Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Külaline .Siim.

Honda civic 1,5 66kW 1990 a

Soovitatud postitused

Külaline .Siim.

Teen kah siis oma autost teema :D. Varsti juba see auto minu käes olnud 2 aastat. Täpsemalt 27. veeb saab 2 aastat täis nii autol kui lubadel.

 

Sain ema käest, seega ei maksnud selle eest midagi. Autole on uus värv selga tõmmatud. Minu pere käes on olnud see auto juba 7 aastat. Auto on korras pole eriti sinna papi pandud.

 

Auto sai ostetud 7 aastat tagasi Võrus autopoest, siis maksis see auto seal 18 tuhat EEK veel. See auto on toodud Eestisse Saksamaalt ja saksamaal kasutas seda autod üks vanapaar.

 

Auto on läbi teinud kaks avariid aga see pole andud välja erilis tunde märke. Esimese laksu sai ta Saksamaal vanapaari käes kui neile sõideti juhi poole pealt sisse kiirteel (See info pärineb Võru autopoe käest). Minu käes sai ta nüüd hiljuti plekki mõlkimist mai kuus kui mulle sisse sõideti ristmikul.

 

Mainida võiks seda kah et viimane tehtud töö selle auto kallal see aasta oli plokikaane tihendi vahetus.

 

Natuke andmeid kah autost.

 

Liik: sõiduauto

Keretüüp: luukpära

Esmane reg: 10/1990

Mootor: 1.5 r4 (66kW)

Kütus: bensiin

Vedav sild: esivedu

Käigukast: manuaal

Värvus: punane

 

Kere

istekohti: 5

uste arv: 3

 

Kütus

kütus: bensiin

kütusekulu linnas: 7,5 l/100 km

kütusekulu maanteel: 5,5 l/100 km

 

See on vana pilt autost aga ma lisan nüüd lähi ajal ka uuemat pilti kus näed palju ilusam välja ja panen ka seest pilte.

P3160002.jpg

Muudetud liikme .Siim.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Korralik ront ikka :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas (muudetud)
Korralik ront ikka :D

parem ikka kui mingi bemm või audi a8 :D, ja sitaks vastupidavam auto kui mingi uuem. Mul hea näidet selle kohta tuua, et ema uue auto peal on nelja aasta jooksul rohkem raha laotud kui honda peale

Muudetud liikme .Siim.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väga korralik auto, väga meeldib selline.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas (muudetud)
Veidi kenam velg võiks all olla, siis oleks üpris püss välimus juba.

talve rehvidel on paremad :D, aga ümber ei viitsi tõsta mõttetu oleks seda teha ja käivad need kah :D. ma hoian teda rohkem korras, et saaks sõita. Sellist tuuningut ei hakka tegema.

 

Väga korralik auto, väga meeldib selline.

tänan, ma hoian kah ikka autod, sellega ma pole üldse lollusi teinud, kummi põletanud pole, kässariga pole ühtegi asja teinud jne

 

Paar lubatud uut pilti, need täna tehtud.

2012-07-23 12.03.22.jpg

2012-07-23 12.03.36.jpg

2012-07-23 12.03.56.jpg

Muudetud liikme .Siim.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas
Auto on kena, kuid räägi ega sul juhtumisi ei ole üle mingit amorti?:) Ette vasakule, kui on.

autojuppe ei leidu mul garaazis :D, kui vaja midagi sõidan võrru esindusse ja lasen ära korda teha

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas
Aii nojah, aga kui lähiajal uut amorti sul vaja siis vana võid mulle soliidse summa eest maha müüa :D

nüüd lähiajal tagumised lähevad välja vahetamisele ainult, sest esimest on hiljuti vahetatud kuskil 6 kuud tagasi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
nüüd lähiajal tagumised lähevad välja vahetamisele ainult, sest esimest on hiljuti vahetatud kuskil 6 kuud tagasi

 

Sellesmõttes, et vasaku poole amordid peaks samad olema(esimesed ja tagumised), aga parema poolsed ei kattu vist vasaku poolega. Kui vahetatud on siis võid mulle saata sõnumi, ostaksin hea meelega ära ikka :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas
Sellesmõttes, et vasaku poole amordid peaks samad olema(esimesed ja tagumised), aga parema poolsed ei kattu vist vasaku poolega. Kui vahetatud on siis võid mulle saata sõnumi, ostaksin hea meelega ära ikka :)

Eks ma anna siis teada. Siis kindlasti annan teada kui esindus raatsib tagasi anda vanad juppid, sest paljud ei anna.

