Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Pettur/Scammer RuneScape-s Raiko Kivistik

Soovitatud postitused

VIP

Tervist kõigile,

 

tahtsin ennem leida endale legit partnerit et saaksime koos arendada uut gambling clanni, aga vot mis välja tuli:

 

http://imgur.com/6vKx6

 

VAHVLI NIMI: FUCKER.

HOIDKE EEMALE SELLISTEST!!!

 

~Mats

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

eks ikka . scammisin ma kedagi=? tra sulle tuleks anda peksa. okei selle eest saan warni . ma ei hakka nagu endale acci ostma ja sisi veel p2p tegema . kust siuksed tulevad .? kurat mul oli kasutaja millel oli trial member millega ei saanud anda raha teiselte noo okei 25k max. siuke ahv ma pole midagi teinutki idiooooot...... mõtle mida sa kirjutad vms. am võin sinan kirjutada kõike . ma pole esiteks midagi teinud . nii et jah . lol. sa oled maxed tont...

Muudetud liikme fucker'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Rahune, see on su enda süü. Miks sa tahad teisi scammida?? Et olla rikas? LOL... Mine kasva kuskil ja õpi ausat moodi raha teenima mitte teistelt varastades.

 

Ja nagu sa tead siis proof on olemas, et sa tahtsid scammida... ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ma tahan lihtsalt hoiatada teisi sinusuguse scammeri eest.

Igatahes, lihtsalt jää vait näed targem välja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.