Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Scammer.png

scammer1.png

scammmer.png

 

ta msn: Whonka@hotmail.com

Tahtis osta mu emps-scape kasutajat. Ütles, et ta pole nõus käima ette, niisiis käisin ma ette, ta küsis enne mis on kasutajal peal ja mis statsid sellel on, vastasin, et kasutajal päris palju väärtuslikku stuffi, siis ta ütles, et okei, maksan sulle selle kasutaja eest 10euri. Kui jutt läks üle vahendajale(tahtsime võtta geniuse vahendajaks), siis ta ütles et genius ei tegele emps-scape vahendamisega jms. Mõtlesin, et mis siis ikka, ise seda nkn ei mängi ja erilist vahet pole kui midagi ära kaotan. Andsin talle siis kasutaja, hakkas rääkima, et kannan sulle raha kohe üle, et ema tuleb siia, mingi 5 minta pärast umb saad. Küsisin siis 5 minta pärast, et kaua läheb ? Raha pole üle laekunud. Siis ta vastas, et kandis üle, et kohe-kohe peaks tulema. Peale seda sõimas mind s*takotiks ja logis välja. Rohkem ma teda ei näinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas ta sulle vahvlis PMi ka saatis? Kas saaks mõnelt pildilt näha, et see Msni aadress on ikka tõeline?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Teema algataja soovil siis võtsin tõestuse, kuna olen temaga ennegi äri teinud. Eks ole näha kas see aitab või ei aita

http://www.upload.ee/image/2405100/proof.png

 

Edit: Ei tea kas see enam midagi loeb , aja las eesti rahvas naerab selle klouni üle :)

http://www.upload.ee/image/2405168/proof2.png

 

Ja nagu näete , on juba teema algataja endale negatiivse tehingu saanud :(

Ja kõigest sekundid hiljem sain seda ka mina :(

 

Ma usun et pole rohkem tõestust vaja selle koha pealt

Muudetud liikme Makaveli'i poolt

CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Selle uMadBro?-ga on mingi imelik lugu ikkagi.

Tundub olevat tõesti scammer. Üks päev kontakteerus, et mõnest teemast pärisnime ära eemaldaksin, kuna nö "keegi tegeles identideedi vargusega" ja tema nime on kurjasti ära kasutatud.

 

Tundub, et tegu on saripetturiga :D

 

Emailid: sebbrandon@hotmail.com, Whonka@hotmail.com, FocoGFX@hotmail.com, moderaator@rps.ee, veenusepeni@hotmail.com , kikiniki12@hotmail.com , tr0llkid@hotmail.com

Vahvel.Neti varikontod: @FFS. , Foco , FewTech , GrandTheftAutoIV , SEB, DaffyZ , OpticFuz ,

 

Kahtlust tekitab ka kasutaja: http://vahvel.net/member.php?38950-MILLION

 

Võimalik, et neid e-maile ja varikontosid on veelgi, registratsiooni ja üleüldised Ip-d klapivad.

Samuti on nii mõnedki teemad tehtud nende erinevate e-mailide ja kasutajate kohta, et on scammer.

 

IRL andmed: (tsitaat teisest teemast)

Brandon Jõeäär

Mõisavahetee 2-12

Vaeküla

Lääne-Virumaa

42222

EE

+372.53605355

Muudetud liikme daYum'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Kuuldavasti oli tema seotud ka chrisssile minult varastatud veebilehe müümisega, võin ka valesti mäletada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kirjutas mulle ka et annab politseisse ja mis kõik. Ma vastasin viisakalt et jään ootama.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

see vend on isegi mul msnis.

Mitmeid kordi lubanud mind menti anda kuna unustab oma parooli ära (Cs Serveris)

 

ja mul selline msn

 

brandon.399@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
"Scammer" teemast võivad osa võtta vaid mõlemad osapooled, moderaatorid, administraatorid, eeskujulikud ning need, kes on mingit moodi tunnistajad. Niisama spämmijad saavad hoiatused. Näiteks (Jah, scämmis mind ka; Bännige ära; jt)

 

Pada sõimab katelt, ühed mustad mõlemad, võimis ?

 

 

OT: Tean seda tüüpi, lasi mult ka üle 200m Empsis kui vanasti mängisin, õigesti mäletan, siis ma tegin tema kohta ka teema. // otsin.


3 TARKUST

-Muusika ilma bassita on nagu seks ilma naiseta.

-Alkoholivaba õlle on nagu seks ilma orgasmita.

-Eksiga seksimine on seksiga eksimine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kasutaja SEB bannisin ma isiklikult ära. Scammer tõesti.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Peaks nüüd piisavalt tõestusi olema? Jään ootama teda, ta kas annab mu asjad tagasi/saadab selle 10 eurot, või siis saab bani. Jään ootama tema vastust.

 

EDIT: Kas keegi admin saaks ära võtta mult selle random tehingu mis pani ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Banned ja neg. tehing eemaldatud.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.