Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Nissan 240SX 2.4 R4 - 115kW

Soovitatud postitused

Tervist, paar nädalat tagasi sain sellise auto omanikuks. Autoks Nissan 240sx s13 aasta 1990 , mootoriks 2.4 R4 ja 115kw, automaat.

Auto 4 kohaline, taga nahkistmed ja ees sportistmed, sees on veel SPL subwoofer, taga 2-ribalised ovaalid ja ees uste sees veel kõlarid.

Mootor ja veermik enamvähem korras, mõni jupp vajab vahetust(jupid olemas, ainult vahetamise vaev).

Tulevikus vaja uus värv peale saada ja sellega teeb ka kere korda, eemaldab rooste jne. Auto jääb ikka punaseks koos musta katusega.

 

DSC_0024.jpg

DSC_0025.jpg

DSC_0027.jpg

Muudetud liikme 240SX'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Not bad, palju plekkis? Miks numbrimärki peidad? Mida me sellega ikka kurja teeks.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Püss auto, aga viska üks paberilipakas "240SX Vahvel" kirjaga peale, ja tee pilti meile, siis usume ka, et sinu oma on.

Aga palju maksis siis? Ise ammu kihelenud selle auto poole, ammune favoriit ja ilmselt ka tulevikus kavatsen tuua.

Värvitud on küll huvitavalt. Lambist aerosoolpurgiga peale lastud.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Korralik pill :)


daddy.png

 

12770.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Püss auto, aga viska üks paberilipakas "240SX Vahvel" kirjaga peale, ja tee pilti meile, siis usume ka, et sinu oma on.

Aga palju maksis siis? Ise ammu kihelenud selle auto poole, ammune favoriit ja ilmselt ka tulevikus kavatsen tuua.

Värvitud on küll huvitavalt. Lambist aerosoolpurgiga peale lastud.

Iga autoga siin kohe "tee pilti, tee pilti" ei usu, et sinu". Ega sellisest foorumist pole rohkem loota kus keskmine vanus 14 ja need pildid varsti tulemas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Iga autoga siin kohe "tee pilti, tee pilti" ei usu, et sinu". Ega sellisest foorumist pole rohkem loota kus keskmine vanus 14 ja need pildid varsti tulemas.

 

Jumala õige ju. Suht usutav küll ju, kui Eestis üsna haruldane auto satub mõne algaja kätte, pealegi uus kasutaja, esimene post kohe see. Pigem rohkem eputamisena paistab välja see. Aga kui sulle ei meeldi midagi, võid ju minema minna siit foorumist, keegi ei hoia sind siin. Kui sulle jääb ette foorumi keskmine vanus, siis tea, et keskmine vanus on küllaltki suurem siin, kui sina arvad.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jumala õige ju. Suht usutav küll ju, kui Eestis üsna haruldane auto satub mõne algaja kätte, pealegi uus kasutaja, esimene post kohe see. Pigem rohkem eputamisena paistab välja see. Aga kui sulle ei meeldi midagi, võid ju minema minna siit foorumist, keegi ei hoia sind siin. Kui sulle jääb ette foorumi keskmine vanus, siis tea, et keskmine vanus on küllaltki suurem siin, kui sina arvad.

 

Saime aru, et sina oled siin k6ige t2htsam ja et sul on parimad asjad jne.. Kuid suru oma ego maha. Endal polegi autot v6i kui isegi on siis mingi vana sitt nkn alla 500eur v22rtuses. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Saime aru, et sina oled siin k6ige t2htsam ja et sul on parimad asjad jne.. Kuid suru oma ego maha. Endal polegi autot v6i kui isegi on siis mingi vana sitt nkn alla 500eur v22rtuses. :)

 

Olen ma väitnud, et ma olen kõige tähtsam ja mul on parimad asjad seda? Loe mis sitta sa toodad. Minu ego on balanssis täpselt nii nagu vaja. Mul on auto ja see on väärt ~3000eur, kuid seisab seni garaažis, kuni load käes. Mingi newcomer tuleb mulle minu egost rääkima. Otsi mu postitused välja, kus ma olen end ülistanud teiste suhtes? Mingi probleem on, saada PM või jää lihtsalt vait.

