Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Teie lemmik jalgpallur?

Soovitatud postitused

VIP

Endal siis Lionel Messi.

 

vs1kt3.jpg

Muudetud liikme Egerт'i poolt

2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Balotelli, Ronaldo ja Ibra..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Heh Rustonia'le meeldivad täpselt need mängijad keda ma absull ei salli. :D

Ronaldo - Mõtetu vinguja

Balotelli - Ei oska treening särki selga panna. (Youtube's video) (Balotelli can't dress himself) vms.

Ibra - Kunagi oli norm aga nüüd üle käte läinud. Arvab endast liiga palju.

 

Minu lemmik on siis Manchester City mängija David Silva.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Heh Rustonia'le meeldivad täpselt need mängijad keda ma absull ei salli. :D

Ronaldo - Mõtetu vinguja

Balotelli - Ei oska treening särki selga panna. (Youtube's video) (Balotelli can't dress himself) vms.

Ibra - Kunagi oli norm aga nüüd üle käte läinud. Arvab endast liiga palju.

 

Minu lemmik on siis Manchester City mängija David Silva.

Ega ei pane pahaks kah. Aga sellepärast kedagi mitte sallida, et ta ei saanud nüüd särki selga, on ilmselge lollus ju. Ronaldo võib vinguda, aga siiski toob mängu mingit põnevust ja lööb väravaid. Balotelli on samamoodi sellepäras üks lemmikumaid, et tal on iseloomu ja mängib hingega. Ibral on samuti seda iseloomu ja agresiivsust, mis toob mängu põnevust. Iga kord kui ta platsil on, siis nagu ootaks kogu aeg midagi suurt ja reeglina ta teeb ikka mängust sellise mängu, mis mulle istub. Mulle just meeldib see, et ta on ülbe, kuid jah, oma meeskonnakaaslaste vastu võiks vähe paremini siiski käituda.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ega ei pane pahaks kah. Aga sellepärast kedagi mitte sallida, et ta ei saanud nüüd särki selga, on ilmselge lollus ju. Ronaldo võib vinguda, aga siiski toob mängu mingit põnevust ja lööb väravaid. Balotelli on samamoodi sellepäras üks lemmikumaid, et tal on iseloomu ja mängib hingega. Ibral on samuti seda iseloomu ja agresiivsust, mis toob mängu põnevust. Iga kord kui ta platsil on, siis nagu ootaks kogu aeg midagi suurt ja reeglina ta teeb ikka mängust sellise mängu, mis mulle istub. Mulle just meeldib see, et ta on ülbe, kuid jah, oma meeskonnakaaslaste vastu võiks vähe paremini siiski käituda.

Ei ei ma olen sinuga täiesti nõus. Ronaldo iseenesest on tõesti väga hea mängija ja sama ka Balotelli kohta. Kõik mis puudutab jalgpalli on nad normaalsed aga see milline Ronaldo iseloomu poolest on...

Seda ma ei salli. Balotelli on samuti platsil hea aga mõistuses on tal midagi lihtsalt kas vahele jäänud või üldse saamata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei ei ma olen sinuga täiesti nõus. Ronaldo iseenesest on tõesti väga hea mängija ja sama ka Balotelli kohta. Kõik mis puudutab jalgpalli on nad normaalsed aga see milline Ronaldo iseloomu poolest on...

Seda ma ei salli. Balotelli on samuti platsil hea aga mõistuses on tal midagi lihtsalt kas vahele jäänud või üldse saamata.

Keda kotib mingi iseloom? Kui mängija oskab mängida ning teeb platsil oma töö ära siis on kõik hästi.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Wayne Rooney for sure.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Messi ja Drobga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.