Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Käisin ükskord batuudilt alla nii et kuu aega normaalselt kõndida ei saanud.


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Üle aasta juba põlv valutanud, täpsemalt siis : http://en.wikipedia.org/wiki/Jumper%27s_knee


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
;2131926']Phm kui k2in jalkat m2ngimas siis p6lv hakkab valutama m6nikord nagu l66ks piste vms sisse

 

See on sellest kui pole liikunud( Trenni teinud jms ). Endal hakkavad ka siis põlved valutama kui 2-3 päeva trennist puhkus, aga tavalised vigastused mis mul on jalkas tulnud on pahh,hüppeliiges ja põlved.


Pealkirjata.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hüppeliiges kõige probleemsem mul. Hüpekas juba nii nõrk, et ei paranegi koguaeg väändub :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Endal bakteri tsüst põlves. Siis käsi kaks korda kipsis olnud, praegu ranne omadega suht jahe ja seljaga on olnud suht palju probleeme.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kannaga endal mingi jama jooksen kiiresti hakkab valutama ja juba pikka aega:mad:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kellegil veel, et talla alt (suure varba juurest) tuleb hull tükk nahka ära ja pärast valus kõndida ja kipitab. Mis teha? -.- Väga rõve, iga aasta paar korda nii.

 

Mul tavaliselt peale pikki võistlusi oli see koguaeg, aga eriti ei häirinud.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Käsi on olnud kipsis,õlarebend see on korduv vigastus,põlved on suht valusad kui teeks mingiseid hüppeid või kükke ja siis on olnud igasuguseid teisi vigastusi ka.

Äkki keegi oskab öelda ,miks põlved valutama hakkavad kui teed hüppeid aga kui jooksed siis ei hakka valutama?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

V2iksena l6in kirvega peaaegu s6rme otsast, siis olen varba kuidagi vigaseks hypanud. n2dal aega ei saanud korralikult k6ndida, aga 1.45 hyppasin k6rgust selle varbaga :)

Luid ma murdnud pole...


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Viimane vigastus on pöial. Võtsin halvas asendis servi vastu ja pall langes pöidlale. Pöidlas käisid mingid kraksud. Röntgenis käisin, luu ega midagi puru polnud, aga 4 kuud paraneb juba ja ei ole paremaks läinud. Pöial paraneb väga kaua, kuna on väga liikuv ja rahu on raske anda.


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Äkki keegi oskab öelda ,miks põlved valutama hakkavad kui teed hüppeid aga kui jooksed siis ei hakka valutama?

 

Sest hüpates on põlvel suurem koormus vast, endal hakkas ka samamoodi, alguses valutas põlv ainult hüpates, varsti hakkas joostes väike valu ning varsti valutas põlv joostes ikka väga hullult.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ärge vinguge, mul polnud jalgrattasadulal katet peal ja tõmbas sadula jalga sisse. Sisse läks ikka nii, et jala sisse oli mõnusalt näha. Verd tuli täiega. Selline haav oli nagu oleks keegi paksu raudtoru jalast läbi lükkanud ja välja tõmmanud. Nüüd see koht on tuim ja võin seda kohta isegi näpitsatega pigistada ja ei tunne mitte midagi. Armi õnneks trussikute alt näha ei ole:D(jah läks napilt sealt kottidest mööda, veadas!) Õnneks ei ole see mind peaaegu mitte kunagi seganud midagi tegemast. Olin siis vist mingi 9 aastane ja juhtus see onu pulmas :S. Traumapunkt oli ka 40km kaugusel alles:S. Ülemises postituses on eelmisi vigastusi ka kirjas... Praegu on õnneks käsi ainult natuke valus veel, ptüi, ptüi, ptüi...


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Erinevaid vigastusi olnud, kuid viimane mitte just vigastus kuid õnnestus juhtus kangiaga. Ma ei tea miks ja kuidas kuid umbes kuu aega tagasi rebisin 105kg, oli täiesti tavaline trenn kuid olin päris lõtv ega suutnud väga keskenduda.

Juhtuski nii, et rebisin kangi ära ehk ta oli õhus vaid käed sirgeks ajada, kuid see kukkus mulle peale, sest ei jõudnud või ei suutnud käed sirgeks ajada. Kukkus nii, et pool kangi üle selja ning teine pool üle õla. Kõik vaatasid hullu pilguga peale - ise kargasin püsti ja ütlesin, et kõik korras treenerile :D

 

See ei olnud eriti valus, rohkem naljakas mulle.


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Korvpallis vahest ikka mõned kukkumised/jala väänamised tulevad. Muidugi ka muus spordis. Viimati vist kukkusin tänaval korvpalli mängides põlve kergelt vigaseks, aga 2-3 päeva pärast sai juba enam vähem kõndida.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.