Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Külaline taal3

Steam Kasutajate müüa Saiake.

Soovitatud postitused

Külaline taal3

Müüs mulle steam kasutaja 17 euri eest ja 2 päeva hiljem tõmmati see tagasi.

Kui palusin Saiakesel raha tagasi maksta ei vastanud ta msn. Teist msn kasutades vastas ja siis blockis mind ära või läks offline.

Ootan oma raha tagasi kuna ta lubas raha tagasi maksta kui kasutaja sisse vehitakse.

 

Kasutaja e-mail ja ka parool vahetati ära samal ajal kui ise steamis sees olin.

Proof

steamtagasi.png

 

Palun võtke ette midagi temaga 17 euri on väga suur raha !

 

 

 

 

scaled.php?server=812&filename=steamuu.png&res=landing

Muudetud liikme taal3'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline taal3
Author of the topic Postitas

Ta ise ei scamminudki aga ta lubab raha tagasi kui konto algne omanik konto tagasi tõmbab. Kui temaga selles asjas ühendust võtsin siis blockis msn'is ära PM'idele ei vasta ja nüüd väidab foorumis et ei ole minuga üldse pistmist teinud :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Saiake ,lahenda see asi ära........muidu oled banned.

Ja jutt ei ole hetkel mingist RS kasutajast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma pole temale müünud, arvatavasti sai 3rd person scammi, ma müüsin steami isikule kellel on msn: keks1996@hotmail.com tehingu tegin temaga läbi ebuddy, kuna ei pääsenud tol ajal enda teisse msni sisse ja kuna ta oli juba the_soul47@hotmail.com msnis mul olemas siis mul eriti vahet polnud.

Muudetud liikme saiake'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

4. "Scammer" teemast võivad osa võtta vaid mõlemad osapooled, moderaatorid, administraatorid, eeskujulikud ning need, kes on mingit moodi tunnistajad. Niisama spämmijad saavad hoiatused. Näiteks (Jah, scämmis mind ka; Bännige ära; jt)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See saiake neoneti foorumis ka vist scammiga j22nud vahele... Nii et otsustage ise.

 

kusjuures, mu kasutaja neonetis on pepzwee ja ma pole seal teinud tehinguid. raha küll tuli mu pangakontole, aga õige kasutaja on teise inimese käes, kellel kõik korras, nii et miks peaksin mina kahjumisse jääma?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline taal3
Author of the topic Postitas

Sest sa kirjutasid et kui ära scammitakse siis maksad raha tagasi. Muidu poleks ma ostnudki sinult

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline taal3
Author of the topic Postitas

see steam läks mulle ma saatsin raha ja see steam oli minu käes.

Proof on kah esimeses postituses. saadad samale kontole raha tagasi kellelt raha said asi lihtne ja loogiline

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
see steam läks mulle ma saatsin raha ja see steam oli minu käes.

Proof on kah esimeses postituses. saadad samale kontole raha tagasi kellelt raha said asi lihtne ja loogiline

 

see steam on teise isiku käes, kui tal tekkivad probleemid siis alles saan raha tagastada, mina kahjumisse jääma ei hakka!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
http://www.vahvel.net/showthread.php?145444-M-Steam-20-M%E4ngu-%28Dead-Space-2-BFBC2-Vietnam-MW2-F1-2010-HAWX-Crysis-WaW-%29

seal on selgelt kirjas Probleemide korral annan raha tagasi garantii 100%

Kellel teisel tekivad probleemid ?

 

keks1996 või mis iganes tüüp ta oli, 3rd person scam ei kuulu selle alla

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline taal3
Author of the topic Postitas

Ma tahan oma raha tagasi sest nii oli lubatud. Sa müüsid selle kasutaja mulle ja see tõmmati 2 päeva hiljem tagasi. See on väga suur probleem ja probleemide puhul oli 100% raha tagasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma tahan oma raha tagasi sest nii oli lubatud. Sa müüsid selle kasutaja mulle ja see tõmmati 2 päeva hiljem tagasi. See on väga suur probleem ja probleemide puhul oli 100% raha tagasi.

 

ma ei müünud sulle seda, müüsin keksile, raske aru saada?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline taal3
Author of the topic Postitas

Muidugi müüsid mulle tehingute all on teema link. Lisasid tehingu mulle kah ja seda saavad moded vaadata. lisaks on Minu arvelt kantud sulle 17 euri. Lisaks on veel pilt kus olen kasutajas. Kui raha tagasi ei kanna saad banned lihtsalt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Muidugi müüsid mulle tehingute all on teema link. Lisasid tehingu mulle kah ja seda saavad moded vaadata. lisaks on Minu arvelt kantud sulle 17 euri. Lisaks on veel pilt kus olen kasutajas. Kui raha tagasi ei kanna saad banned lihtsalt

 

ta ütles et taal3 on tema kasutaja, lisasingi tehingu, sa vist ei tea mis 3d person on?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline taal3
Author of the topic Postitas

Sulle saatis raha Taavet panka. Kasutaja oli minu käes asi lihtne. Nüüd kannad raha tagasi taaveti kontole ja asi korras. Pildilt näha et kasutaja scammis ära pedrofsc@gmail.com, mis on probleem, mille puhul maksad 100% tagasi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sulle saatis raha Taavet panka. Kasutaja oli minu käes asi lihtne. Nüüd kannad raha tagasi taaveti kontole ja asi korras. Pildilt näha et kasutaja scammis ära pedrofsc@gmail.com, mis on probleem, mille puhul maksad 100% tagasi

 

Ei, ma andsin kasutaja keksile, tema käes on kasutaja praegugi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.