Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Soovitan siis seda filmi vaadata.

 

Infot:

3 high school seniors throw a birthday party to make a name for themselves. As the night progresses, things spiral out of control as word of the party spreads.

 

Minu arust Väga hea film.

http://thepiratebay.se/torrent/7321414/Project_X_%282012%29_EXTENDED_1080p_BrRip_x264_-_1.3GB_-_YIFY_


We seek for truth, while we hide ours

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minu arust väga väga hea film , soovitan soojalt köigile :) , ja jackass ikka leiab eestikeelseid subtiitreid


Rumors are carried by haters, spread by fools, and accepted by idiots

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minu arust väga väga hea film , soovitan soojalt köigile :) , ja jackass ikka leiab eestikeelseid subtiitreid

 

Ja tahaks vaadata seda filmi, aga ma kyll ei leidnud eesti keele subtiitrit. Mujal netis on paljud inglise keeled.


3982104__5b863284e73e510de804eb71be6a2cf0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
aga kas siis inglise keeles ei oska lugeda ? Selles ei peaks ju midagi rasket olema.

 

Tahad öelda. et saad 100% kõigest aru?

 

// hetkel endal arvutis see film aga pole jõudnud veel vaadata..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Jah,ütlen,et saan 100% kõigest aru. Ma oskan Inglise keelt enda vanuse kohta väga hästi,ning olen ka Inglismaal käinud.

Väike uudis siis : Warner Bros. kavatseb teha Project X 2-e. Seda selleks,et filmi tootmisse kulus 13 Milj. Dollarit,ning juba esimese nädalaga tõi see üksiainult USA-s 20 milj. Dollarit. See pidavat olema piisav põhjus,et jätkata ning teha Project X 2 ning 3.


We seek for truth, while we hide ours

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
See siuke film, et peale selle vaatamist hakkab paha olla, kuna endal on igav elu.

mul peale igat sci-fi filmi nii. enesetunne vajub alla kohe, sest ma nt. ei saa hulkiks muutuda ja kolakat anda

 

True story

 

suht alati kui mingi põneva filmi vaatad ja lõpus siis mõtled et oleks vaid sinu elu selline


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.