Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

2012. aasta suveolümpiamängud

Soovitatud postitused

VIP

Spordirohke suvi saab oma jäktu olümpiamängudega :thumbup:

2012. aasta suveolümpiamängud on XXX olümpiaadi suveolümpiamängud, mis toimuvad 27. juulist 12. augustini 2012 Suurbritannia pealinnas Londonis. Londonist saab esimene linn, kus olümpiamängud on toimunud 3 korda, sest Londonis toimusid ka 1908. ja 1948. aasta suveolümpiamängud. NB!Tegelikult algavad juba olümpiamängud 25-ndast juulist, kui alustatakse jalgpalliga. Eesti koondise lippu kannab oma 5-ndatel olümpiamängudel osalev kettaheitja Aleksander Tammert.

Eesti koondise lootused medalile on muidugi Novosjolov vehklemises ning Gerd Kanter kettaheites. Mingid võimalused peaks olema ka meie tugevatel aerutajatel. Pöialt peaks hoidma ka Austraalia poksikoondises olevale Johan Lindele, keda küll enamus eestlasti vist ei tea, aga kes on Austraalia poksikoondises raskekaalu lootus. Mees on tegelikult eesti päritolu ja räägib ka eesti keelt.

http://et.wikipedia.org/wiki/Johan_Linde

Loodame siis, et tuleb palju uusi maailmarekordeid ja mõndade eestlase üllatavaid tulemusi. Teema tegin nii vara, et saaks arutada juba praegu sportlaste vormi üle ja ennustusi vaikselt tegema hakkata.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
novosjolov vms ja võidab medali?Kas see on nali?Enne teeb Kanter kettaheites uue maailmarekordi kui see vehkleja medali saab.

Miks sa pead igas teemas oma härjaila suust välja ajama ja vaidlema hakkama. http://www.fie.ch/competitions/ranking.aspx Vaata seda ja vaata, kes on maailma rankingus sellel aastal esimene. Kui tahad vaielda, siis vähemalt tee enne mingi uurimine, et ennast kaitsta kah.. Tundud väga spordikauge inimene olevat. Kibestunud ka veel pealekauba.. Sära vastu nüüd midagi!

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

http://ohtuleht.ee/484349

Realist sulle natuke. Arvan, et seal kõvemad ennustajad kui sina.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
mis te 2 tahate kihla vedada siis selle peale et Eesti saab 2 või enam medalit ah?

Ei, ma tahan selgeks teha, et sa ei ole teps mitte kõige targem vend siin foorumis. Arvatavasti sa ei teadnud isegi seda, et Novosjolov selle aasta tabelis nii heal kohal on. Elame näeme! Suvaline agentuur see ka nüüd ei ole. Ja isegi kui oleks suvaline, siis sina oled ju mingi suvaline foorumi tegelane, vms? Miks sa eelmine kord ei vastanud, kui ma sulle vehkelemise rankingu saatsin? Said ise ka aru, kui loll sa olid, et vaidelam hakkasid?


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei, ma tahan selgeks teha, et sa ei ole teps mitte kõige targem vend siin foorumis. Arvatavasti sa ei teadnud isegi seda, et Novosjolov selle aasta tabelis nii heal kohal on. Elame näeme! Suvaline agentuur see ka nüüd ei ole. Ja isegi kui oleks suvaline, siis sina oled ju mingi suvaline foorumi tegelane, vms? Miks sa eelmine kord ei vastanud, kui ma sulle vehkelemise rankingu saatsin? Said ise ka aru, kui loll sa olid, et vaidelam hakkasid?

 

ja siis et ma ei ole, see ei tähenda et sa oled et tuled siia end õigustama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lõpetage see vaidlemine!Ise loodan, et Eesti saab vähemalt 1 medali :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Ennustan 3 medalit, kettaheites, vehklemises ning ujumises.

Ei tea kas ujujatel ikka maailmatasemel mingit võimalust on? Sellessuhtes, et euroopa meistrikatel võivad nad medaleid võita, aga kas ka koos realsete maailmatippudega? Aga ennustus on ennustus :)

Johan Lindel tuli täna sparri video üles muidu ja seal tundub, et tal on vorm ikka üpriski hea. Loodan, et saab OM-il ikka hea koha.

http://www.facebook.com/pages/Johan-Lindes-road-to-London/394622887223460

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise vaatan korvpalli kindlasti ning enamus kergejõustiku alasid. Samuti hoian Kanterile põialt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Suvi täis sporti, mulle meeldib. :D

Ise kavatsen kindlasti vaadata kergejõustiku aladest meeste 100m, 200m ja 4x100m jookse ja kettaheidet. Pallimängudest kindlasti võrkpalli ja korvpalli, eelkõige siis USA koondise mänge. Arvatavasti ka sõudmist, just 4-paati, kus meie meestel minu arvates päris head võimalused, kuna mehed ise on erinevates paatides häid tulemusi näidanud ja katsevõistlustel ka neljapaadis. Vehklemist arvatavasti ei vaata, kuna ei jaga sellest midagi ja seda ei ole üldse huvitav vaadata ka, eriti veel kui midagi aru ei saa. Kuid Novosjolovile hoian pöialt, et ta selle OM-i kinni paneks, kuna mees ise on ülimalt sümpaatne ja heade eeldustega.

