Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

HÄÄLETUS: Nädala Parim Signatuur - #15 - (15.06.12 - 17.06.12)

Nädala parim?  

83 liiget on hääletanud

  1. 1. Nädala parim?



Soovitatud postitused

VIP

Teemaks oli: HOLLYWOODI NÄITLEJAD

Hääletus kestab: 15.06.12 - 17.06.12

Muudetud liikme daYum'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

MrStriky sai minult.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

KenTi saab minu hääle


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Martinolen pole mitte m*nnigi ju teinud. Pildi suurust lihtsalt muutnud, kui sedagi.

 

KenTi-l parim imo.

 

Olen tegelt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Drama sain kuna Vin diesel üks lemmik näitlejatest.

Lihtsalt mainin, et tegu on Kunsti mitte Filmide alafoorumiga. Siin hinnatakse signatuuri välimust siiski.

 

Ei ole vist eriline üllatus, et ma Kenti poolt hääletasin. Teised signatuurid ei ole ka üldse halvad (mõni päris hea isegi) aga Kentist paremat kraami teha on raske.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lihtsalt mainin, et tegu on Kunsti mitte Filmide alafoorumiga. Siin hinnatakse signatuuri välimust siiski.

 

Ei ole vist eriline üllatus, et ma Kenti poolt hääletasin. Teised signatuurid ei ole ka üldse halvad (mõni päris hea isegi) aga Kentist paremat kraami teha on raske.

 

Eks Kentil ole ka paare probleeme, näiteks tollel signal paistab tal nagu parempoolne näo lighting ei ole keskkonnaga eriti ära blenditud (ehk siis tagataustaga). IMO.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.