Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Naljahamba runepure - areneb välgukiirusel!

Soovitatud postitused

Mõtlesin, et hakkan siin päevikut pidama oma runepure kohta, näeb arengut ja värki. Pilte olen teinud juba pikemat aega ning tulistan need kohe siia! Hetkel treenib attacki, 80 atk saades arvatavasti viskan boti dragoneid tapma. Hetkel ongi rahaga natuke halb seis, sest läks tohutult raha buyable skillide alla. Õnneks varsti läheb mu endine skiller chaos druide tapma ning ehk pigistab sealt 250k/h välja, see aitaks palju ma arvan. Non-Combat skillidest HETKEL pilti üles ei riputa, sest siis leitaks kohe üles kasutaja.

GOALID:

*Attack 76/80

*Strength 90/99

*Mage 93/94

*Herblore 71/99

*Bank 34m/500m

*Prayer 95/95

 

NB! Teab keegi kuidas neid "Lisatud Ikoone" sealt alt ära saab? Jubedalt häirivad!

Panen üles pildid netilingi abil, kellel huvi see saab ise vaadata, sest arvuti kaudu jube halb panna neid!

Vabandan ka esimese pildi pärast, sai natuke suurem kui oleks pidanud olema!

Pildid:

1.jpeg

 

 

2.jpeg

 

3.jpeg

 

4.jpeg

 

5.jpeg

 

5a.png

 

7.png

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Muudetud liikme Naljahammas'i poolt
Lisasin pildi attack 77,78'st

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ootaks rohkem pilte,nagu ütlesin ,et areneb välgukiirusel võiks siis rohkem pilte ka olla

Aga edu goalidega!!


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui keegi ei kommenteeri siis võin juba desktopil ka oma päevikut ju pidada? Seal enamvähem sadu pilte juba, vaikselt RC 91 poole, et raha kokku ajada.

Aga mis siin komenteerida nii väga on? Kiirelt sa siin kuulsaks ei saa. Küll ajaga inimesed rohkem komenteerima hakkavad. Usu mind!

Aga edu!


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.