Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Need pildid maksavad vist kõva hinda..


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Whoa! "Punane ketšup oranžis kausis" on võimas, ma näen seal mingisugust nägu mis on ketšupist moodustunud, kas see oligi nii plaanitud?

Ootan uusi pilte, 5+ ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Whoa! "Punane ketšup oranžis kausis" on võimas, ma näen seal mingisugust nägu mis on ketšupist moodustunud, kas see oligi nii plaanitud?

Ootan uusi pilte, 5+ ;)

 

Ilu on vaataja silmades, ning pilt räägib tuhat sõna. Uued pildid tulevad peagi, tunnetan loovust enda sees! :smile:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vabandan aga ma olen samuti suur fotograafia austaja ja ma ei saa aru mis nendes piltidest erilist on. Inimene on pannud kommi lauale ning seda pildistanud. Sama asi ka kausiga. Seal pole ju midagi vaadata? Ma saaksin aru kui oleks tehtud pilt loodusest või mingisugusest vaatamis väärsusest või lihtsalt putukatest vms. See mida ma siin hetkel näen ei paku mille mitte mingisugust imetlusväärsust. Näeksin nagu karja kanepi laksu all olevaid isikuid kes imetlevad ketšupit kausis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Vabandan aga ma olen samuti suur fotograafia austaja ja ma ei saa aru mis nendes piltidest erilist on. Inimene on pannud kommi lauale ning seda pildistanud. Sama asi ka kausiga. Seal pole ju midagi vaadata? Ma saaksin aru kui oleks tehtud pilt loodusest või mingisugusest vaatamis väärsusest või lihtsalt putukatest vms. See mida ma siin hetkel näen ei paku mille mitte mingisugust imetlusväärsust. Näeksin nagu karja kanepi laksu all olevaid isikuid kes imetlevad ketšupit kausis.

 

Imelik oled siin tegelikult sina (minu jaoks), kes kuulub halli massi. Sellest teemast ei leia sa tavapäraseid putukate, looduse jms makropilte, sest mina ei kuulu halli massi, kes seda kunstiks peab. Kari kanepi laksu all olevaid isikuid? Ma võtan seda solvanguna, ma pole elus kordagi kanepit näinudki, rääkimata selle suitsetamisest. Minu teemas näed sa uut kunstivoolu, improvisatsiooniline kunstivool.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vabandan aga ma olen samuti suur fotograafia austaja ja ma ei saa aru mis nendes piltidest erilist on. Inimene on pannud kommi lauale ning seda pildistanud. Sama asi ka kausiga. Seal pole ju midagi vaadata? Ma saaksin aru kui oleks tehtud pilt loodusest või mingisugusest vaatamis väärsusest või lihtsalt putukatest vms. See mida ma siin hetkel näen ei paku mille mitte mingisugust imetlusväärsust. Näeksin nagu karja kanepi laksu all olevaid isikuid kes imetlevad ketšupit kausis.

 

Kui Nõgesemees kunagi ära sureb lähevad tema tööd hinda, nagu ikka kunstnikude ja fotograafidega :)


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Haaha. Ootan järgmisi pilte :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Geniaalne, ei tuleks ise iial sellise mõtte peale, veel vähem nii hästi pildistada seda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tõesti väga kena :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kena, tulnukas?


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kena, tulnukas?

 

Iga üks interpreteerib erinevalt teoseid, see ongi loomingu omapära,

 

"Roheline Täpp" ausalt väga hea pilt. Pani kohe mõtlema tulnuka või muu säärase tundmatu olendi silma või muu asja peale :)

Ootan uusi pilte.

 

Ise arvan samuti, et "Roheline täpp" on siiamaani kõige edukam teos olnud, see müstika ja värvide kooskõla mida ta endas peidab, on meeletu.

 

"Valge vetsupaber"

lp0F0.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.