Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Estonian WorkHard Trucking

Soovitatud postitused

EWHT_logo.png

Tutvustus

See server töötab GTA:SA multiplayeris nimega SA-MP. Põhiülesanne siin mängides on viia kaupa üle San Andrease ühest punktist teise.

Sa võid seda teha rekkaga(rekkajuht), lennukiga(piloot), helikopteriga(piloot), rolleriga(kuller) või bussiga(bussijuht). Lihtsalt seda teha oleks aga päris igav, niiet nii lihtne asi ka ei ole.

On Maffia, kes kaubad lihtsalt röövib, kui ta seda vajab. Siin on politseinikud, kes ei talu ühtegi seaduserikkumist.

Ja on mehaanikud ja teetöölised, sest auto sul iseenesest ei parane.

 

Mängumoodist räägin ka lähemalt. Kohe ütlen, et see ei ole täiesti nullist.

Põhi on PPC, sest see oli hea GM ja ma ei näinud põhjust, miks ma nullist peaksin tegema. Aga niisama ma seda ei jätnud.

Olen 2 kuud arendanud seda, ning olen päris mitmeid huvitavaid ja ägedaid süsteeme sisse toonud.

 

1) Et oleks tõesti tunne, et oled rekkajuht, ei ole sul ekraan lihtsalt tühi. Oleme lisanud kiirusehoidja, käigukasti ja korralik kiirusenäidiku.

Järgnevalt pildilt saate seda näha:

sa-mp-174.png

 

2) Mehaanikute töö on eriti huvitav. Auto parandamine ei käi lihtsalt käsuga /fix. Mehaanik peab haamri kätte võtma ja realselt autot parandama, seda haamriga lüües.

Siin pildil on mehaanik autot parandamas:

sa-mp-175.png

 

3)Politseinikud saavad võtta endale kiiruskaamera kätte, põõsasse hüpata ja seaduserikkujaid püüdma hakata.

Siin pildil asus politseinik kiirust mõõtma:

sa-mp-173.png

 

On paljusid muudki ägedaid süsteeme, mida ma siin aga mainima ei hakka, et oleks mängus ka avastamisrõõmu.

 

Mängus on võimalik mängida järgnevates klassides:

1)Rekkajuht

2)Politsei

3)Piloot

4)Bussijuht

5)Kuller

6)Teetööline

7)Mehaanik

8)Maffia

 

Ma tean aga, et ainult heast mängumoodist, et inimestel serveris hea oleks. On vaja ka head tiimi, kes muudavad mängimise huvitavaks.

Valime suure hoolega inimesi, keda administratiivi valime. Me ei ropenda, ega lisa endale raha niisama. Me ei kiirusta bänni panema, kui selleks vajadust ei ole.

Kui aga hakatakse häirima teiste mänguelamust või häkitakse, ei kõhklegi me bännimisel.

Serveri info

Serveri Nimi: Estonian WorkHard Trucking

Mängumoodi nimi: EWHT 1.1

Slotte: x/200

Serveri IP:46.22.208.62:7777

Ping: 40-60

Foorum : http://46.22.208.62/foorum (Domeeni tuleb lähiajal, see ei tundunud esmavajalik truckingu jaoks.)

Avamine: 27.august kell 11.00

Kui on küsimusi, küsige julgelt!

 

Oliver,

Serveri omanik ja skripter.

Muudetud liikme oliver12'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Arvatavasti homehost? Kuid siiski edu!


Shawtyyyy.png

toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Power PC Trucking gm?


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

et siis server on nii eesti keeles kui ka inglise keeles, tapmine on lubatid, relvad samuti, militari sõidukitega võivad kõik sõita, ei ytleks et see eriti truckingut meenutab. lugein et täielik eesti servu, läksin sisse ja näe, ei ole cmd-si eesti keeles. kui inglise keelt ei jaga ss hakkama ei saa.

Tehke servu 100% eesti keelseks siit tulen vb tagasi sisse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

@ EST_trucker, ma ei tea, kas sa tead, kuidas sa-mp töötab, aga seletan ära. Igatahes, kiirusehoidja ja Käigukast mõlemad toimivad SetVehicleVelocity(ja siis x suund, y suund ja z suund) abiga. Nüüd aga, kui sul nett kõigub, siis ei uuene sinu suund, kiirusehoidja arvab, et sõidad ikka samal suunal ja määrab sellele kiirust juurde(kui kiirus on vähenenud). See aga põhjustab selle "külg ees sõitmise" effekti. Samamoodi ka käigukast, kui sa maksimum pööretel sõidad. Sellele ei ole muud lahendust, kuna muud moodi sõiduki kiirust määrata SA-MP ei võimalda.

Ennem mainisid:"tapmine on lubatid, relvad samuti, militari sõidukitega võivad kõik sõita". Üldiselt ma ei saa sinust täpselt aru. Tapmine ja relvad on tõesti lubatud, kui politseinik kurjategijat taga ajab. Ma ise aga tegelesin skriptiga, niiet täpselt ei tea, mis seal oli, kuid ma kuulsin, et mängijate soovil tegi peaadmin mingi fight võistluse, mida mina õigeks ei pidanud ja sai noomituse. "militari sõidukitega võivad kõik sõita" ei ole ka tõene, sest seal GM'is ei ole static(algusest peale) militaarseid sõidukeid. Ka need pidid tekkima siis selle "fighti" ajal.

 

Täna sain ka 2x võimsama serveri, tähendab, et server veelgi stabiilsem ja tuleb teamspeak.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Raadio parandasin ära, tänud. Üldiselt käiguvahetamisega see, et kui liiga hilja vahetad, siis läheb auto natukene katki. Kuna tundub aga, et mängijad laggavad ja tänu sellele ei ole pöörete lugeja täpne, siis pean vist ära võtma selle .osa

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tänud! Selline postitus teeb kohe meele heaks :) . Ega ma ei arvanudki, et kohe mängijad serveri ummistavad, ma usun, et usalduse võitmine võtab natukene aega.

 

Muideks, iga päevaga on aina rohkem asja ka RP huvilistel minu serveris! Nimelt on tekkinud vaikselt ägedad RP'mise võimalused. Ja see on just topelt äge neile, kes tavaRP'st tüdinenud on

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Natukene uuendustest. PS! Kuna mul on väga kiire viimasel ajal, ei ole serveri foorumis need veel kirjas.

Teamspeaki paigaldasin ära, tegelen hetkel kanalitega. Uurin, kas TS'i API't ma saan kasutada, et TS otse mängu tuua.

Turvavöö süsteemi tegin ka, mis peaks parem olema kui teisedno nendest, mida ma olen näinud). Kasutan head valemit, mis ei too liiga kiiret surma, kuid paneb ette vaatama. Varsti teen juurde turvapadjad ja et väikene protsent elusid läheb ka turvavööd kandes(kui kiirus suur).

Tulge uurima!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kahjuks jah ei ole hetkel mängijaid. Kardan, et liiga vara avasin. Ma praegu just teen mitmeid VÄGA huvitavaid süsteeme, mis ka paadunud RP'jad minu serverisse tõmbama peaks. Mainin siis ka kõigile, et server muutub tasapisi Trucking RP'ks.

Saladuskatte all võib ka öelda, et käivad läbirääkimised ühe mängu kommuuniga liitumiseks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kui rahvast tleb olen ka platsis


98766-bigthumbnail.jpg

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.