Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tere, mul väga suur probleem :D:D

Koolis on alati nii et kui näiteks keegi istub minu kõrval lauas ja küsib õpetajalt abi, siis alati õpetaja kummardub ajab perse minu poole.. See on väga ebamugav tunne, mis tunne teil on kui õpetaja vehib oma persega teie nina ees?:D


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Peab tõdeda, et endalgi suht palju selliseid situatsioone olnud. Tuleb jääda inimeseks ja lihtsalt mitte midagi teha. Keerad peab ära ja räägid oma pinginaabriga juttu lihtsalt. Ega ta eriti ilus ei ole jah kui mingi vanamutt oma ahtriga sul ninaall vehkeleb, aga mul on juhtunud ka normaalse tagumendiga õpetaja nii tegema.. Teema pealkiri võiks mingi muu olla, sest ei lähe ikka kokku jutuga..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tere, mul väga suur probleem :D:D

Koolis on alati nii et kui näiteks keegi istub minu kõrval lauas ja küsib õpetajalt abi, siis alati õpetaja kummardub ajab perse minu poole.. See on väga ebamugav tunne, mis tunne teil on kui õpetaja vehib oma persega teie nina ees?:D

 

Mis tunne ikka on Sitt :D tegelt ja endalgi olnud selliseid hetki .. aga siis kohe keeran ära pea :D

xD aga no see jah pole hea : D


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sellist asja tuleb ette mul vene keele tunnis (seal peab õpetaja rohkem aitama teisi ja loomulikult mind ka). :D Õpetaja on ka vist 45+, ei teagi täpselt. Klass on ka veel väike ja lauad on väga lähedal üksteisele. Alati keeran pea ära ja liigutan tooli veits tahapoole. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Suht sitt tunne :D


x) d0.ob (x

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Meil põhikoolis (võis olla 8.klass), kui neid mateematika õpetajaid vaheldus päris tihti. Siis tuli üks naine, ta polnud väga noor ja samas väga vana ka mitte. Võibolla jäi kuhugi 40ndatesse. Siis ta kirjutas tahvlile ülesandeid ja kükitas, et alla poole tahvlile ka kirjutada. Mul klassiõde istus esimeses pingis ja hakkas kõva häälega naerma. Õpetaja kükitas ja stringid paistsid. Ma tõesti ei soovi koolis sellist asja kohata. Eriti õpetajate juures on see väga lame. Saan aru, et on mingi noor beib, aga eiii.. Pole sõnu. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.