Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Just Roleplay :: www.just-rp.eu

Soovitatud postitused

justrp2.png

Serveri Info

SA-MP serveri IP: Puudub

Koduleht: http://just-rp.eu

Map: Red County

Slote: -

 

Tutvustus

Just Roleplay serveri tegevus toimub Red County külas, mis on paras ühele Eesti serverile ning pakub kõiki võimalusi, mis vajalik heaks rollimänguks. Meie serveris on esimesel kohal roleplay ise, GMi on lisatud mitmeid erinevaid võimalusi, mis teevad mängimise huvitavaks ja lihtsamaks ka uutel kasutajatel kel ei ole veel nii palju raha ning varandust. Just Roleplay administratiivmeeskond keskendub kõikidele mängijatele, vastavalt nende rollimängu tasemele ning aitab algajatel põhitõed selgeks teha, neile kõik süsteemid selgeks õpetada jpm - kõik selleks, et teie mägimine meie serveris oleks võimalikult hea. Meie serveri GMi uuendatakse pidevalt vastavalt mängijate soovidele ja vajadustele, et mängijatel oleks mõnus rollimängu keskkond ja mitmeid võimalused seda rakendada.

 

Pmts ma ei hakka hullu juttu panema uuendusi näete foorumist ja värki.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ainuke asi mis mulle selle juures meeldib on see, et foorum näeb korralik välja muidu serv tuleb raudselt nagu kõik teised.

Avamine ~10-20

Paar päeva veel ~15

Nädal ~10

Lõpuks lambised noliferid tiksuvad kahekesi koguvad raha ~5

 

Aga kui ei siis ei oska midagi öelda peale : applause, impressive

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Edu Gevin!


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

GM tuleb MySQL baasil? (UCP)


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Te pontsikud hoidke oma suu kinni, aprest ja riis. siim kõva vend. Kui serveri teed ning annetusi korjad jooksulindi jaoks, siis edu, kui mitte siis mine talluge tõesti mujal pekk maha

 

Kuule, mis sul jääb ette teise kehakaal? Endal on kaal 30-ne peal? Seepärast ei pea teisi sõimama, inimene ei saa niiõeldes vaadata millisena ta sünnib kas suurema kehaehitusega või väiksema ise tunnistan, et enda kehakaal on normis nii nagu peal aga seejärel, et sinul ei ole ei pea sa teisi mõnitama/solvama.

 

 

Edit: Muidu soovin edu "Aprest" loodame, et siit tuleb midagi!

Muudetud liikme Shawtyy'i poolt

Shawtyyyy.png

toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Aprest võiks kirjatehnika ning õigekirja ära õppida, kuna kirjavigadega serverist ei tule midagi välja. Kole on vaadata.

 

• Koma ette tühikut käi, alles peale seda.

• Lause lõpus oleks kena ka punkt või mõni lausele sobiv kirjalõpumärk.

• Enne lõpumärki ei käi tühikut, vaid märk läheb eelmise osapoolega kokku.

 

Lihtsalt ütlen, pole solvamiseks mõeldud. Aprest oskab skriptida küll, kui tahab, lihtsalt vahel on vaja tainast mängida.

 

Ma vaatasin, et serveri uuendused on veel algfaasis. Kas midagi unikaalset ka tulemas on?


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma pole kindel, kas siit midagi välja tuleb. Kui peaks läbi ussi**** tõesti midagi head tulema, siis müts maha.


b_560_95_1.png

 

 

https://discord.gg/wDWyGzy Kõik sisse!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

5 Lehte sõnaotseses mõttes s*tta kustutatud. Edaspidin spämm/laim jm saab automaatselt tumma.

 

Edu serveriga!


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuule, mis sul jääb ette teise kehakaal? Endal on kaal 30-ne peal? Seepärast ei pea teisi sõimama, inimene ei saa niiõeldes vaadata millisena ta sünnib kas suurema kehaehitusega või väiksema ise tunnistan, et enda kehakaal on normis nii nagu peal aga seejärel, et sinul ei ole ei pea sa teisi mõnitama/solvama.

 

 

Edit: Muidu soovin edu "Aprest" loodame, et siit tuleb midagi!

 

Wtf??

 

Ei viitsi seda teksti siis kõike läbi lugeda, kuid ma ei leia töötavat IP'd kuskilt. Ei hakka sellepärast foorumisse ka registreeruma, kuna see server püsti ei jää ning ei hakka oma kallist gmaili ruumi selleks raiskama.

Millal see epic server peaks tööle hakkama?


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Wtf??

 

Ei viitsi seda teksti siis kõike läbi lugeda, kuid ma ei leia töötavat IP'd kuskilt. Ei hakka sellepärast foorumisse ka registreeruma, kuna see server püsti ei jää ning ei hakka oma kallist gmaili ruumi selleks raiskama.