 

Peace.

 

87 ZBD. Tean seda autot, minevik annab soovida. Ja 115kw ta pole, vaid on 105kw. Pole orig. mootor peal. See oli vahepeal isegi 500euriga müügis.

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mõnus auto, ehk keegi teab kiirendust sajani ?


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tegemist on Revo autoga :)

 

Pole Revo Pehlak. Elan Elvas.

Kes iganes soovis teada palju 0-100 läheb seda ei oska hetkel võtta. Ise olen saanud siin 2 päeva tagasi 165 sisse ( vb pigistasime hiljem rohkem ei oska öelda ). Spidokal on kas kuskil kaitse vms läbi. Vahepeal töötab ja vahepeal ei tööta.

" Loom " Kumba omaniku tead ? Sanderit või Sellest eelmist ? See kas 115 on või ei ole see on varsti teada. Sammuti Minevik pole tõesti kõige roosilisem aga ealb üle. Seda kui ta 500 Müügis oli siis ikka olema auto päris pann. Värvi laigulisust tean sammuti . Keegi on räigelt värvinud ( ebakorrekselt ). Sellepärast läheb ka auto ülevärvimisele nagu esimeses postis mainisin. Tean, et enne sanderit oli seal omanikuks veel keegi streetrace foorumist Cars111vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Pole Revo Pehlak. Elan Elvas.

Kes iganes soovis teada palju 0-100 läheb seda ei oska hetkel võtta. Ise olen saanud siin 2 päeva tagasi 165 sisse ( vb pigistasime hiljem rohkem ei oska öelda ). Spidokal on kas kuskil kaitse vms läbi. Vahepeal töötab ja vahepeal ei tööta.

" Loom " Kumba omaniku tead ? Sanderit või Sellest eelmist ? See kas 115 on või ei ole see on varsti teada. Sammuti Minevik pole tõesti kõige roosilisem aga ealb üle. Seda kui ta 500 Müügis oli siis ikka olema auto päris pann. Värvi laigulisust tean sammuti . Keegi on räigelt värvinud ( ebakorrekselt ). Sellepärast läheb ka auto ülevärvimisele nagu esimeses postis mainisin. Tean, et enne sanderit oli seal omanikuks veel keegi streetrace foorumist Cars111vms.

 

Omaniku otseselt ei tea, aga autot tean küll, sellest ajast, kui ta selle Carsi käes oli.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis autoga plaanis teha muidu?

Suht kena tglt.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ütleme nii, et sellele masinale sobiks 200SX mootor ( 1.8 turbo ) ja manuaal käigukast mis on täiesti võimalik. Kuid hetkel seda ei vaata.

Plaanis on hetkel Autol ära vahetada Rooliots, õõtsapuksid ja vb ka keneka rihm. Suurem plaan on aga vaadata uus sumps ( sport), ning teha värv korda. Mis arvan et peaks juhtuma kiiremas korras. Veljed jätan nii nagu on, kuna sobivad suhteliselt autoga kokku . Ainult veidikene Värskendust vajaksid. Ülehomme arvatavasti viskan Võimu paika ning supaka kah. Siis teen teile ka Supakast pilti etc.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
pole mõtet maksta pea samapalju kui auto väärt sellele vahetusele.

 

Mina kindlasti maksaks. Üsna haruldane Eestis ning peksta manuaalkast, turbo vahele, chippida aju ära jms, välimus korda teha ja saab korralikuma hinnaga müüki lükata kasvõi.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mina kindlasti maksaks. Üsna haruldane Eestis ning peksta manuaalkast, turbo vahele, chippida aju ära jms, välimus korda teha ja saab korralikuma hinnaga müüki lükata kasvõi.

Kõik oleneb rahakoti suurusest, sest ega see väga odav lõbu ei ole, et 1päev tuleb mõte pähe ja teed kohe ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.