Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kompaktkaamera Canon PowerShot IS150

Soovitatud postitused

Sai siis soetatud endale Canon PowerShot IS150, samuti ka Kingstoni 2GB mälukaart.

Tegin paar klõpsu ning siis näitas kaamera ekraanil üleval keske "MEMORY CARD ERROR" ning all keskel vilkus "CARD ERROR".

Ehk on keegi sellise olukorraga silmitsi seisnud. Googlest olen läbi vaadand ja soovitavad aind formatti teha aga formatti teha ei saa kuna FORMAT button on mitteaktiivne.

 

Igasugused soovitused on tere-tulnud :)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ei tea kas seda teadsid aga ytlen siiski, et mõnel mälukaardidel on seal täitsa kaardis kinni see LOCK äkki sul on mälukaart lukustatud, sealt lykka see eest ära?

 

kui sul läppakas siis topi see kaard sisse ja tee format.

 

kui ikka ei saa siis oleks vaja juba otsida et miks ei saa formaati teha mitte et miks errorist lahti ei saa


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Unustasin täitsa seda öelda, lükka seda lock nuppu ükskõik kummale poole aga ikka midagi ei tee.

Laua arvuti mul seda mälukaarti ei tunnista... Seega ei saa hetkel formaati teha, aga üleüldse miks ta mul nii kiiresti lusika nurka viskas?

 

Probleem lahendatud, sai soetatud endale teinegi mälukaart Sony 4GB.

Seega teema lukku ! :)

Muudetud liikme keviiin'i poolt

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.