Millal see epic server peaks tööle hakkama?

 

Kui sa avaksid OMA kallid silmad siis sa näed, et meil pole veel tellitud VPSi, et panna server püsti...

 

Väike upp ka muidugi :D Checkige uuendusi ka siis varsti tuleb uus versioon välja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Küsimus, Gevin, kus nime said? Ise mõlesid?

 

Justrp nimega on ka olemas juba.. http://justrp.net .

 

Temalt kopeerisidki nime? "Lahe".. Nimi pole ka originaalne, ei osata googles sama nimega asju otsida. Nimel tegi gevinie "ühe päevaga" uco m6uk. Ilmselt ucpl on koodivea sees, kuna peale ucp tegemis parandati bugge. Miks kohe ei võiks ilma veavaba kasutaja kontrollpaneeli teha?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nimel tegi gevinie "ühe päevaga" uco m6uk. Ilmselt ucpl on koodivea sees, kuna peale ucp tegemis parandati bugge. Miks kohe ei võiks ilma veavaba kasutaja kontrollpaneeli teha?

Mitte buge vaid tegin veidi paremaks ja sujuvamaks. Südamest vabandust et valet väljendit kasutasin. Ja btw su nimi pole ka kõige originaalsem :huh:


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Küsimus, Gevin, kus nime said? Ise mõlesid?

 

Justrp nimega on ka olemas juba.. http://justrp.net .

 

Temalt kopeerisidki nime? "Lahe".. Nimi pole ka originaalne, ei osata googles sama nimega asju otsida. Nimel tegi gevinie "ühe päevaga" uco m6uk. Ilmselt ucpl on koodivea sees, kuna peale ucp tegemis parandati bugge. Miks kohe ei võiks ilma veavaba kasutaja kontrollpaneeli teha?

 

Ma ei saa aru mis sul viga on? Mis sa arvad, et PlayON oli ise mõeldud?? SA-MPi foorumis oli kasutaja nimega " PlayON " ja kohe kui nägin Eestis selle nimelist serverit tuli tema meelde (PlayON üsna hea arendaja ka). Ja kas keegi teadis tol ajal seda? Lisaks veel Compton City RP veel kopeeritud nimi, googeldage. Ma kindel, et paljud teised serverid veel mis Eestis eksisteerinud on, nende nimed on kuskilt maha kopeeritud. Osad muidugi on ise ka mõeldud (ARM näiteks). Vahet seal on mis serveri nimi on ..

 

Sa ei pea vinguma, las teevad serverit.


lkPeH.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No siiski teise serverilt maha vaadatud, ei uuritud, kas on miagi või ei. Dixi, sa poed Gevinile hetkel?

 

 

Tahaks lisat teada: Mis origianalset siiski on`?

 

M6uk, mina pole lubanud, et mu nimi tuleb originaalne, küll aga just rp pidi "originaalne" tulema.

Muudetud liikme paksmatu'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei saa aru mis sul viga on? Mis sa arvad, et PlayON oli ise mõeldud?? SA-MPi foorumis oli kasutaja nimega " PlayON " ja kohe kui nägin Eestis selle nimelist serverit tuli tema meelde (PlayON üsna hea arendaja ka).

Seda peab Siimult küsima, kust selline nimi tuli aga mina kui kauaaegne sa-mpi foorumi kasutaja pole kordagi seal sellist kasutajanime märganud.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No siiski teise serverilt maha vaadatud, ei uuritud, kas on miagi või ei. Dixi, sa poed Gevinile hetkel?

 

 

Tahaks lisat teada: Mis origianalset siiski on`?

 

M6uk, mina pole lubanud, et mu nimi tuleb originaalne, küll aga just rp pidi "originaalne" tulema.

 

See, et ma räägin TÕTT, on kohe pugemine sinu jaoks? Haha :D:D:D Elukoom vend oled :D:D

Btw su laused on lihtsalt nii imelikult koosatud, et peab enne 3x läbi lugema kui aru saab.

 

Seda peab Siimult küsima, kust selline nimi tuli aga mina kui kauaaegne sa-mpi foorumi kasutaja pole kordagi seal sellist kasutajanime märganud.

 

Ise ka hetkel ei leia sellist kasutajat enam, just vaatasin. Aga mäletan täpselt, et siuke kasutaja oli olemas SAMPi foorumis. Aga no eks nimi " PlayON " võib kusagil mujal ka olla veel. Lihtsalt märkasin kohe alguses, et SAMPi foorumis oli ka siuke kasutaja olemas kui PO välja tuli.


lkPeH.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.