Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Soovitatud postitused

VIP
Tupaci sarnaseid on VÄGA vähe.

Sa ei saa Lil Wayne ja Drake temaga MITTE KUIDAGI võrrelda.

 

Tahtsin just sama üelda , vennad arvavad lihtsalt et mingi Lil Wayne pask on räpp.

Kuulan ise igapäev ühe korra vähemalt mingit laulu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tupaci lugudel on vahest sügav mõte, või sisu. Ma mõtlen näiteks "Life goes on", "Dear mama", "Brenda's got a baby" jne..

Mulle meeldib, et laulud räägivad vägivallarohkes keskkonnas üles kasvamisest, getost, rassismist, sotsiaalsetest probleemidest jne.. Mis tänapäeval on? 30" rims ja suured pepud...

Youtubest võite ju vaadata, tegelt tema tsitaadid jne on ka väga head..

Minule meeldivadki tema sellised rahulikumad laulud.. "Dear mama" siiamaani Paci lugudest lemmik.

 

Bljät kui hea naer :D

Muudetud liikme even'i poolt

signatuurvaike.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Minu nimest võib välja lugeda mida ma temast arvan :)

Siiani pole ma saanud Pac-i kellegiga võrrelda. Immortal teq ja Eminem on ilmselt lähimad asjad.

Kahju aga see , et parimad lood on vähetuntud. Ja see kui sulle peale kõva biidi midagi peale ei lähe , ei tähenda et ta overrated on.

Ja siis üks paci parimaid quotesid "If you ain't nothing to live for , best find something to die for"

wayne puhul ei meeldi mulle ta inisev hääl

 

Hetkel käib see arvutis :

Muudetud liikme Makaveli'i poolt

CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minu nimest võib välja lugeda mida ma temast arvan :)

Siiani pole ma saanud Pac-i kellegiga võrrelda. Immortal teq ja Eminem on ilmselt lähimad asjad.

Kahju aga see , et parimad lood on vähetuntud. Ja see kui sulle peale kõva biidi midagi peale ei lähe , ei tähenda et ta overrated on.

Ja siis üks paci parimaid quotesid "If you ain't nothing to live for , best find something to die for"

wayne puhul ei meeldi mulle ta inisev hääl

 

Hetkel käib see arvutis :

 

mees, sa ei tea räpist midagi. ütleme nii, et sitt ta pole, aga parimale pole ta lähedalgi. pole ime ka, et sa võrrelda ei saa kellegagi, kui sa ainult Tupacit ja praegusi mainstream räppareid ainult tead.

Muudetud liikme sauland'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No härra sauland , ehk nimetad sa nimesid ka ?

Pigem jääb see sinu maitse taha kinni. Räpparei hinnatakse ikkagi reaalsete näitajate järgi mitte kellegi arvamuse järgi.

Ja loll oled sina kui sa arvad et Immortal Tec mainstream on. Eminemi kohta ei oska õelda , kuna oma algusajal tegi ta ikka väga head muusikat.

Muudetud liikme Makaveli'i poolt

CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No härra sauland , ehk nimetad sa nimesid ka ?

Pigem jääb see sinu maitse taha kinni. Räpparei hinnatakse ikkagi reaalsete näitajate järgi mitte kellegi arvamuse järgi.

Wu Tang Clan, MF DOOM, Guru, Mos Def, Scientifik, Big L, Rakim, KRS-One, Onyx, People Under The Stairs, Madlib/Quasimoto, InI, Brand Nubian, Jeru The Damaja, Big Daddy Kane, Common, Biggie Smalls, Mobb Deep, Smif 'n' Wessun. enough?

 

nii, ja mis on reaalsed näitajad? see, et ta kuulus oli? lil wayne on ka kuulus, see ei tähenda, et ta hea on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sauland teab millest ta räägib. Asi on kindlasti ka maitses, aga ma arvan, et sauland teab kõvasti rohkem räppareid kui sina. Ta on seda oma hea maitsega ka rapi/hip-hopi teemas tõestanud. 2pac oli hea, aga loll oli, et eastside/westside sõda propageerima hakkas. See on üks põhjustest miks ta mulle eriti ei meeldinud. Teeb häid lugusi küll, aga ma jätan pigem kuulamata.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu jaoks on ta üks parimatest mõne teise jaoks aga mitte, sest igal ühel oma maitse, aga siiski nagu ennem ütlesin Old School Rap over New School Rap see minu arust põhiline.

Muudetud liikme Flame'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.