Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Help me lil

Soovitatud postitused

Vajan veidi abi , kuna ma soetan lähiajal omale projektiauto, ei ole veel kindel mis auto aga mingisuguse ikka. Oleks vaja sportrooli hääästi odavalt, parem oleks kui kellegil lihtsalt vedeleb ja annab nsm ära :) Ärge hakkake vinguma ,et misasja tasuta/odavalt ? :O VINGU OMA ETTE! + Tahaks nõu, kuidas värvida ise autot? Spray? Majavärv? VMS, odav tuuning tuleb kuna ma saan ainult 60€ kuus auto juppide jaoks raisata. :S:S:S Oleks veel vaja sebida odavalt käigukangi nuppu. Niiet hakkake aga oma mõtteid jagama. Kui kalliks umbes läheks ka kiri autole taguklaasile?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Esiteks, kui soetad, siis mina ning ma arvan et üpriski paljud inimesed veel, siis kindlasti DIISEL! Küttekulu märgatav muutus on (96 Almera, bensukas 7-8 sajale, diisel 5-6 sajale).

Teiseks, kui sul tuleb see tänavalegaalne auto, siis mingit porri ei soovita teha (ehk siis spray jäta välja kohe, kogu pisut rohkem pappi, tee parem püstolist ja kambris). "Odavaks" tuuninguks veel peetakse kleepsupommi (guugelda "Stickerbomb", kui keegi ei tea). Kleepsupommi raamatu saab lähimast raamatupoest 10 eurtsiga kätte, sees ligi 1300 kleepsu. Hiljem tuleb see muidugi ära lakkida.

Kolmas soovitus, parem osta tervik auto odavalt, mis näiteks vajab pisut nokitsemist. Kui ostad omale projektika, siis sul kulub remondi peale rohkem, kui uue auto väärtus (a la, kulujupid (laagrid, puksid, šarniirid, õlid) + veel jupid mis nõuavad vahetust).

Neljandaks, sportrooli saaksid firmaka, kasutatud 50 euri ulatuses kätte, käigukanupu Rimist 5 euriga. Tagaklaasikleepsu saaks 20 eurtsiga kätte, aga täitsa oleneb ka kleepsu suurusest.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Esiteks, kui soetad, siis mina ning ma arvan et üpriski paljud inimesed veel, siis kindlasti DIISEL! Küttekulu märgatav muutus on (96 Almera, bensukas 7-8 sajale, diisel 5-6 sajale).

Teiseks, kui sul tuleb see tänavalegaalne auto, siis mingit porri ei soovita teha (ehk siis spray jäta välja kohe, kogu pisut rohkem pappi, tee parem püstolist ja kambris). "Odavaks" tuuninguks veel peetakse kleepsupommi (guugelda "Stickerbomb", kui keegi ei tea). Kleepsupommi raamatu saab lähimast raamatupoest 10 eurtsiga kätte, sees ligi 1300 kleepsu. Hiljem tuleb see muidugi ära lakkida.

Kolmas soovitus, parem osta tervik auto odavalt, mis näiteks vajab pisut nokitsemist. Kui ostad omale projektika, siis sul kulub remondi peale rohkem, kui uue auto väärtus (a la, kulujupid (laagrid, puksid, šarniirid, õlid) + veel jupid mis nõuavad vahetust).

Neljandaks, sportrooli saaksid firmaka, kasutatud 50 euri ulatuses kätte, käigukanupu Rimist 5 euriga. Tagaklaasikleepsu saaks 20 eurtsiga kätte, aga täitsa oleneb ka kleepsu suurusest.

 

Väga pikk tekst:D ei auto ei tule tänavale sõiduks, nsm sõitmine metsavahel. Pole lube :D See stickerbomb pani ka mõtlema, ma vist vaatan seda veel aga värvida tahaks siiski, projektiautoks tuleb mingi mazda 323 sedaan 91a oma vmidagi, kui leiate ise mulle mingi vägevama auto kusagil max 250€ siis dvj :D sportrool ei pea olema firmakas, siiski jään bensu juurde, kuna diiselautod (isegi katkised) on kallid. Tagaklaasikleepsu sooviks oleks "streetracing.org" siin oli vahvlis eelnevalt juttu, ning mõte hakkas endalgi meeldima. Suurust ma sellel küll ei tea aga ma usun et väga suur ei ole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui vaataksid netis ringi, siis saaks 300 euriga täitsa sõidukorras oleva diisli.