Lisasin ühe inimese soovitusesel ka mootorist pildi

P7210001.JPG

 

Siin seisab siis kui pole liikumist :P, siia mahub isegi ema suur auto ära :D

P7210002.JPG

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tõsiselt masendavalt väike Garaaž. Hea et mul Garaaž siuke, kuhu mahub 2 autot nii, et liikumisruumi on ka veel kõriauguni. Aga päris pandav riisirakett. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas (muudetud)
Tõsiselt masendavalt väike Garaaž. Hea et mul Garaaž siuke' date=' kuhu mahub 2 autot nii, et liikumisruumi on ka veel kõriauguni. Aga päris pandav riisirakett. :D[/quote']

seal saab ilusti kõndida ei pea kõhtu sisse tõmbama ja saab ilusti kõik luugi lahti teha ja see oluneb et kuidas ajad, honda seisab üldse kõrvalhoone laos(meil kodus nii kutsutakse, ses seal oli kunagi tünnide viisi vilja ja jahu, sest meil oli loomad kanad ja sead). Honda saaks maja garaazi kah panna mis laiem aga sisse sõit ei mahu see veel ziguli garaaz, ziguligi läks täpsus sõiduga sisse. Ja tegelt mis vahet seal mis graaz on ? peaasi et auto varju all jne. Ei peagi olema mingi 100 auto garaaz

Muudetud liikme .Siim.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kenad vihad


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas
kenad vihad

hehe, seal hea hoida neid väike tuule tõmbus alati, isegi siis kui uks kinni

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
seal saab ilusti kõndida ei pea kõhtu sisse tõmbama ja saab ilusti kõik luugi lahti teha ja see oluneb et kuidas ajad, honda seisab üldse kõrvalhoone laos(meil kodus nii kutsutakse, ses seal oli kunagi tünnide viisi vilja ja jahu, sest meil oli loomad kanad ja sead). Honda saaks maja garaazi kah panna mis laiem aga sisse sõit ei mahu see veel ziguli garaaz, ziguligi läks täpsus sõiduga sisse. Ja tegelt mis vahet seal mis graaz on ? peaasi et auto varju all jne. Ei peagi olema mingi 100 auto garaaz

 

Garaazis võiks tegutsemisruumi ka olla, näiteks remontimiseks jms.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas
Garaazis võiks tegutsemisruumi ka olla' date=' näiteks remontimiseks jms.[/quote']

see garaaz pole selleks mõeldud ja ei saa kah, sellel garaazil on ainul see põhimõtte et saaks autod varjus hoidma mitte mingist muuks otstarbeks nagu Loom sa mõtlesid. ja kui sa pole eest pool lugenud siis ma seal ütlesin et ma lasen juppe vahetada esinduses ise jamama ei hakka kui oleks ziguli siis oleks teine lugu

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
see garaaz pole selleks mõeldud ja ei saa kah, sellel garaazil on ainul see põhimõtte et saaks autod varus hoidma mitte mingist muuks otstarbeks nagu Loom sa mõtlesid. ja kui sa pole eest pool lugenud siis ma seal ütlesin et ma lasen juppe vahetada esinduses ise jamama ei hakka kui oleks ziguli siis oleks teine lugu

 

Ei räägigi konkreetsest Garaažist. Nagu eelmisest postist aru saad. Igaüks pole nii rahaboss, et autot esindusse remonti viia ja A-kategooria juppide eest maksta. :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aga miks just esinduses juppe vahetada? Endal oleks ka vahel mõnus nokitseda jne:) Tunneksid rohkem huvi vms :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas (muudetud)
Aga miks just esinduses juppe vahetada? Endal oleks ka vahel mõnus nokitseda jne:) Tunneksid rohkem huvi vms :D

kle Kris ei hakka ma seda autod ise enam näpima :D, kui oleks meil see vana Ziguli alles siis näpiks ise jah. Kris see rohkem linna inimese laisikus :D, sul jah hea maal teha siin linnas sitt :D

Muudetud liikme .Siim.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väga kena auto!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas
Väga kena auto!

krt ei tulnudgi seda teemat enam meelde :D. aga tänan. peaks siis juba seda ka siin mainima et auto läheb oktoobris remonti kus siis vahetakse välja tagumised amordid ja tehakse veel paar nipet-näpet asja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No, sa uut ei taha vaadata? Mina igatahes enam sellist masinat ei remondiks, pigem paneks raha vaikselt kõrvale ja ostaks juba midagi paremat.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.