Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vargad, pätid ja petturid avalikusesse

Soovitatud postitused

Mõtlesin et võiks äkki suurema reklaami teha petturitele, näiteks facebookis teha nende kohta mingi lehekülje või mingi teema, et neid ka seal reklaamida ja näidata nende lähedastele millega nad tegelevad ja paljud teisedki seda näeksid, võib-olla hakkab mõni siis tagasi maksma oma võlgasi vms? Kuna siin nende lähedased ei pruugi käia ja siis ei häirigi see neid et siin kirjutatakse nende kohta aga kui asi juba avalikumaks muutub siis ma arvan et petturite arv kõvasti väheneb.

 

Kui kõik kokku saaksime ja koos nõudma hakkaksime inimeselt kellelt petta saime, siis arvatavasti paneksime ta ka maksma.

Muudetud liikme Rollton'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hetkel on nende nimed googlest täiesti näha aga keegi ei keela sul seda listi teha..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

selline idee on kll hea aga mõelge nede peale kes kunagi olid sellised.. nüüd elavab pereelu ja on hästi korralikud.. aga listi ikka topitakse.. sessuhtes võiks nagu listi teha aga need kes pole aastaid tegutsenud võiks kõrvale jätta.. kuna mõne töökoht ja pere võib sellest sõltuda..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
selline idee on kll hea aga mõelge nede peale kes kunagi olid sellised.. nüüd elavab pereelu ja on hästi korralikud.. aga listi ikka topitakse.. sessuhtes võiks nagu listi teha aga need kes pole aastaid tegutsenud võiks kõrvale jätta.. kuna mõne töökoht ja pere võib sellest sõltuda..

kui võlgu tagasi pole makstud siis ma ei näe ka põhjust miks peaks kedagi eemaldama


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Hetkel on nende nimed googlest täiesti näha aga keegi ei keela sul seda listi teha..

 

ma plaanin jah, aga siis oleks abi ka vaja vast, aga facebookil polegi vahlvli lehekülge? ma mingise tegin, aga nüüd oleks vaja hakata seal toimetama, kõige rohkem hakkab siis abi vajama selle reklaamimisel et inimesed sinna vaadata oskaksid ja siis hiljem juba jookseks paljudel inimestel enda facebookist läbi uue petturi nimi kui keegi jälle kedagi üle lasknud on vms

 

selline idee on kll hea aga mõelge nede peale kes kunagi olid sellised.. nüüd elavab pereelu ja on hästi korralikud.. aga listi ikka topitakse.. sessuhtes võiks nagu listi teha aga need kes pole aastaid tegutsenud võiks kõrvale jätta.. kuna mõne töökoht ja pere võib sellest sõltuda..

 

kui nii võtta jah, samas ise on nad ikkagi süüdi ja ei peaks listist eemaldama kui just inimesed ise alla ei anna et see nii ammune teema jne

sellepärast see jama ongi et inimesed kes petavad, nad ei mõtle et sellest suured tagajärjed on, kõik jääb ju siiski siia foorumi aga kui võtta seda igapäeva ellu ja teha avalikumaks, küll siis häirima hakkab ja petturite arv kahanema hakkab

 

ma plaanin jah, aga siis oleks abi ka vaja vast, aga facebookil polegi vahlvli lehekülge? ma mingise tegin, aga nüüd oleks vaja hakata seal toimetama, kõige rohkem hakkab siis abi vajama selle reklaamimisel et inimesed sinna vaadata oskaksid ja siis hiljem juba jookseks paljudel inimestel enda facebookist läbi uue petturi nimi kui keegi jälle kedagi üle lasknud on vms

Muudetud liikme Rollton'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ega jah, peab olema üpriski loll, et niimoodi petta kedagi, kuna tulevikus ju tööandijad kirjutavad su nime googlesse ja vot tak, pettur poiss, tema tööle ei saa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

jama jah, aga see selleks, teine asi on ju see et tema lähedased inimesed saavad ka näha seda kes muidu niisama tema nime ei googelda ja et talle endale pakub see siis rohkem ebamugavust ja suurema kohusetunde et ära tasuda enda võlad

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vahvel.net il on facebooki leht täitsa olemas, üks moderaator tegeleb sellega.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vahvel.net il on facebooki leht täitsa olemas, üks moderaator tegeleb sellega.

 

Mina olen ka seal admin, siiski ei tahaks hakata seda fb lehte mingite petturite listiga siduma..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kaljo Kõvask pange sinna listi suurelt ja punaselt kui te kunagi selle teete :)

 

Ei, ta tavaline scammer nagu teisedki, ise olete süüdi kui tema ohvriks saate..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sellise asja teoks tegemine siiski peletaks potensiaalseid liikmeid, kellel on soov midagi müüa või osta.