Metsaralliks pole mõtet mingit erilist tuuningut teha, kui sul pole juhuslikult mõte teha algul põllukaks ning siis kui load käes, siis tänavalegaalseks.

 

Leidsin soovist kiirelt paar diislit.

http://www.soov.ee/parnumaa/Mazda_626_2_0_diisel_manuaal_1851375.htm?ca=1&w=3

http://www.soov.ee/vorumaa/Toyota_Camry_2_0_turbodiisel_1797889.htm?ca=1&w=3

http://www.soov.ee/harjumaa/Ford_Transit_diisel_1742527.htm?ca=1&w=3


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tõsiselt Carbon, sa pakud talle Transitit?

 

Diisli küttekulud on jah märgatavalt paremad kui bensiini omad aga kui sul peaksid diislil pihustid persse minema, siis need asjad on kallid, ütleme 1000€ +, muidugi 250€ auto puhul ostad lihtsalt uue auto :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Metsavahel rallitamiseks? Siis lõpeta üldse värvimisest mõtlemine - MÕTTETU raha raiskamine. See ei tasu sul ära. Mölla bemmifoorumites jms, sealt leiad odavalt sportrooli ka. Roolinuppe on igalpool müüa mõne euroga, Maxima/Rimi jne.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
tahaks ikka värvida , loom. Raha raiskamine? Ega ma autot esindusse ei vii, autot värvida, sprayga v majavärv

 

NO offence, spray/majavärviga näeb su auto hullem peldik välja kui mingi äsja värvitud väliwc. Ja need värvid maksavad ka. 60€ võid kindlasti arvestada. Sprayga kindlasti topelt see summa. See on mõttetu.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oleneb kui suure summa eest sa tahad omale seda projektiautod soetada siis oleks nats kergem pakkuda vb.

Kui auto värv on korralik siis pole mõtet väga värvida vms.Sportrooli peaks saama mingi 30euri eest kätte vms,vb saab odavamalt.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui sa tahad rallitamiseks siis ära mingi diisli jama küll võta.


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
1-270€ kuna suht masu siis rohkem raha pole :/ kõik pakkumised ja ideed oodatud!

 

Soovitaks nats koguda ja osta see http://auto.motors24.ee/vehicles/362284-Honda-Civic-1988.aspx?pg=1&sort=paid

Või siis on siis nats odavamad pakkumised:

http://www.auto24.ee/used/1060652

http://www.auto24.ee/used/1068634

http://www.auto24.ee/used/1066569

 

Oleneb kas tahad diislit või bensiini oma.

Võid otsida ka foorumitest või kusilt veelt.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Civic/Astra ostad, siis korviste mulle magusa hinna eest, saad ziguli istme vastu. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei no kui sa ühe nendest autost ostad, olen huvitatud sellest korvistmest. 0,5€/1L sinist? Ega see legaalsel teel saadud küte küll pole järelikult.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sierra on päris vastupidav küll, vähemasti romurallil. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ei no kui sa ühe nendest autost ostad' date=' olen huvitatud sellest korvistmest. 0,5€/1L sinist? Ega see legaalsel teel saadud küte küll pole järelikult.[/quote']

 

suht pohh ju, ei tea pole minu mure kust küttus saadud aga plaanis ikka bents võtta ja kasuisalt hakkan ostma 0.8€ bentsu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lugesin teema läbi ja naeran suht kõht kõveras. Projekti auto ei ole kuskilt otsas põllu ralliks kuuluv auto. Pronekti all mõeldakse ikka vana, roostes ja muude probleemidega auto restaureeromist. Soovitan veidikene sul streetrace foorumis ringi luusida. Sealt saad oma tagaakna kleepsud mega odavalt. Ja kes kurat sul majavärviga autot värvib? Kui soovid autot põllu ralli jaoks, siis võta kõige odavam parsa mis liigub.

 

Kirjutasin telefoniga. Sorry vigade pärast.

Muudetud liikme 240SX'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kindlasti, kui sa pole just väga rikas, soovitan osta Diislit, sellega kärutad ikka päris pikalt, et diisel otsa saaks. Samuti sooviksin küsida, kui vana te olete?

 

Palun loe teema läbi, ennem kui kirjutad, aitäh. Ta kirjutas selgelt mis hinnaga ta kütet saab. Tuleb küll odav. Esiteks diislit ei soovita ma juba sellepärast, et see ei kannata sellist hooramist nagu põlluralli jms, bensiinimootor aga kannatab küll. Diislil laseb väga lihtsalt plokikaane kõveraks.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.