Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

HÄÄLETUS: Nädala Parim Signatuur - #14 - (07.06.12 - 10.06.12)

Nädala parim  

76 liiget on hääletanud

  1. 1. Nädala parim



Soovitatud postitused

VIP

Hääletus: 07.06.12 - 10.06.12

Teema: Suvi

1. Arkade FX

sotw.png

 

 

 

 

2. s0wh4t?

too.png

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Drama

SOTW_14_drama.png

 

 

 

 

4. Delicate

Nujahhh.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mulle meeldib isiklikult viimane, esimene on natuke overkill minu jaoks, aga muidu igati korralik. Teine ja kolmas jätavad natuke külmaks.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Esimene või siis viimane, punkt läks esimesele.


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Esimene ja kolmas on minu silmis parimad tööd, nendega on vähemalt midagi tehtud. s0wh4t'i tööl on lihtsalt naise peps ära udustatud ning metsale mingi sädelus pandud, vähemalt jätab sellise mulje. Viimasel tööl on ära muudetud toonid ning raam ümber tehtud, ilmselgelt kõige nõrgim töö. Kuid see on minu arvamus. Hääl läks Dramale!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise hääletasin esimese poolt. Värv oli kuidagi külm suve teema jaoks, aga signatuur ise oli kena.

Neljas oli ka kena muidugi, aga kuidagi liiga tühi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Esimene, teised ei küündi kaugeltki sinna tasemele.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kalkulaator tuleb välja , et sina oled üks neist inimestest kes ei tea midagi GFX'st , esimesel tööl on render ja laiali loobitud c4d'd ning väga palju topitud kontrasti mis annab selle terava effekti, ja mängitud mõne gradinent mapinguga. Ning tekst on väga jube mis seal asetseb no offence aga nii on :D. ~25min

 

2'l tööl on kasutatud seda naise renderit või mis seal taustal on mida on smudgetud pandud üks c4d mis annab naise peakohal oleva valgus effekti ~10min

 

Minul on aga puhast smudge , mõni effekt ja värvidega mängitud ja tekst ~60min

 

4's , mitte midagi pilt väikseks raam ümber :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

-Esimesel tundub, nagu oleks sinna need asjad peale visatud ja liialt sharpi lisatud. Render ei ole ka just kõige ilusamini välja lõigatud, või see tundub ainult mulle nii.

 

-Teine on kuidagi igav. Tausta kontrasti on liiga palju, ning riivab silma.

 

-Kolmas on väga hea. Mõnus smudge ja värvid sobivad ülihästi. Tekst on ka väga mõnus. Minu enda lemmik.

 

-Neljandas on selline tavaline kiire ja lihtne edit originaal pildist. Seega ei pälvi see ka minu tähelepanu.

 

GFXi hinnates võiks ikkagi näha seda, palju keegi vaeva on näinud, mis võtteid kasutanud jne. Võin ka DevArtist ilusa pildi võtta ja natuke kontrasti muuta. See pole eriline oskus ju.

Muudetud liikme MrStriky'i poolt

demon_phunk.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kalkulaator tuleb välja , et sina oled üks neist inimestest kes ei tea midagi GFX'st , esimesel tööl on render ja laiali loobitud c4d'd ning väga palju topitud kontrasti mis annab selle terava effekti, ja mängitud mõne gradinent mapinguga. Ning tekst on väga jube mis seal asetseb no offence aga nii on :D. ~25min

 

2'l tööl on kasutatud seda naise renderit või mis seal taustal on mida on smudgetud pandud üks c4d mis annab naise peakohal oleva valgus effekti ~10min

 

Minul on aga puhast smudge , mõni effekt ja värvidega mängitud ja tekst ~60min

 

4's , mitte midagi pilt väikseks raam ümber :D

 

Sorry bro, aga naine ja taust ei ole ühest pildist :)

//lõikasin ise ja ei ole üks, alt vee effekt jalgade juures. Võttis ikka rohkem kui 10 minti :)

 

///tean et mul mõttetu töö, sinul aga korralik, võitu väärt töö kindlasti. Loodan et võidad.

Eks järgmine kord üritan paremini.

Muudetud liikme s0wh4t?'i poolt

eit.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nvm, s0wh4til suht kahtlane süsteem, perse on ära miksitud, seda ainult vaadata olekski.


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.