Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Ülelaskja Colour - colour.vahvel@hotmail.com

ostsin talt steami. kantsin raha üle- ta andis mingi kasutaja nime ja pw. aga mina sisse ei saanud.

 

Tema msn:colour.vahvel@hotmail.com

Nimi: Kevin Kompus

panga konto:221014714093

 

Selgus ka veel Üks Kenake Tõde. Sellist kasutajanime ei eksisteerigi.

 

 

 

pildid ka siis:

asd2.jpg

asd1.jpg

steam makse.jpg

polegi..jpg

Muudetud liikme raigoj'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Mina saatsin raha. Sellest on Pilt.

Steam kasutaja googeldamine, Steam Communtist otsimine ei andnud tulemust sellise kasutaja nime kohta.

 

kasutaja nime ja Parooli Sisestasin Täpipealt Nii nagu sa antsid. mina pole sisse saanud logida.

 

eks ootame siis homseni kuni sul raha üle. kui asi ei muutu siis vaatame edasi.

Muudetud liikme raigoj'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
pealegi raha ei ole mu kontole veel tulnud ja ma andsin õige nime + pw.. kui raha saan soovin oma kontot tagasi ning teie saate oma raha tagasi ongi jutul lõpp

 

http://www.vahvel.net/showthread.php?146822-%DClelaskja-Colour-colour-vahvel-hotmail-com kallikene, mida sa toodad. juba teine teema kus "raha pole mu kontole veel tulnud", sinu kontos on asi siis kui kellegi raha sinuni ei jõua ja sa mitte midagi ei tea.

Kahtlane isik oled, hoiame silma peal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Colour

Eile rääkisid sama juttu ,et pole raha üle tulnud.Juba teine teema sinu kohta kahe päeva jooksul.

Ma annan sulle 24h need probleemid lahendada ,muidu BANN.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Eemaldasin ta siit keskkonnast, kaua annab lolli mängida, oleks siis üks teema ja temapoolne "segadus" aga teemasid hoopis 2 ja tema mingeid lahendusi välja ei pakkunud...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.