Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

[Õpetus] Rabarberi kook

Soovitatud postitused

Sai kooki tehtud ja see tuli imehea. Mõtlesin, et jagan seda koogi retsepti ka teiega RpS_smile.gif

 

 

Vajalikud asjad(Taigen)

 

  • 200g margariini
    1 klaas suhkrut
    2 muna
    2 klaasi jahu
    1 tl küpsetuspulbrit

 

Vajalikud asjad(Kate)

 

  • 2 muna
    3/4 klaasi suhkrut
    200g hapukoort
    riivitud sidrunikoort (Ei ole kõige tähtsam)
    600g rabarberitükke

 

 

Taigna valmistamine

 

  1. Vahusta margariin suhkruga, lisa ükshaaval sisse munad, siis lisa kaussi küpsetuspulber ja jahu.

 

 

Katte valmistamine

 

  1. Vahusta munad suhkruga, sega hapukoore ja riivitud sidrunikoorega, siis lisa rabarberitükid.

 

 

Lõpetuseks

 

  • Rulli taigen 1cm paksuselt plaadile, vormi ümberringi väikesed servad, vala peale kate ja silu tasaseks. Pane kook ca 1h ahju kuumusega 180-200 kraadi.

 

Lõpptulemus

P06-06-12_17.25.jpg

 

NB! Vabandust pildi kvaliteedi pärast, pilt on tehtud Nokia 3310 meenutava mobiiliga. Kaebuste tekkimisel kontakteeruge nokia esindusega Eestis. RpS_smile.gif

Muudetud liikme SpY'i poolt

bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sai kooki tehtud ja see tuli imehea. Mõtlesin, et jagan seda koogi retsepti ka teiega :smile:

 

 

Vajalikud asjad(Taigen)

 


    200g margariini
    1 klaas suhkrut
    2 muna
    2 klaasi jahu
    1 tl küpsetuspulbrit

 

Vajalikud asjad(Kate)

 


    2 muna
    3/4 klaasi suhkrut
    200g hapukoort
    riivitud sidrunikoort (Ei ole kõige tähtsam)
    600g rabarberitükke

 

 

Taigna valmistamine

 


    Vahusta margariin suhkruga, lisa ükshaaval sisse munad, siis lisa kaussi küpsetuspulber ja jahu.

 

 

Katte valmistamine

 


    Vahusta munad suhkruga, sega hapukoore ja riivitud sidrunikoorega, siis lisa rabarberitükid.

 

 

Lõpetuseks

 


    Rulli taigen 1cm paksuselt plaadile, vormi ümberringi väikesed servad, vala peale kate ja silu tasaseks. Pane kook ca 1h ahju kuumusega 180-200 kraadi.

 

Lõpptulemus

P06-06-12_17.25.jpg

 

NB! Vabandust pildi kvaliteedi pärast, pilt on tehtud Nokia 3310 meenutava mobiiliga. Kaebuste tekkimisel kontakteeruge nokia esindusega Eestis. :smile:

 

 

Nii on veidikene ilusam :)

Muudetud liikme mzK.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sai ka seda valmistatud. Tegin teistmoodi natukene. Hea!


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
www.toidutare.ee

edu aktivisti embleemiga

 

Seal on kõik rabarberi koogid teistmoodi tehtud, mina isiklikult sealt küll täpselt sellist retsepti ei leidnud. Mina postitasin siia retsepti mille järgi mina tegin. Seda pole kuskilt internetist kopeeritud, otsi see leht läbi kui ei usu. Mis puutub aktivisti embleemi, siis see teema on ammu otsustatud. Sa ei näe hetkel mu nime all embleemi ega näe seda ka tulevikus. Sul ei ole mõtet mingit lehte mulle anda, kui seal pole täpselt samasugust retsepti.

Muudetud liikme SpY'i poolt

bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Rabarberi kook on hea kui jätad suured tükid peale ja lased selliseks pruunikaks. Kaneeli ka peale ja kül piim kõrvale, siis ülihea!


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hea ainult soojalt ja ränga kaneeli kihiga:P


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Seal on kõik rabarberi koogid teistmoodi tehtud, mina isiklikult sealt küll täpselt sellist retsepti ei leidnud. Mina postitasin siia retsepti mille järgi mina tegin. Seda pole kuskilt internetist kopeeritud, otsi see leht läbi kui ei usu. Mis puutub aktivisti embleemi, siis see teema on ammu otsustatud. Sa ei näe hetkel mu nime all embleemi ega näe seda ka tulevikus. Sul ei ole mõtet mingit lehte mulle anda, kui seal pole täpselt samasugust retsepti.

 

Really? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Proovisin selle eile ära hea...:thumbsup:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.