Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Teine kujundus on juba midagi.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vaata kus MySql andmebaasid on "5 MySql andmebaasid" "10 MySql andmebaasid" ja "20 MySql andmebaasid" Kas seal ei peaks olema "5 MySql andmebaasi" jne?


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Vaata kus MySql andmebaasid on "5 MySql andmebaasid" "10 MySql andmebaasid" ja "20 MySql andmebaasid" Kas seal ei peaks olema "5 MySql andmebaasi" jne?

peaks, vahet pole see väike kirjaviga, mõtlesin teisite teha, unustasin ära vahetada!


eit.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Andsin tumeda disaini ära, ei jätka tollega!

Võtan midagi uut ette!

 

//

pole küll midagi erilist, aga alustasin uue tööga, ei viitsi enam täna teha, homme edasi.

cs.png

Muudetud liikme s0wh4t?'i poolt

eit.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väga halb isegi algaja kohta, vaata siia.

 

Loodaks, et teema nüüd selle arvustuse peale seisma ei jää, vaid teed sama moodi edasi. Tahaks progressi näha :D

 

Kui signatuure teed, siis render too ikka esile. Hetkel sa filtritega müstilisi asju teinud nii, et render täiesti ära kadunud signatuuri sisse.

Muudetud liikme Soul'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tegin uue asja valmis, enne postitamist tahan Soul-i tänada. Austan otsekohesust ja kui keegi ütleb et kole, jube, rõve või quit now, saan aru. Ma tean et ma olen algaja, ma proovin ennast parandada ja ma kindlasti pooleli ei jäta, ma teen seda enda jaoks, mitte kellegi teise.

 

Signast nüüd:

Logo.png

 

Proovisin natuke teistmoodi, ootan ausaid vastuseid.

Aitäh :)


eit.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Proovi tausta natuke muuta! Juba areneb!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Logo.png

 

See eelviimane versioon hakkab looma juba, jätkab samas vaimus. Tegin seda veidi edasi, need mustad plönnid nurkades ei meeldinud.

 

Asd.png

 

C4D leiad siit ja siit.

 

Kui pilditöötluselt videotöötlusele üle minna tahad, siis anna teada (jagan ressursse).

Muudetud liikme Soul'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
See eelviimane versioon hakkab looma juba, jätkab samas vaimus. Tegin seda veidi edasi, need mustad plönnid nurkades ei meeldinud.

 

Asd.png

 

C4D leiad siit ja siit.

 

Kui pilditöötluselt videotöötlusele üle minna tahad, siis anna teada (jagan ressursse).

 

Owow, su oma on tõesti ilus.

Tänks linkide eest :)

 

Proovisin siis midagi teha jälle, ei meeldi eriti, liiga tume...

Mis ise arvate?

lol.png

Muudetud liikme s0wh4t?'i poolt

eit.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täna tegin esimese pildi üle pika aja. Viimane pilt, mis photoshopis tegin, oligi 10. Mai

NB! Ma algaja, kommenteerige. Ootan ka kriitikat.

s0wh4t.png

 

Ei sobi eriti selline lahendus, rohkem oleks sobinud kui tema küünarnukini oleksid teinud selle

kustukaga, ja ülaosa oleks selgelt nähtav, siis oleks super. teks paistab päris hää, muidu jätka samas vaimus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.