Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Lilscorp - Scammer tegutseb taas! Hoiatan! Tehingute arv ei tähenda usaldusväärsust!

Soovitatud postitused

VIP

Tere,

 

Teen teema, kuna Lilscorp scammib inimesi taas. Nimelt, täna tahtsin müüa isikule 91m 34euro eest, mille ta pidi kandma peale tehingut. Andsin millid ära ning siis hakkas kirjutama MSN'i kohe, et olen scammer ja blacklisted jms. Arvasin, et kuna tal on 65 positiivset tehingut, on ta ka piisavalt usaldusväärne. EKSISIN! Vanemalt moderaatorilt abi paludes, sain vastuseks, et antud isikut on juba varem ka siit foorumist scammimise eest bannitud ning tema scamm skeem ongi siis selline. Annab talle ette, ta võtab raha ja kirjutab, et olen scammer.

Ta üritab osta võimalikult palju mille. Alguses soovis mult osta 200m, aga mul ei olnud nii palju. Ostsin siis raha kokku, et talle edasi müüa. Ta oli isegi päris kalli hinnaga nõus.

 

Antud isiku RS Nick: Gladly Calm

Antud isiku MSN: d._.beckham@hotmail.com

Muudetud liikme Byss'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Kuule kerjus.. Mis juttu sa ajad nüüd? Kohe, kui sa oma raha kätte said, hakkasid mulle mingit blacklisti juttu ajama. Kõik juba niikuinii teavad su "tarka" skeemi, mille ohvriks langesin ka mina ja pole sul siin midagi enam seletada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tomat, kui saaks vaid su vestlusest pildid ja tehingust, siis oleks Lilscorp kohe siit foorumist läinud ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Nojah, kahjuks tehingust pilti pole, kuna ei tulnud selle pealegi. :(

MSN ajalugu pole kah suurem asi, kuna seal ta lihtsalt kirjutab mulle sellise skeemi, nagu mina oleks süüdi. Ühesõnaga, mina andsin raha, ta kirjutas kohe, et olen scammer ja blacklisted. Kui arvate, et sellest kasu, võin need pidid teha. Aga jah, foorumist ban pole ju mingi lahendus. Kuulsin, et ta ennemgi siit foorumist banni saanud scammimise eest.

 

--

 

Kasutaja RAIGO soovis ka siia teemasse postitada, kuid ei saanud, kuna siin see süsteem ei luba. Raigo kasutaja: http://vahvel.net/member.php?20787-Raigo

 

Tema sõnumi sisu:

Ma pole kindel, kas ma olen Lilscorpiga midagi teinud minevikus muidu, nimi lihtsalt tuttav :/ Ning sa võid sinna teemasse kirjutada, et 5min varem ostsid mult gp

Öösel ostis Tomat mult selle raha põhimõtteliselt (suurema osa sellest) ning üritas kohe vist väikese kasumiga maha müüa. Kuigi mingisuguseid proofe pole näinud, siis päris kindel, et Tomat sai scammi.

 

Pidin selle kirjutama, aga pole lubatud postitada

Muudetud liikme Byss'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pane oma MSNi ajalugu, ilma selleta ei saa midagi teha.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pilt peab olema!

 

Soovitan selle Lilscorp-ga ette vaadata, kuna tehingut tehes tahab ette ning ühtki MM pole nõus kasutama!

Muudetud liikme Sander'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Temaga tegeledes kasutage vaid MM või siis võtate ette! Temale ette andmine = scam. Jääte rahast lihtsalt ilma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas tuleb pilt siis või võib teema lukustada seoses proofi puudumisega?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.