Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Siia teemase tuleb ainult kergejõustiku juttud.

Kas keegi üldse tegeleb vms ja millega.

Kuulitõuge,100m ,vasar,teivas,oda,kõrgus,500m,tõkkejooksud jne

Rekordid(oma kui ka maailma omad)

Nagu vaba teema kergejõustiku lainel.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

2-3 peale 15-aastaseks saamist jooksin 60m elektroonilise aja 7.85s. koolis käsiaeg - 7.6s, ka 15-aastaselt. kaugushüpe rekord 5.36m, selle hüppasin siis ka 2-3kuud peale 15-aastaseks saamist samadel võistlustel kus 7.85 jooksin. need ametlikud võistluste tulemused olid 2-3 kuu trenni viljad siis pmst, 2-3 kuud kergejõustikutrenni, suht unmotivated olin kah, pasad tulemused.

 

ah ja max kiirus, e. tippkiirus on 30 meetrit 3.45 sekundiga (elektrooniline), rõhutan, tippkiirus, mitte 30m jooksu aeg, sest see oleks sitem (ka 15-aastaselt).

Muudetud liikme n6gesemees'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
2-3 peale 15-aastaseks saamist jooksin 60m elektroonilise aja 7.85s. koolis käsiaeg - 7.6s, ka 15-aastaselt. kaugushüpe rekord 5.36m, selle hüppasin siis ka 2-3kuud peale 15-aastaseks saamist samadel võistlustel kus 7.85 jooksin. need ametlikud võistluste tulemused olid 2-3 kuu trenni viljad siis pmst, 2-3 kuud kergejõustikutrenni, suht unmotivated olin kah, pasad tulemused.

 

ah ja max kiirus, e. tippkiirus on 30 meetrit 3.45 sekundiga (elektrooniline), rõhutan, tippkiirus, mitte 30m jooksu aeg, sest see oleks sitem (ka 15-aastaselt).

15 aastaselt ja nii vähe trenni tehes on ju tegelt tulemused suht korralikud. Oleks võinud natuke edasi teha ja oleks äkki tulemuste kasvadest motivatsiooni ka leidnud.

Ise jooksin viimati 10.klassis 100m ja siis oli käsiaeg 12,3. 60m käsiajaga oli 7,3 sec. Kaugust ma hüpata ei oska. Kui täpselt pakku ei tabanud, siis ma lihtsalt ei hüpanud ja kõik. Kui pakku tabasin, siis tuli alati üle 5m, aga juhtus ka nii, et 6-st katsest ei saanud ühtegi kirja. Kõrgust ma ka ei oska vapsee hüppata. Tahaks tegelt proovida palju suudaks kuuli tõugata ja vasarat heita.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Karjapoisiga mingi 1,40 ikka läheb:D


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
15 aastaselt ja nii vähe trenni tehes on ju tegelt tulemused suht korralikud. Oleks võinud natuke edasi teha ja oleks äkki tulemuste kasvadest motivatsiooni ka leidnud.

Ise jooksin viimati 10.klassis 100m ja siis oli käsiaeg 12,3. 60m käsiajaga oli 7,3 sec. Kaugust ma hüpata ei oska. Kui täpselt pakku ei tabanud, siis ma lihtsalt ei hüpanud ja kõik. Kui pakku tabasin, siis tuli alati üle 5m, aga juhtus ka nii, et 6-st katsest ei saanud ühtegi kirja. Kõrgust ma ka ei oska vapsee hüppata. Tahaks tegelt proovida palju suudaks kuuli tõugata ja vasarat heita.

 

mind ei huvitanud tulemused ma arvan, vist? ei tea ka tglt, võibolla mingi aeg proovin sprinti, vaatan, äkki suudan veel midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Võrreldes su 100m ja 60m aegu tuleb nutumaik suhu... Kas tõesti hakkab piimhape nii vara mõjuma :D?

No see käsiaeg ikkagi ju. Tegelt on raudselt halvem aeg, kui õigesti mõõta..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Ise kahjuks jookse ei tee,kuna väga pole mõttet teha.Selle pärast kuna olen raske kaaluga ja käin raskejõustikus kah.

Praegu saan mõned tulemused öelda:

Vasar parim:32.36(5kg) ja 7kg 21.51 ,olen alla 1 aasta käinud:D

Kuulitõuge:9,35(5kg)

Praegu rohkem keskendun vasarale,mitte kuulile.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Ise kahjuks jookse ei tee,kuna väga pole mõttet teha.Selle pärast kuna olen raske kaaluga ja käin raskejõustikus kah.

Praegu saan mõned tulemused öelda:

Vasar parim:32.36(5kg) ja 7kg 21.51 ,olen alla 1 aasta käinud:D

Kuulitõuge:9,35(5kg)

Praegu rohkem keskendun vasarale,mitte kuulile.

Ei saa öelda ,et 2 aastat on möödas aga pm 1.5 aastat on möödas ja on uued raskused millega teha aga eelmine aasta parimad tulemused jäid

Vasara parim : +47m (5kg) ,6kg - 39.60m ja 7,2kg 33m vn.

Kuulitõuge : 5kg - 12.96 ,6kg 10.13 selle aasta tulemus ja 7kg või on 7.2kg - 10.23 :P

Minu rõhk on vasarale ja kangile :P

Täna sain nats maxi ka proovida

kükk 1x120kg ,130kg ei tulnud kahjuks üles kuna hommikul sai teha ja polnud eriti üles tõusnud + olin liiga kaua all ka :P

Rinnalevõtt 95kg ,parim 100kg

rinnaltsurumine 85kg ,tuli ka 90kg aga treeneri abiga ,niiet seda ma ei loe :P


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.