Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

123.png

 

Kommenteeri, jaga, tee järgi :)

Muudetud liikme olleJel'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Hälvikud? Nad failisid meie blue gankimisega. Tegin kohe double, sain bootsid, iga lane gank oli easy, kuna olin teistest 1 level ees.

Muide nende team oli päris hea :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

lmfao @ "study" :D:D


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hälvikud seepärast, et panth ei vaja enam chalicet. Sellest ajast mitte kui spellid hakkasid vähem manat võtma.

Teiseks, iga ad carry kes rushib bt on lihtsalt loll ja sellega ei saavuta midagi kui sul just head tiimi ei ole. crit chance on 0. Kui tõesti heali lanes ei ole siis osta wriggles. Sul on kohe rohkem armorit ja siis on sul ka piisavalt life steali ning dmgit. Pärast seda farmid IE jaoks raha või PD + 2 doransit ning sul on dmg juba suur ning armor veel suurem, eriti gravesiga. Wriggles + graves + Taric/soraka on lihtsalt op.

Kolmandaks, kes kurat võtab 5 tp-d? Isegi jungler võttis tp. See ei ole lihtsalt normaalne.

Peale selle su build imeb. Nocil on vaja elusi muidu kui ta lendab sisse ultiga, mis on muideks hea engage spell on tal vaja selle jaoks elusi. Muidu oled silmapilk surnud ja vastased jooksevad su tiimist üle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hälvikud seepärast, et panth ei vaja enam chalicet. Sellest ajast mitte kui spellid hakkasid vähem manat võtma.

Teiseks, iga ad carry kes rushib bt on lihtsalt loll ja sellega ei saavuta midagi kui sul just head tiimi ei ole. crit chance on 0. Kui tõesti heali lanes ei ole siis osta wriggles. Sul on kohe rohkem armorit ja siis on sul ka piisavalt life steali ning dmgit. Pärast seda farmid IE jaoks raha või PD + 2 doransit ning sul on dmg juba suur ning armor veel suurem, eriti gravesiga. Wriggles + graves + Taric/soraka on lihtsalt op.

Kolmandaks, kes kurat võtab 5 tp-d? Isegi jungler võttis tp. See ei ole lihtsalt normaalne.

Peale selle su build imeb. Nocil on vaja elusi muidu kui ta lendab sisse ultiga, mis on muideks hea engage spell on tal vaja selle jaoks elusi. Muidu oled silmapilk surnud ja vastased jooksevad su tiimist üle.

 

oleme ausad, build oleneb ikka olukorrast, kes sulle vastu on jne, kuidas early game läheb- kunagi ei ole olemas kindlat buildi :) pro tips

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Hälvikud seepärast, et panth ei vaja enam chalicet. Sellest ajast mitte kui spellid hakkasid vähem manat võtma.

Teiseks, iga ad carry kes rushib bt on lihtsalt loll ja sellega ei saavuta midagi kui sul just head tiimi ei ole. crit chance on 0. Kui tõesti heali lanes ei ole siis osta wriggles. Sul on kohe rohkem armorit ja siis on sul ka piisavalt life steali ning dmgit. Pärast seda farmid IE jaoks raha või PD + 2 doransit ning sul on dmg juba suur ning armor veel suurem, eriti gravesiga. Wriggles + graves + Taric/soraka on lihtsalt op.

Kolmandaks, kes kurat võtab 5 tp-d? Isegi jungler võttis tp. See ei ole lihtsalt normaalne.

Peale selle su build imeb. Nocil on vaja elusi muidu kui ta lendab sisse ultiga, mis on muideks hea engage spell on tal vaja selle jaoks elusi. Muidu oled silmapilk surnud ja vastased jooksevad su tiimist üle.

 

Kuule turluubik, mul on early gameis juba sellised asjad peal, ma lõin kõik 2 pauguga maha + lifesteal tuli nende pealt, mis mõtte on mul osta elusid, kui ma ei vaja neid?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuule turluubik, mul on early gameis juba sellised asjad peal, ma lõin kõik 2 pauguga maha + lifesteal tuli nende pealt, mis mõtte on mul osta elusid, kui ma ei vaja neid?

 

Kui sa algajate vastu mängid siis ei vajagi, aga lihtsalt selline noc build on mõttetu. Mine proovi solo que rankedis ja sa ei jõua kuhugile nii.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kui sa algajate vastu mängid siis ei vajagi, aga lihtsalt selline noc build on mõttetu. Mine proovi solo que rankedis ja sa ei jõua kuhugile nii.

 

Kuule, ma olen väga kogenud nocturnega. Ja early game sellises olukorras pole lihtsalt mõttet osta HPd.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
sul lihtsalt vedas, et sa hälvikute otsa koperdasid

solo queus oleks sa useless

 

Tore on vaadata, kuidas kadestad :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
kadestan su noci skoori?

mul on olnud mänge kus on 30/0/10 skoorid, carryna 600 cs.. ei ma ei kadesta sind, tunnen kaasa sulle, et sa endast nii hästi arvad :)

 

Hm, teksti järgi saab küll teistmoodi aru, musi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
nah, ma roamisin lihtsalt ja võtsin sealt ka CSi räigelt.

 

talk talk talk..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.