Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

ORCUT@LIVE.COM ja vahvlis on sees käidud! Mitte tehinguid teha.

Soovitatud postitused

Tere,

 

Olin paar päeva vahvlist maal eemal(nagu tavaliselt) ja selle aja jooksul toitis mobla facebook, kuid msn ja vahvel on ära tõmmatud(kusjuures msni parool on samaks jäänud, aga vahvli parool oli muudetud) ja mingi rune teema tehtud.

 

Hetkel on teada, et elarh lasti üle ja genius15 kaasati ka, kuna "mina" pidin müüma elarhile paypali dollareid; "mul" ei olevat olnud paroolikaarti, nii et raha paluti kanda genius15 kätte, mistõttu tema müüs "mulle" millid, mille eest oleks pidanud siis tasuma Geniusele.

 

Palun KINDLASTI MITTE TEHINGUID TEHA JA vaadata kõik IP-d üle, mis minu kasutajaga on tehtud.

 

Nagu mainisin, on msni parool sama, aga vahvlis oli andmed muudetud; kuna msn on vahvlisse linkitud, siis sai msni kaudu vahvli tagasi võtta.

 

Kuidas fuck aga mu msnile ligi saadi? Keegi teab neid msni scami võimalusi?

 

VEELKORD, PALUN MITTE ORCUT@LIVE.COM ega ORCUT kasutajaga tehinguid teha.

 

Las algab uurimine.

Muudetud liikme uusorcut'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ok, hetkel on teada, et 15. mail hakkas see jama pihta; selle ajaga tehti 2 positiivset tehingut kasutajaga ord1nary ja Logic.

 

Teada on ka see, et rs kasutaja, kes rune raha Genius15-e käest vastu võttis, oli e x t a s yi. Genius15 sai eelmainitud kasutaja omanikuga ühendust tema ÕIGE msniga, kuid ta väitis, et see on tema sõbra rune kasutaja. Hiljem aga ütles, et tema on ikka kasutaja omanik. Seega ei saagi aru, kumb see nüüd õige on.

 

Mis puudutab IP-sid, siis hetkel on teada uus ja kahtlane ip, mille saadan modele/adminile kontrollimiseks, kas on ka teisi kasutajaid, kes sama ip alt tegutsenud on.

 

Genius15 leidis ka KOLM(mida on kindlasti rohkem) nime ja pangakontot, kellele mainitud isik on msnis palunud eelnevate teenuste/kaupade eest raha saata, s.t. kasutaja ei ole soovinud oma nime ja kontot avalikustada. See on juba üsna ilmselge märk, et tegemist on scammiga.

 

Saatsin Elarile ka pildid oma selle kuu pangakonto seisudest, kus on näha, et scammiga seonduvad summad minu arvelt läbi käinud ei ole(ei saagi olla, kuna Elarh kandis rahad Genius15 arvele, viimane andis kasutajale e x t a s yi millid ja e x t a s yi pidi saatma Elarh'ile paypali dollarid.

 

Praegu tasukski uurida, millised kasutajad veel antud IP-ga seotud on; kas antud rs kasutaja on teinud kellegagi veel tehinguid; mida veel kasutaja teistele rääkis, sest msni oli lisatud 15 kontakti. Kõige tähtsam küsimus; mis moodi on veel võimalik msni recoverida või ära võtta?

Kas on olemas mõned tuntud msn hackid? Lugesin ennist, et ka elukoha aadressi ja telefoni numbriga(mis mul foorumi(te)s kenasti ülevak on, on samuti võimalik msni recoverida.

 

Uurimine jätkub.

Muudetud liikme Orcut'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Kõik algas siis veidi enne kella 12't.

 

Esiteks lisas mind vahvel.net kasutaja ORCUTi õige msn orcut@live.com, tal oli soovi osta RSGP'd 135€ eest ehk 300M.

