Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Vabandust, nii vana teema bumpimise eest, kuid ei hakanud uut teemat ka tegema.

 

Niisiis olen kuulnud midagi mingist mälupulga moodi asjast, mille lükkad USB pessa ja voppa.. Endal muidu PS3 Slim 320GB. Et siis kaugele need asjad arenenud on? Saab kuidagi teistmoodi ka nüüd? Teeb kuskil Ida-Virumaal/Tartus keegi seda JailBreakimist?


Markza.jpg

Markz aka Elgam

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Aga kui ma peale seda uuesti PS3'e enda süsteemi uuendust teen, kaob jailbreak ära ja on kõik taas OK? Mis jamasid see kaasa toob? Netis saab käiva või ei?

 

//E: Kahtlane.. mul ütleb seda tehes, et mingi error, ei leia seda mälupulgalt vist ülessegi.. :S

Muudetud liikme Elgam'i poolt

Markza.jpg

Markz aka Elgam

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tõstaks teemat, kuna viimasel ajal huvi selle vastu olnud ja veits uurides selgunud, et nagu viimaste ps3 versioonidega ehk supper slimmi ei saagi jailbreakida ja lihtsalt slim versiooni saab enamustel ja seda esimest versiooni, sellel pidavat saama kõikidel mudelitel.

 

Aru olen nagu saanud siis, et kui sul on nt slimm versioon ja firmware on alla 3.55 siis peaksid saama lihtsalt jailbreakida nt kasutades rogero firmware.

 

Aga mind huvitab kas ma pean ps3 lahti võttma ja midagi sinna juurde tinutama vms?

Et kas lihtsalt nt regoro firmware mälu pulgale ja install ning ongi asi vask?

PS3 versioon slim, firmware on alla 3.55ne

 

Palun vastada neil kes teavad seda asja 100% ja on kindlad oma vastuses!

 

Tänud!

Muudetud liikme Jomppa'i poolt

H-A-W-A-Y <3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.