Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tervist,

 

olen vennaga juba mõniaeg Bukkit serveris mänginud, läbi Hamachi, aga kahekesi kipub igavaks. Võib-olla on keegi huvitatud liitumisest?

Hostin läbi Hamachi ja arvuti on piisavalt võimekas mõne mängija juurde lisamiseks: 4-tuumaline CPU, 8GB RAM (Bukkit'ile eraldasin 4GB) ja SSD ketas. Olen arvutit enamasti 24/7 sees hoidnud või siis restarte hoian öiseks ajaks :)

 

Reeglid on lihtsad: Teise majast asju ei varasta, ega ei lõhu. PvP hakkaks olema õhtuti.

 

Mängimiseks on vaja: MineCraft 1.2.5 (sobib ka kräkitud versioon); Hamachi; ja soovitatavalt Sphax PureBDCraft x128 texture pack.

 

Minu maja :P

maja.png

 

Lisad mis olen paigaldanud:

 

- Parooliga sisselogimine ja kasutaja registreerimine (toimub mängu sees läbi jutuakna.)

- Võimalus lukustada uksi ja hoiukaste: saab PIN peale panna.

- Kasutaja andmete automaatne salvestamine: see on juhuks kui server alt veab, siis jäävad kasutaja andmed alles.

- Kaupade vahetamise süsteem

- Vastaste elud ja löögitugevus: rünnates kedagi kuvatakse iga löögi järel vastasele allesjäänud elupunktid.

 

Huvilistel palun lisada mind MSN'is: mcmarex@hotmail.com

Muudetud liikme L A K S'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.