Kuna ma olen Orcutiga varem tehinguid teinud ei osanud kahtlustadagi, et midagi viltu läheb.

 

Läks 10 minutit mööda, ning siis oli orcut@live.com kindel soov osta RSGP'd, andsin SEB andmed, selgituseks nõudsin panna "ostja msn orcut@live.com müüja msn geniusleet@hotmail.com" nagu tavaks ikka.

 

Läks 4 minutit mööda ning "ostja" ütles, et makse sooritatud. Sellepeale läksin mina SEB panka ning vaatasin, et saatja oli Elar Haviko. Ostja põhjendas, et miks ta enda nimelt ei saatnud lihtsalt "Kõik on õige. Tuttav mul". Kuna ma olen Orcutiga mitu tehingut varem teinud, usaldasin teda ning andsin runescape's 300m kasutajale "e x t a s yi".

 

40 minutit hiljem lisas mind msni Elar Haviko. Rääkisime veidi, ning siis Elar ütles, et ta ootab siiamaani paypal dollareid, mis ta 135€ eest orcut@live.com osta tahtis. Aga kuna orcut@live.com msn oli eemal, lisas ta mind msni ning küsis abi. Siis taipasin, et tegemist on kas häkitud MSNiga või kolmikskeemiga.

 

Kell 13.24, mõtlesin, et see kasutaja nimi e x t a s yi on tuttav, ning panin msni pealkirjaks " 100M loosi võitja RS nick E X T A S YI" - selle peale võttis minuga ühendust inimene nimega KRISTJAN (itzpixma@live.com), kes väitis, et tema sõbra rs nick on e x t a s yi ning, et ta võib kohe sellega sisse logida, et 100M kätte saaks. Küsisin Kristjanilt ta sõbra kohta, et mis nimeks ja mis ta msn on, et "kindlaks teha, et see ikka tema on, kes "loto" võitis", aga ta ei öelnud sõbrast midagi.

Läks veidi aega mööda, ning samune Kristjan ilmus RS acciga, millel oli nick e x t a s yi, world 135 lumb panka, oma "loosi võitu" välja võtma. Muidugi, ma talle mille ei andnud...

See peaks enam vähem tõestama, et see kolmas isik oli kas kristjan või tema "sõber", sest mina andsin 300M accile e x t a s yi.

 

Ma olen 100% kindel, et 300M andsin kasutajale e x t a s yi.

Mul on häkitud msni orcut@live.com historys olemas tõestus, kus "häkker" ütleb e x t a s yi kasutaja nime, ehk kuhu ta mille soovis.

Ja mul on ka olemas pilt Kristjani kasutajast ehk sellest samast e x t a s yi'st, kui ta tuli oma "loosi võitu" välja võtma.

 

Kui vaja pilte, andke teada!

Muudetud liikme Genius15'i poolt

4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Vabandust, et segan, kuigi ma pole selle keissiga seotud.

 

Aga Koitu nimi tuli mulle tuttav ette. Täna tuli kristjan@live.ie MSN-iga vend, kes pakkus mulle 150m müügiks. Ta tahtis, et ma kannaks raha järgnevale pangakontole:

 

221022453854 KRISTJAN KOITU

 

Ma olen kristjan@live.ie-lt ostnud varem mille kümneid kordi ning selliseid rekvisiite nägin temalt esimest korda. Ofc tehinguks ei läinud.. asi sumbus kuidagi ära.

 

Kusjuures ta pakkus mulle ka, ma hakkasin ka kahtlema, et kristjan@live.ie on tavaliselt välja petetud mille müünud ainult.

 

Tavaliselt kasutab see kristjan@live.ie oma naise panga andmeid ära, aga ma ka esimest korda näen, et siis kellegi teise omi või enda oma.

Muudetud liikme Genius15'i poolt

4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Järgmine kord pakub, käib ette, võtke raha lihtsalt ja talle ei maksa selle eest ning raha Geniusele tagasi. :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.