Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kas solo ranked on liikumas paremuse poole ?

Soovitatud postitused

VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei, kindlasti mitte. Sul lihtsalt on nii palju vedanud, et debiilid vastastiimi jäänud on. Solo ranked on ja jääb igaveseks elohelli needuseks.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui pelad üksinda solo,duo rankedis, siis on raske mängu carryda, aga kui oled kahekesi rankedis siis on täiesti võimalik ära carryda,kui üks nt Ad carry,teine AP carry. Endalgi nimoodi olnud, et pelan sõbraga ning meil temaga on normaalne skoor ja teised suht feederid. Carrytud sai.

Ja WTH-l on õigus, kuigi endaarvates ei ole olemas sellist asja nagu elohell. endal suutsin 100 mängu hoida rating 1200 peal..


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kui pelad üksinda solo,duo rankedis, siis on raske mängu carryda, aga kui oled kahekesi rankedis siis on täiesti võimalik ära carryda,kui üks nt Ad carry,teine AP carry. Endalgi nimoodi olnud, et pelan sõbraga ning meil temaga on normaalne skoor ja teised suht feederid. Carrytud sai.

Ja WTH-l on õigus, kuigi endaarvates ei ole olemas sellist asja nagu elohell. endal suutsin 100 mängu hoida rating 1200 peal..

 

Ma solosin kõik mängud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Siis oli normaalne team või enemy halb, sest kui terve team sul trollib siis on võimatu ära soloda.

 

Ahri:

 

1. 7/2/23

2. 5/0/14

3. 8/5/14

4. 12/5/18

5. 9/5/20

6. 4/3/7

 

Ma ütleksin, et olen ikka kõik mängud ära carrynud ja np.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

selle vana egol pole piire :D


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
selle vana egol pole piire :D

 

No kuule, see on tõsi ju...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
No kuule, see on tõsi ju...

 

Absoluutselt on. Su egol tõesti ei ole mingeid piire. Juba pikemat aega sind foorumis näinud ja mõelnud, kuidas saab ühel vennal nii kõrge ego olla.

 

Need skoorid küll mingid carrymise näitajad ei ole. Tegid teema, et solo rank on paremuse poole liikumas ja väljendad end siis sedasi, et tiim oli pask, aga sina olid pro.

 

Tõsiselt, sul pole millegiga showoffida. Sa teed endale oma ego tõestamisega ainult häbi.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Absoluutselt on. Su egol tõesti ei ole mingeid piire. Juba pikemat aega sind foorumis näinud ja mõelnud, kuidas saab ühel vennal nii kõrge ego olla.

 

Need skoorid küll mingid carrymise näitajad ei ole. Tegid teema, et solo rank on paremuse poole liikumas ja väljendad end siis sedasi, et tiim oli pask, aga sina olid pro.

 

Tõsiselt, sul pole millegiga showoffida. Sa teed endale oma ego tõestamisega ainult häbi.

 

Kuule kasva suureks.

Pildi järgi on näha kuidas ma carrynud.. Kui sa tõesti nii kade oled, siis ütle palun see välja eks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kuule kasva suureks.

Pildi järgi on näha kuidas ma carrynud.. Kui sa tõesti nii kade oled, siis ütle palun see välja eks.

 

Mida mul kadestada on? Su ego? Kus täpsemalt on pildil sul näidatud, et sa carrysid? Tõsine luuser oled, muud midagi.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Mida mul kadestada on? Su ego? Kus täpsemalt on pildil sul näidatud, et sa carrysid? Tõsine luuser oled, muud midagi.

 

Kao minema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Elo hell on ja jääb igavesti , No cmon kui nocturne läheb ap buildi siis tõesti ple ju midagi teha .

 

No näiteks minu anivia skoor :

 

Elohell.jpg

 

dno, ap nocturnesid päris palju näinud, reeglian nad buildivad max cdr et iga mingi 20 seki tagant ultida. suht troll asi jah.


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.