Vaadatakse sai üle.... Mina enda asja siia müüki ei pane.

 

Asja tuleks käsitleda ka foorumile mõeldes.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mõte on küll üsna hea

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Selline asi on seadusevastane, või ma eksin? Avalikult- Nimi, elukoht kuni korterni nr-i, pangakonto, vanus, kool etc.

 

Ei ole seadusevastane. Kõik need asjad on nagunii avalikkusele võimalik kätte saada.

 

See on kõik avalik teave ja mitte midagi seaduse vastast siin pole. Isegi kui sa postitad mõne isiku kuriteo avalikult internetti ei ole selles teos midagi seadusevastast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Vahvel.net il on facebooki leht täitsa olemas, üks moderaator tegeleb sellega.

 

 

 

mis selle lehe nimi on?

 

Kaljo Kõvask pange sinna listi suurelt ja punaselt kui te kunagi selle teete :)

 

tema pärast ma hakkasingi tahtma teha sellist asja, sain seekord lihtsalt liiga kõvasti üle

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Minu arust ei ole sellel mingit mõtet.

Nende sugulased/tuttavad ei hakka ju lambist facebooki sisse trükkima "Internetipetturite list" vms.

 

ei aga see võib sattuda ükskord nende facebooki esilehele

 

 

a jah, trükkisin vahvel otsingusse siis ei leidnud ju siis ei piisanud:d

Muudetud liikme Rollton'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ütlen Kohe ausalt Kui natukene Googeldad leiab juba kõike.

aga kui inimene avalikustab üle maailma teiste andmeid on see rangelt keelatud.

lihtsalt nagu siin mõned postitused on et , kellegil on pere ja töö juba !

miks oleks vaja inimeste suhteid sellega lõhkuma ? inimene on juba nagunii oma vigadest õppinud ja teab et seda enam ei kordu lihtsalt

Kui natuke googeldada läheb selline asi nimelt : indeedi varguse alla ja see on karistatav kuni viie aasta pikkuse vangistusega et hoolikalt mõelge mida ennem teete .

ja lisan selle ka siia kui olete inimeste listi teinud ja keegi pöördub politseisse sellega eemaldadakse need nagunii ja + kannatanul on võimalik välja nõuda summa millega tehti tema mainele kahju .

kui keegi teeb sellise saidi peab ka selle eest vastutama

Lisan natukene veel lisaks Nimelt Rinxi sõnul ei ole see seaduse vastane isegi kuritegu : nimelt Enne kui eesti vabarigi kohtu otsusega pole inimene süüdi mõistetud ei ole ta süüdlane ja teda ei saa milleskis veel süüdistada nimelt kui keegi lihtsalt teeb siis hoian pöialt kuna keegi peab lihtsalt nendele inimestele päris hästi maksma

 

 

MysticFlower

Muudetud liikme MysticFlower'i poolt

98766-bigthumbnail.jpg

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Ütlen Kohe ausalt Kui natukene Googeldad leiab juba kõike.

aga kui inimene avalikustab üle maailma teiste andmeid on see rangelt keelatud.

lihtsalt nagu siin mõned postitused on et , kellegil on pere ja töö juba !

miks oleks vaja inimeste suhteid sellega lõhkuma ? inimene on juba nagunii oma vigadest õppinud ja teab et seda enam ei kordu lihtsalt

Kui natuke googeldada läheb selline asi nimelt : indeedi varguse alla ja see on karistatav kuni viie aasta pikkuse vangistusega et hoolikalt mõelge mida ennem teete .

ja lisan selle ka siia kui olete inimeste listi teinud ja keegi pöördub politseisse sellega eemaldadakse need nagunii ja + kannatanul on võimalik välja nõuda summa millega tehti tema mainele kahju .

kui keegi teeb sellise saidi peab ka selle eest vastutama

Lisan natukene veel lisaks Nimelt Rinxi sõnul ei ole see seaduse vastane isegi kuritegu : nimelt Enne kui eesti vabarigi kohtu otsusega pole inimene süüdi mõistetud ei ole ta süüdlane ja teda ei saa milleskis veel süüdistada nimelt kui keegi lihtsalt teeb siis hoian pöialt kuna keegi peab lihtsalt nendele inimestele päris hästi maksma

 

 

MysticFlower

krt, jõudsid ette, ma ise tahtsin kah suht sama öelda ja tõesti ei soovitaks seda listi teha, sest scammer saab tõesti teilt ise raha nõudma hakkata ja veel suuremaid

Muudetud liikme .Siim.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
selle eest nõuab raha, et ise laseb rotti ja siis on tema nimi, pangakonto ja muu avalik inf netis üleval, et teisi hoiatada?

selline on EV seadus ja sinna pole midagi parata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.