Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Ostsin runescape kasutaja, rune24 foorumist aga kahjuks tuli välja, et sain petta ehk siis teema järgmine,sain mängida ummbes 5 päeva kui tuli välja et acc tagasi võetud ,rääkisin siis endise omanikuga ta väitis et tema sõber ak üleeelmine omanik võttis selle tagasi kuna ei teatnud et, ta oli selle acc maha müünud.

Ok ükskord juhtus mõtlesin et vahet ei ole ikka juhtub vabandus oli ju hea, tegin siis memberiks sain mängida ummbes 4 päeva ja sama lugu lubas et uurib mis jama see on siis ,ega saanud selget vastust ei mäleta aga sain jälle tagasi ja nüüd siis kolmas kord võeti ära rääkisin siis uuesti inimesega ja selle esimese omanikuga ehk siis väitsid et esimest korda oli nende süü ja ei tea kuidas mu järgnevalt ära võeti öeldi et ma ei käiks mingitel suvalistel lehtedel jne ja iga kord aitasind nemad mul siis acc tagasi saada.

Olen runescapei ummbes 10 aastat mänginud pole kunagi mingit jama olnud aga noh pole ka kunagi ostnud ühtki acced

kahjuks on mul ummbes 20 päeva memberi aega järgi ega sa seda lõpuni mängida õnneks pole midagi väga värtusliku sina peale pannud ainult bgs ja see ka läinud see oli pärast teist korda.

Info siis Petturi kohta : nimi JOEL VITS ,panga konto:221028605745 Emaili aadres : info@skullstar.eu

runescape acc nimi oli RAPPWR

Rune24 kasutaja nimi: Max skills

 

ise ma ei ole vahvel.neti kasutaja aga teades et ta kas siin tegutseb siis lihtsalt annan teada

edu ja tervist

Muudetud liikme Rockon'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Arvata oli et ta scammer.

 

Tema msn muidu:

joel968@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tean isegi, et on petmist üritanud.

 

Juhtkond võiks piirata kuidagi infot petmisskeemide kohta.Kuna petturite teemas kõik räägivad täpselt ära kuidas tegi, kuidas on tehtud. Nooremad inimesed lihtsalt õpivad neist koguaeg kuidas petta. Aina tuleb juurde.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Põhimõtteliselt et olin 2 omanik. Esimene omanik tõmbas koguaeg kasutajaid teadmata minu teadmata. Ning väitis" Ei mina pole midagi teinud", anywayzz süüd ma enda peale ei võta kuna kus ma pidin teadma, et ta recib kasutaja ära.

 

 

P.S Mina pole kasutajat sellel müüjale andnud. Selle andis 1.Omanik ning seda, et mina andsin andmed mingisugusele TAAVILE ning tema andis omakorda edasi sellel SQ1337@hotmail.com

 

 

 

Pane pilte ka siia juba

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.