad.

 

Endal see aasta novembris nüüd Qlimaxile minek ja kogu üritus läheb maksimaalselt 500€ maksma ja 7 päeva hollandis + lennukiga minek. Qlimaxi pilet on mingi 30€ kanti, VIP on kallim. (Ei me ei lähe selle hardesti kaudu sinna eramajja vaid viibime hotellis ööd). Rääkimatta Qlimaxi lineupist ning massiivsest lasershowst. Tomorrowland jääb korralikult alla ikka.

 

Täpselt.

 

Muidu Qlimaxi pilet on 70€-80€ vahel.

Eelnevatel aastatel on see olnud 70€ kandis.


demon_phunk.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tahaks ka ise ära käia, kui vanus ja rahaline olukord lubavad. Tundub väga mõnus üritus koos suurepärase muusikaga. Ja nagu Sander eespool mainis, siis roadtrip sinna oleks ka päris lahe. Eks paari aasta pärast näeb, kui mõnusa seltskonna leiaks, siis tahaks kindlasti ära käia.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Fuck this. Ülekeritud pileti hinnad.

Hinnad on tõesti ülekeritud võrreldes teiste suurte üritustega, aga eks midagi peab seal olema, mis maksab seal nii palju. Need kes kohal käinud saavad seda ainult öelda kas on või ei. Ma eriti ei usu, et niisama peaks maksma selle eest nii suurt raha. Seal peab midagi olema veel, et see nii suur summa on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.