Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

kuna oli üks päev igav, siis mõtlesin, et võiks mingisuguse bot projecti valmis teha. mõeldud-tehtud, tegin esimese acci, mille peal liigun praegu 99 rc poole. siis mingil hetkel nägin, et idungeon on tasuta bot, ja alustasin ka dungeoneering botti. goal oleks mingisugune rapier pure moodi asjandus. rc vennal jookseb day 4, dungeoneering on kokku mingi 12 tundi jooksnud. mõlemal on käimas trial membership, tahaks 99 rc ja 80+ dungeoneering nende lõpuks. bot jookseb 24/7, üritan vähemalt kord 6 tunni tagant üle vaadata, tavaliselt pean siis botid restartima.

kasutan rsboti.

 

bot #1:

rcbotday4.png

bot #2:

dungbotday2.png

 

käisin vahepeal kodust ära, mingi 2,5 tundi said joosta mõlemad, siis oli nett ära läinud :(

bot jõudis siiski 86 rc ja 51 dungeoneering teha selle ajaga. nüüd jällegi mõlemad töötavad, kuid lähen taaskord kodust ära paariks tunniks. loodame, et bot/nett ei feili.

Muudetud liikme Blink Pls'i poolt

born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

overnight progress:

rcbotday5.png

dungbotday3.png

 

 

kokkuvõttes, dung bot tegi väga head tööd, rcer oli mazes kinni kahjuks. mingi 280k xp proggy oli tho. sain rceril täna dragon ceremonial greaves ja 55k kokku, see oli ilmselt selle eest, et mazesse kinni jäeti mind, lol :P

 

aa, igaks juhuks ütlen, et kes teab minu DIY projekti, siis teadke, et sellega ei ole kunagi bottinud ja ei plaani ka. ilmselt müün maha selle lähiajal üldse.

 

1 level rc'd veel, siis läheb asi kõvasti kiiremaks.

6hprogrc.png

59 dungeoneering ka, ei viitsi pilti teha.

Muudetud liikme Blink Pls'i poolt

born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

bot on maas juba eile õhtust saadik, 40k to 90 rc, dungeoneering bot seisab 59 peal ikka. proovisin epicboti runespan scripti, lihtsalt lasi edasi-tagasi kahe saare vahel, midagi ei teinud -.-

tuleb veits legitilt teha vist.


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
bot on maas juba eile õhtust saadik, 40k to 90 rc, dungeoneering bot seisab 59 peal ikka. proovisin epicboti runespan scripti, lihtsalt lasi edasi-tagasi kahe saare vahel, midagi ei teinud -.-

tuleb veits legitilt teha vist.

 

Ma panin küll 15 minutit tagasi boti tööle ...


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma panin küll 15 minutit tagasi boti tööle ...

Mina kah. Edu!


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
bot on maas juba eile õhtust saadik, 40k to 90 rc, dungeoneering bot seisab 59 peal ikka. proovisin epicboti runespan scripti, lihtsalt lasi edasi-tagasi kahe saare vahel, midagi ei teinud -.-

tuleb veits legitilt teha vist.

 

eile pani tõesti bot näkku, nüüdseks peaks kõigil korras olema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

sain ka boti tööle nüüd, lasen praegu rceril legitilt ranget natuke, tegin 90 rc käsitsi ära, dung bot laseb täie hooga edasi. 6h pärast update siis.

btw gj Kanter!

 

50% 91 rc'ni, 60 dungeoneering. panen vast homme hommikul pildid. nüüd kohe maadlust vaatama, Nabi finaalis ;)

 

jälle bot maas... välk lõi kuskile masti sisse vahepeal, nett oli päris mitu tundi ära, nüüd ei saa enam kumbagi botti tööle jälle -.-

60k to 91 rc tho, ja sain teada, et järgmine nädal ka veel töölt vaba, saab aktiivsemalt bottida. :D

 

scaled.php?server=98&filename=dungbotday4.png&res=landing

scaled.php?server=96&filename=rcbotday7.png&res=landing

Muudetud liikme Blink Pls'i poolt

born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

suht hea proggy idungeonil, lasen edasi joosta öösel, ehk veab hommikuni välja :)

 

dungbotday5.png

 

6 päeva bottimist veel rceril, eks näeb kas jõuab 99 ära :L

80 dung peaks suht lebolt tulema, nüüd asi areneb järjest kiiremini.

Muudetud liikme Blink Pls'i poolt

born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

tavaliselt üle 6 tunni ei lase, eile miskit moodi tegi 7 tundi 30 minutit. mul java ei crashi muidu, disconnectib ja uuesti logides ütleb midagi sellist et your game session has ended, refresh the client and wait 5 minutes before reconnecting.


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tavaliselt üle 6 tunni ei lase, eile miskit moodi tegi 7 tundi 30 minutit. mul java ei crashi muidu, disconnectib ja uuesti logides ütleb midagi sellist et your game session has ended, refresh the client and wait 5 minutes before reconnecting.

 

Pead cliendi uuesti käivitama, see jagexi mingi uus vaimusünnitis.


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma sain ilusti 10h jutti botitud no problem. Mul oli samamoodi Runespani tehes mazes stuckinud..


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

siiamaani minuteada feilib mazes ja evil twin vms randomis. mõnikord ei tee ka lederhoseni randomit ära, tavaliselt siiski saab hakkama. mõnel siin ilmselt bot refreshib ennast mingit moodi, eile tegi mul ka 7 ja pool tundi, siis jäi randomisse kinni.

 

100k to 95 rc ja 43k to 70 dung. panen pärast lvleid pildid ehk. bot feilib väga palju viimasel ajal, 4 päeva bottimist veel rceril vist... loodan siiski, et jõuab 99 ära.

Muudetud liikme Blink Pls'i poolt

born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Gzz rc 96 puhu ja teed 3 päevaga vabalt ära!!

Edu tegemisega!!!


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

sain tumma vahepeal ja p2p sai ka läbi, 1m xp to 99 rc. kuna idungeon on nüüd tasuline siis ei tegele enam sellega. kui keegi tahab siis võin paari milli eest ära anda selle pure (74 dung, ~90k tokene vms sellel oli, ei viitsi checkida, 59 att 62 str). nüüd vaikselt tegelen jälle, ja mõtlen ka mingi uue projekti alustamise peale.


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.