Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Teen raha eest ELO

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

A mis sa arvad, et mind sinu arvamus kotib vä, kui ei taha, ära tule seletama ja lase mul rahus oma suure äriga tegeleda. Keegi küsis mult, ma olin tol ajal eemal ja ma pole pmst nädal aega juba LoLi mänginud nii, et hetkel asi seisab, järgmine nädal võin teha vast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

On keegi huvitatud ka siit? Olen varem teinud 3l accountil elo boosti 900 pealt üles (2 tk 1100 peale ja 1 1200 peale). Samuti tegelen ka väljaspool Eestit vaikselt selle äriga.

 

//Ahjaa ma olen indjep muidu, oma teise acciga sees kuna vana sai mute mingil mõttetul põhjusel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hetkel teen ühele välismaalasele seda teenust, kellel on 700 ELO ja NA serveris asub acc. Pean seal mängima 300se pingiga ja ikkagi suudan carryda vabalt, näiteks võin tuua kohe esimese mängu kus team oli noobe täis

http://screensnapr.com/v/ENgqlW.jpg

Võite vabalt mulle pakkumisi teha, kui on soovi boostida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.