Medalit ootaksin siis peale Novosjolovi veel ka Kanterilt ja ka neljapaadilt. Kanter võiks nüüd ühe mehise 70-meetrise heite panna ja võimaslt selle OM-i kinni panna nii, et Hartingul suu lahti jääks. :D


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Ennem ei lisanud, aga purjetamises peaks ju ka meil tase päris hea olema või mis?

Purjetamine suht selline ebastabiilne ala. Mingit erilist lootust minu arvates medalile olümpial eestlastel olema ei peaks. Mina jään siiski kolmele medalile lootma. Sõudmine, ketas ja vehklemine. Vehklemine ja sõudmine on minu arvates 90%, et medal tuleb:D

Kanter sõitis täna juba Inglismaale ära vist.

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ennem ei lisanud, aga purjetamises peaks ju ka meil tase päris hea olema või mis?

 

Purjetamises meil kindlad medaliootused arvad mina.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ei tea ikka seda purjetamise teemat. Deniss oli EM-il see aasta alles 6-es ning MM-il alles 11-nes mees. Võitis küll alles oma elu esimese MK etapi, aga medalit vist on liiga palju oodata. Minu arust oleks see ikkagi liiga suur ime, et tema sealt medali saab. Kuid otseloomulikult oleks see igati kõva, kui eesti ka purjetamises medali endale saaks. Enam polegi ju kaua Olümpiani jäänud. Keegi noorte MM-i Barcelonas ka jälgib we? Ükspäev lõin teleka käima ja kohe nägin, mingit 800 meetri jooksu, kus esikolmikus oli neeger ja kohe järgnesid talle 2 eestlast:D. Arvatavasti oli tegemist mingi 10 võistlusega või siis mingi eeljooksuga, aga ikkagi oli lahe vaadata.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei tea ikka seda purjetamise teemat. Deniss oli EM-il see aasta alles 6-es ning MM-il alles 11-nes mees. Võitis küll alles oma elu esimese MK etapi, aga medalit vist on liiga palju oodata. Minu arust oleks see ikkagi liiga suur ime, et tema sealt medali saab. Kuid otseloomulikult oleks see igati kõva, kui eesti ka purjetamises medali endale saaks. Enam polegi ju kaua Olümpiani jäänud. Keegi noorte MM-i Barcelonas ka jälgib we? Ükspäev lõin teleka käima ja kohe nägin, mingit 800 meetri jooksu, kus esikolmikus oli neeger ja kohe järgnesid talle 2 eestlast:D. Arvatavasti oli tegemist mingi 10 võistlusega või siis mingi eeljooksuga, aga ikkagi oli lahe vaadata.

Jäglin küll.

Praegu just hakkas eurosport 1 pealt.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei tea ikka seda purjetamise teemat. Deniss oli EM-il see aasta alles 6-es ning MM-il alles 11-nes mees. Võitis küll alles oma elu esimese MK etapi, aga medalit vist on liiga palju oodata. Minu arust oleks see ikkagi liiga suur ime, et tema sealt medali saab. Kuid otseloomulikult oleks see igati kõva, kui eesti ka purjetamises medali endale saaks. Enam polegi ju kaua Olümpiani jäänud. Keegi noorte MM-i Barcelonas ka jälgib we? Ükspäev lõin teleka käima ja kohe nägin, mingit 800 meetri jooksu, kus esikolmikus oli neeger ja kohe järgnesid talle 2 eestlast:D. Arvatavasti oli tegemist mingi 10 võistlusega või siis mingi eeljooksuga, aga ikkagi oli lahe vaadata.

 

Täna just nägin denissi pirital treenimas, ise sõitsin samal ajal purjekage üle vee võistlema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

fazekas ikka eriline tropp vist: http://ohtuleht.ee/484712


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Keegi oskab öelda millal korvpalli näha saab? Ise plaanin vaadata kõik kohtumised ära ning hoian pöialt kindlasti USA-le, kuid kahtlen, et USA võidab, sest korvi all on ainult üks center (Tyson Chandler) ja sellest ei piisa. Blake Griffin isegi võibolla suudaks midagi seal korvi all korda saata. Ennustan, et Hispaania ja USA on finaalis seekord ka. Kettaheitest rääkides siis arvan, et Kanter ei suuda oma tiitlit kaitsta, mis ta võitis 2008. aastal. Üldiselt ma ei arva, et Eesti saab mingeid medaleid sellelt olümpialt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.